הרצת Windows מתוך הזיכרון ... איך עושים את זה ? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרצת Windows מתוך הזיכרון ... איך עושים את זה ?

Sting

Recommended Posts

דיברתי אתמול עם מישהו שאמר לי ששהוא מכיר מישהו שקנה מחשב חדש עם 2 גי'גה והוא מריץ את הוינדוס דרך הזיכרון מה שלמשל גורם לפוסט לקחת

3-5 שניות לפי דבריו

ד"א לא מדובר בילד קטן אלה באדם מבוגר בעל ידע , ודבר שני קראתי בכל מיני מקומות שזה אפשרי אך עדיין לא ראיתי אף אחד שבאמת עושה את זה

אז רציתי לשאול אתכם איך עושים את זה וכמה זה באמת משפר את התיפקוד של הוינדוס ?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד קשה לי להאמין...

דבר ראשון, תהליך הפוסט לא קשור בכלל ל- (אני מניח שהתכוונת ל-boot?).

דבר שני, זכרון ה- הוא נדיף. ברגע שאתה מכבה את המחשב ומפסיק את זרם החשמל אליו, כל התוכן שלו נמחק. זה אומר שלפני ה-boot (בהנחה והוא אכן עושה boot מה-RAM), הוא חייב להעתיק אל ה- איכשהו את ה- או לפחות חלק מקבצי ההפעלה שלו. איך זה מתבצע?

לדעתי ולפי מה שההגיון אומר לי (למרות שראיתי עכשיו את Saving private ryan בקולנוע שוב ורצות לי כל הזמן מהסרט בראש, אז אולי ההגיון שלי לא עובד מדהים כרגע), זה לא אפשרי או מחייב התערבות רצינית ביותר בניהול החשמל של לוח האם ו/או בתהליך ה-boot.

מה שכן נראה לי:

1. אולי הוא עושה boot מ- Disk on key מהיר?

2. אולי הוא פשוט מתכוון ל-tweak שטוען את ה- של מערכת ההפעלה אל תוך ה- ומשפר מעט את הביצועים שלה? אתה יכול למצוא פה בפורום דיונים ישנים לגבי זה... מה שבטוח, זה לא משנה את זמן הטעינה של ה-...

בקיצור, דבר איתו, שאל אותו מה הוא יודע... עכשיו גם אני סקרן :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, דבר איתו, שאל אותו מה הוא יודע... עכשיו גם אני סקרן  :P

זו תהיה קצת בעיה ... אני יפגש איתו רק ביום שני ואני לא יודע כמה הוא יודע וכמה הוא מכיר את האיש הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...