איזה מכשיר מהמבצע חיילים של אורנג' עדיף? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מכשיר מהמבצע חיילים של אורנג' עדיף?

yambtz

Recommended Posts

אחותי אמרה לי שיש לאורנג' לחיילים ונראה לי שאני אצטרף לזה. הם נותנים מכשיר מתנה, אבל כל מה שהיא יודעת להגיד לי זה שזה שהיא לקחה זה C380 ושיש עוד אופציה, איזה אריקסון אבל היא לא יודעת איזה. מישהו יודע באיזה מדובר?

חוץ מזה, מה אתם אומרים, איזה עדיף? כרגע יש לי C350 ככה שזה בכל מקרה שיפור, שלא לדבר על זה שהוא כבה ספונטנית בלי קשר לסוללה.

מה שהכי חשוב לי זה שיהיה קטן, עמיד נוח וזמן (בסדר הזה). כל המולטימדיה ושטויות זה נחמד אבל לא ממש חשוב.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זה דיי מכליל יש כמה מוטורולות שהם לא רעות ביכלל (E398 הרבה מאוד אנשים מורצים ממנו [והוא בנוי על גירסאות Vxxx אז אני מנחש שגם הם לא רעות])

ואני מנחש שאתה מדבר על הסוני-אריקסון T630.

אם אתה כן מדבר עליו (זה ניראה לי הדגם היחיד במחיר עממי) כך אותו ללא שאלה אני לא יודע הרבה על התפריטים של המוטורולה הזה אבל יצא לי לשחק לא מעט עם האריקסון והוא לא רע ביכלל (חוץ מהקטע שצריך לענות עם אחד המקשים המישתנים[אין ירוק ואדום] אבל בקטנה)

יש לאריקסון בלותוט' למוטו אין יש לסוני פולי36 לעומת 22 (למרות שכל עוד זה מעל ל 4 זה לא משנה ממש) אבל הגורם הכי מכריעה הסוללה...

315 לעומת 190 במנוחה

14 לעומת 5 בדיבור

(לטובת האריקסון כמובן)

(אה ולמקרה שאתה רוצה את ההשוואה

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=559&idPhone1=658

דיי פשוט יש שם את כל הטלפונים שתירצה)

נ"ב: אתה צריך לקחת בחשבון שכרגע מה שאמרתי זה נתונים אז לא רשום אם יש בעיות או באגים (איטיות בתפריטים, עמידות, בעיות קליטה, איכות שמיעה וכו...) למרות שלא שמתי לב למשהו אצל האריקסון בזמן שהוא היה אצלי

אני ממליץ לך לחפש איזה ביקורת או משהו בישביל לחקור טיפה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התפריטים של המוטורולה הם התפריטים הכי גרועים שקיימים בעולם, זה היה כך מאז ומתמיד. הם פשוט לא user friendly בגרוש.

בשביל לעשות חיוג מהיר, ישבתי על ה-C380 של אימא שלי קרוב ל-40 דקות ואיפה שהוא אחרי 5 דקות כבר רציתי לזרוק את החתיכת דרעק הזה על הקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כפי שאמרתה הרגע שיחקתה עם ה C380.... אתה מיסתמך על אחד או שתיים

את האמת אתה דיי צודק אבל זה לדעתי הכללה דיי גדולה

כפי שציינתי מקודם שמעתי (וראיתי) שסידרת ה Vxxx (כולל ה V3 וה E398) ממש השתפרו בקטע הזה (ואת האמת הE398 מאוד דומה לאריקסון [תפריט מטריקס עם אייקונים נחמדים])לעומת זאת לאח שלי יש מוטרולה שלא זוכר כרגע את הדגם אבל הוא איזה פלאפון מעפן שבישביל להגיע לספר טלפונים צריך לחכות עד שהאנימציה תיסתיים

ובתפריט גם לא הכי נחמד לא היו הרבה קטגוריות (וסב קטגוריות) הם פשוט זרקו הכל ישר לתפריט הראשי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מסתבר שזה ה T290i.

כל הסיפור זה שהם נותנים החזר של 720 ש"ח על המכשיר, אז יוצא שהשניים הכי זולים חינם.

אני צריך מכשיר חדש פשוט כי שלי לא אהב את אדי הבנזין שהוא ספג בתחנת דלק, ואת הבדיקת עמידות שאחותי בת השנתיים עשתה לו. ::)

קיצר, מה עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התפריטים של המוטורולה הם התפריטים הכי גרועים שקיימים בעולם, זה היה כך מאז ומתמיד. הם פשוט לא user friendly בגרוש.

בשביל לעשות חיוג מהיר, ישבתי על ה-C380 של אימא שלי קרוב ל-40 דקות ואיפה שהוא אחרי 5 דקות כבר רציתי לזרוק את החתיכת דרעק הזה על הקיר.

בידיוק רשמתי את זה בתראד השני. ד.א. למה יש 2 כאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...