יש כזה דבר החלפת ביוס ? O_o - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש כזה דבר החלפת ביוס ? O_o

Fighter

Recommended Posts

http://www.esupport.com/home.cfm

האתר הזה שייך לaward medallion וכל אלה שמופיעים בהפעלה של המחשב (למשל אווארד עם הילד הזה בכחול)

כתוב שתמורת מחיר הם מחליפים את הביוס בלוח אם ומוסיפים לו דברים שלא היו לו

יש כזה דבר? O_o

אני זוכר שגיליתי על זה עוד שהסתכלתי באוורסט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל רובם לא יציבים, אתה לא יכול להשוות תכנות של איזה ילד בן 12 לביוס שבא מהיצרן ויודע טוב מאוד מה הוא עושה (ברוב המקרים).

ככה שרק אם אלה ביוסים ידועים כמו שציינתי בהודעה הקודמת מומלץ להשתמש בהם, אתר שמפרסם ביוסים פרוצים בשביל כסף לצערי הוא לא מקור אמין מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הלוח שלך תומך AGP8x או שקיימת בתוכו אפשרות ל-AGP8x אך היא ננעלה בעזרת הביוס קיימת אפשרות שעם ביוס פרוץ יצליחו לפרוץ את ההגנה,

אבל כעיקרון זה לא המצב בשטח ואם הלוח שלך לא תומך מראש AGP8X אז הביוס לא הולך לעשות קסם ולהוציא אחד כזה מהשרוול.

ביוסים פרוצים רציניים בדרך-כלל מופצים על ידי אנשים בחינם, אם אתה מחפש ביוס שפציפי, נסה את מזלך בפורום ה-Xtreme BIOS של XS.ORG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שיש שם ביוס פרוץ שאני יכול לעשות לו פלאש כדי שהוא יתן לי את הביוס הכחול הישן והטוב שגם אפשר לשנות בו מתחים?

אני חושב שהשינוי מתחים נעול אצלי כי הלוח אם שלי הוא תת גירסה

יכול לקרות משהו חמור אפילו אם אני ישתמש בביוס פרוץ שהרבה משתמשים? פשוט הביוס הנוכחי שלי הוא חרא

אפילו בקטע של בחירת בוט אני צריך לבטל שני דברים קודמים כדי שאחד יעשה בוט זה מעצבן

עריכה: הלוח אם שלי כזה מעפן שרק דיון אחד יש עליו בכל הפורומים ואפילו לא הגיבו לו

ה p4s333-m

עוד עריכה:

אקספלוייט יש אפשרות למצוא משהו שרק יתן לי לשנות מתחים? זה כזה מעפן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שהחברה הזו מייצרת ביוסים "פרוצים".

מה שכן, היא מציעה מעין "קאסטום-ביוס" שמחליק מיני באגים שונים, מאחר ויצרן לוח האם מפסיק לשחרר גירסאות ביוס אחרי זמן מסויים, ועידכונים לתמיכה בחומרה חדשה (הכוונה כמובן לא לאפשרויות שלא קיימות מבחינת ערכת השבבים אלא שיפורים כגון - תמיכה ב-HD גדולים יותר, תאימות טובה יותר לזיכרונות וכו').

לפחות זה הרושם שנוצר אצלי מהאתר בהודעה של פותח הת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי בדקתי וכן זה מתקן מלא באגים שונים, אי תאימויות והתנגשויות

בקשר לAGP הוא יכול באמת רק להסיר נעילה מאפשרות של AGP8X במקרה של החלשה

מה שזה לא יכול לעשות זה דברים כמו סאטה אני חושב והוספה של 8X בלוחות שלא קיים להם כזה דבר

הדבר הזה דווקא נראה משתלם מאוד למי שלא רוצה להליף לוח

אבל צריך להיכנס לאתר לשים פרטים ואופן תשלום

ולשלוח מידע על הלוח אם והם כבר ישלחו לך או באימייל כנראה או בתקליטון את הקבצים של הפלאש ואת הקובץ של הביוס

הדבר היחיד שהצלחתי למצוא הוא קובץ ביוס משנת 2002 של של החברה giantec

וזה היה בשראזה

באימיול לא בדקתי כי אני לא משתמש בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם דורשים תשלום כמובן מאחר והם מייצרים עבורך ביוס (אם זה רק ה-firmware או צ'יפ שלם זה לא רלוונטי).

אם אתה חושב בכיוון - שלח להם אימייל עם פרטים מלאים לגבי לוח האם ושאר המערכת שלך וברר מה הם מציעים לעדכן בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חשוב

אופס אני עורך את השורה הזאת: אני לא רוצה להשקיע כסף בלוח אם הנוכחי שלי כי הוא דפוק

אבל אם יש למישהו את הביוס איך שהוא מאיזה שהוא חור אני ישמח לשמוע עוד פרטים

הכל התחיל שחיפשתי דרך  לשנות מתחים ב p4s333-m

אין לו בביוס שינוי מתחים וזה מאוד מרגיז אותי

ידוע לך על איזה שהוא דרך להוסיף את התפריט של השינוי מתחים לביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...