החיבור נהיה איטי. אולי בגלל תוכנה? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החיבור נהיה איטי. אולי בגלל תוכנה?

E-me

Recommended Posts

לפני כקצת יותר מחצי שנה עברתי לadsl אצל זהב. עד לפני כמה שבועות הייתי מוריד הכל ממש מהר (ממוצא של מעל 150kb)

בזמן האחרון המהירות המקסימלית שלי היא לא יותר מ50kb למרות שעדיין לא יצרתי קשר עם זהב לפי דעתי הבעיה נמצאת אצלי.

לפני כמה ימים הדלקתי את המחשב ושום דבר לא זז (לא רק באינטרנט. המחשב היה מעוד איטי)

שהעלתי את ה task manger רעיתי שתוכנה שנקראת save now

משתמשמת ב 96% מה cpu שלי. אחרי הפסקתי אותה ומחקתי כל זכר ממה שמצאתי ממנה המחשב תיפקד כמו שצריך ואפילו מהירות האינטרנט השתפרה קצת. אני דיי בטוח שיש איזה תוכנה על המחשב שלי שאוכלת לי חצי מהbandwith.

הבעיה היא שאני לא יודע איך לאתר אותה וב prosess tab

שב task manger אני לא יודע מה חצי מהדברים כי הם כולם מין שמות מקוצרים מוזרים.

חבר שלי אמר שזה יכול להיות בגלל שעדיין לא מחקתי לגמרי את kazaa ויש איזה משהו מיוחד שצריך לעשות כדי להיפטר ממנה לחלוטין.

למי שיוכל אולי להמליץ לי על איזה תוכנה שיכולה לאתר את מה שזה לא היה שמעיט את חיבור האינטרנט שלי או אולי יודע איך להיפטר מkazaa כמו שצריך. (או אם אתם גם באינטרנט זהב ויש לכם גם ירידה במהירות החיבור אז problem solved לא?)

שישיב לי תשובה בפורם או בicq#141083331

נ.ב

תודה לכל מנהלי ומשתתפי הפורמים שעזרו כבר כל כך הרבה פעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן ידידי - התוכנית שקראת לה - Save Now היא חלק מהחבילה של KazaA ועוד כמה תוכנות Peer2peer ידועות .

אומרים שהתוכנה , סוכן , סוס טרויאני של חברות מסחריות שמנסות לחכות אחר לקוחות פוטינציאליים .

אסור בתכלית האיסור להתקין במחשב תוכנות כמו Save-Now - Gator .... ועוד כמה שמדווחות מידי פעם .

אל תסיר דברים אחרים ב- Task Manager שאינך יודע מה הם .

רצוי בדרך כלל , לאחר התקנת - "לקחת" Snapshot של ה- Task manager , ולזהות הבדלים בין התקנה להתקנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה צעדים פשוטים

תסיר את קאזה לגמרי

תפעיל את התוכנה Ad-Aware

תתן לה לסרוק את כל הכוננים והזכרון והרג'יסטרי

תגיד לה למחוק את כל מה שהיא מצאה (בסביבות ה100-200 תוצאות)

תוריד את התוכנה קאזה-לייט

(www.kazaalite.com)

תדווח אם יש שיפור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה חברה

כבר מחקתי את save now בכל מקום שאותו מצאתי את התוכנה אבל אני פוחד שעדיין נשאר ממנה משהו.

ו מהי התוכנה ad aware מאיפה אני משיג אותה ומהי עושה, היא יכולה אולי למחוק משהו שאני רוצה בטעות?

כבר יש לי את קזה ליט אתם חושבים שזה נקי מכל סוג של תוכנות כגון save now?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק אולי יש לך תוכנות פיירוול

כי ידוע לי שגם הן מפריעות ומורידות מן הקצב של הנט המהיר

:nono:

הן מעמיסות על המחשב ולוקחות משאבי מערכת, אבל לא מאיטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...