כל מי שהתחבר כבר לכבלים דרך תבל, שיכנס - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מי שהתחבר כבר לכבלים דרך תבל, שיכנס

ONKYO

Recommended Posts

שבוע הבא אני בטוח מזמין, סגור!! (ישר אחרי שאני מפרמט, ומתקין 2000 pro מחדש...)

אז שאלותי אליכם הן:

קיבלתם כרטיס רשת?

איזה מודם התקינו לכם? האם ניתן לבחור?

תוך כמה זמן מההזמנה התקינו לכם

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מודם אקראי לחלוטין . מה שיש לטכנאי במקום - באוטו הוא יביא לך .

ברגע שהוא מתקין את המודם , הוא טלפון (על חשבונך!) למרכזיה שלהם ומבצע את הקישור בן המודם לבין החברה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס רשת אתה צריך לשלם 70 שקל אחרת הם מביאים לך .

אם אתה קונה כרטיס לבד אסור להם להתעסק איתו אז בעיקרון את ההגדרות אתה צריך לעשות לבד, שזה לא בעייה אחרי שהם הפעילו את המודם ואת החבילה שלך. פשוט לאפס את המודם (להוציא מהחשמל) ולחבר אותו לכרטיס במקום ל .

מתקינים לך מודם אמביט ואני לא חושב שאפשר לבחור כי הטכנאים אמרו לי שזה המודם שתבל עובדת איתו עכשיו.

הזמן שלקח למתקינים של תבל להגיע אלי היה 5 ימים (כולל שבת) ובסה"כ לקח שבוע מהיום שיצרתי קשר עם הספק.

תתחדש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקייי תודה לכם!!

ולא הבנתי את הקטע שאם יש לי כרטיס משלי, אז מה אני צריך להגדיר לבד אחרי שהוא מחבר לי לusb ?

בחיים שלי לא הגדרתי אני לא יודע כלום.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם, תראה אולי בכל זאת הטכנאי יסכים להתקין לך את הכרטיס , אם לא שאל אותו מה אתה צריך לעשות כדי להתקין.

את הפעולות של ההגדרה (החיבור לספק, הפעלת המודם, החיבור לחבילה, חיבור המודם למחשב וכו') הוא יעשה, רק מה שקשור לכרטיס ישירות (הכנסה/הוצאה מה SLOT, מחיקת דרייברים) הוא לא יכול לעשות וכנראה אתה גם לא תצטרך לעשות.

מקסימום אם זה לא הולך, תן לו להתקין ומכאן המעבר לכרטיס זה שטויות.

להוציא את המודם מהחשמל, לנתק את ה , לחבר אותו לכרטיס הרשת ולהכניס לחשמל בחזרה, גם לי לא היה מושג מה לעשות ושאלתי את הטכנאים.

בסך הכל זה לא מסובך, את הרוב (או הכל) הטכנאי עושה (נראה לי שהלחצתי אותך מקודם :) אין לך מה לדאוג) ואני מניח שאם אתה כותב בפורום הזה יש לך מספיק ידע כדי להתקין את מה שישאר (אם ישאר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אז יעבור הכבלים הוא dhcp ולכן אתה לא צריך לעשות הגדרות מדויקות ובכלל אתה לא צריך להתעסק את הטכנאי .. שיבוא .. הוא יסדר ואז בטלפון עם ספק האינטרנט שלך בתמיכה תוכל לסדר איזה הגדרה שאתה רוצה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...