Adriana Lima vs Elisha Cuthbert עם מי היית יוצא לדייט? - עמוד 32 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Adriana Lima vs Elisha Cuthbert עם מי היית יוצא לדייט?

Raul

Adriana Lima vs Elisha Cuthbert עם מי היית יוצא לדייט?  

672 הצבעות

1. 1. Adriana Lima vs Elisha Cuthbert עם מי היית יוצא לדייט?

• Adriana Lima
    • Elisha Cuthbert
    • מי יוצא עם בת? הטרנד היום זה רק בנים!

Recommended Posts

אוקיי חברי וידידי משתמשי HWZone, תם הטקס הגדול (והלוהט) בתולדות האתר :)

אני מקווה שאף אחד לא לקח ברצינות יתרה את הסקר, הרי מלכתחילה הוא נועד אר ורק (!) בשביל הצחוק והשעשוע, וזה הרי ברור שאי אפשר להגיע להחלטה כי בסופו של דבר זה עניין של טעם וריח, ולכן כל צד בחר את המועמדת שלו ולא ממש ניתן לשכנע אותו לעבור לצד האחר (אהמ אהמ חוץ מבודדים שראו כמה לימה יפה אהמ אהמ).

אז, אחרי הכל יש לנו מורווח אחד גדול מכל הדיון, וזה לא אחר מאשר Max Payne שזכה במתנה יקרת ערך (מי שלא יודע על מה מדובר, שיעבור על הדיון מההתחלה  :evil_laughterperple: ).

וזהו, כך תם לו הסקר, מקווים שנהנתם  :D

צפו לעוד להיטים מבית Raul&Burton

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 490
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב חברה....כמו כל הדברים הטובים בחיים, הם חייבים להסתיים בסופו של דבר. היה כיף ונהננו ואני לא אשכח אתכם

נשמע כאילו אתה הולך לקפוץ מגשר בגלל התוצאה :lol:

ד"א היה נחמד מאוד.

ואחרי כמעט 50 עמודים שכולם הוציא כל מה שהיה להם, לא נראה לי שיהיה ספאם בפורום בזמן הקרוב ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לחברה?

אתה משווה פה לדוגמנית על של וויקטוריה סיקרט!

אז זה שהיא יותר יפה מחבה של מישהו אומר שהיא הכי יפה?

ד"א ברור שהיא יפה (תאמת בתמונה נראה לי לא עשו לה צדק) אבל לא יפה כמו לימה, זה כל העניין.

פשוט אנשים פה חושבים שהם זייני על כשהם אפילו לא נגעו בבחורה, ויכולים להגיד שהיא מכוערת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Barbos, אף אחד לא תופס ממך זיין-על ורק מהדיבורים בשפת הleet שלך מבינים שאתה לא יותר מסתם חנבץ מעפן שאולי נישק פעם ילדה ומרוצה מזה עד היום.

אתה בטח ילד כאפות שעושה מעצמו "עבריין מקלדת"... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Barbos, אף אחד לא תופס ממך זיין-על ורק מהדיבורים בשפת הleet שלך מבינים שאתה לא יותר מסתם חנבץ מעפן שאולי נישק פעם ילדה ומרוצה מזה עד היום.

אתה בטח ילד כאפות שעושה מעצמו "עבריין מקלדת"... :kopfpatsch:

if you say so

ואיפה אתה רואה שפת leet?

אני אמרתי משהו על עצמי? אני רק רואה כאן שפוסלים דוגמנית ועוד אומרים שהיא מכוערת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...