אוי לנו. ויצמן שירי סגן שר הביטחון. יאללה ח'ברה לארוז מזוודות. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוי לנו. ויצמן שירי סגן שר הביטחון. יאללה ח'ברה לארוז מזוודות.

maverick

Recommended Posts

למי שעוד לא שמע החליטו למנות את ויצמן שירי ממפלגת העבודה (כן כן זו שמאיימת להתפטר ממשלת האחדות) לתפקיד סגן שר הביטחון.

מינוי קצת תמוה שהרי חשבתי שלפחות ימנו מישהו שמבין בביטחון ולא איזה עסקן פוליטי עלוב שלא מבין כלום מהחיים שלו. כנראה שמשבצת סגן שר הביטחון שמורה לעלובי נפש ועסקנים שאין להם מושג בביטחון, כגון: דליה רבין-פילוסוף שהייתה הקודמת בתפקיד. פשוט ריחמו עליה ונתנו לה את התפקיד הזה. הרי איזה רקע צבאי או ביטחוני יש לה? מה היא הייתה בצבא? חבל שתפקיד במשרד כזה חשוב ניתן לכל מיני יצורים שאין להם מושג והם בסה"כ פעילים במפלגה זו או אחרת. חבל שלא ממנים מישהו שבאמת מבין קצת בביטחון.

ובנימה אופטימית זו אקרא לרא"ל (מיל') שאול מופז: אנחנו מחכים לך. :AR15:

קישור לכתבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שעוד לא שמע החליטו למנות את ויצמן שירי ממפלגת העבודה (כן כן זו שמאיימת להתפטר ממשלת האחדות) לתפקיד סגן שר הביטחון.

מינוי קצת תמוה שהרי חשבתי שלפחות ימנו מישהו שמבין בביטחון ולא איזה עסקן פוליטי עלוב שלא מבין כלום מהחיים שלו. כנראה שמשבצת סגן שר הביטחון שמורה לעלובי נפש ועסקנים שאין להם מושג בביטחון, כגון: דליה רבין-פילוסוף שהייתה הקודמת בתפקיד. פשוט ריחמו עליה ונתנו לה את התפקיד הזה. הרי איזה רקע צבאי או ביטחוני יש לה? מה היא הייתה בצבא? חבל שתפקיד במשרד כזה חשוב ניתן לכל מיני יצורים שאין להם מושג והם בסה"כ פעילים במפלגה זו או אחרת. חבל שלא ממנים מישהו שבאמת מבין קצת בביטחון.

ובנימה אופטימית זו אקרא לרא"ל (מיל') שאול מופז: אנחנו מחכים לך. :AR15:

קישור לכתבה

כל מילה בונבוניירה (=תראד מאוד משמין??)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו עם טמבלים כמוהו אני נשאר בארץ, ותראו מה אני מסוגל לסבול בשביל המדינה שלי

כן בטח ואני ברט ספרי.

פשוט אין לך כסף\אזרחויות כמו לרוב.

אני מעריך ש70% מהאוכלוסיה היהודית חילונית מתכננת\רוצה לעזוב את הארץ כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו עם טמבלים כמוהו אני נשאר בארץ, ותראו מה אני מסוגל לסבול בשביל המדינה שלי

כן בטח ואני ברט ספרי.

פשוט אין לך כסף\אזרחויות כמו לרוב.

אני מעריך ש70% מהאוכלוסיה היהודית חילונית מתכננת\רוצה לעזוב את הארץ כבר.

לי יש אזרחות אירופית, יש לי משפחה בהולנד, ואם אני רוצה אני יכול להיות על המטוס הראשון להולנד... אבל אני לא רוצה... ושכל ה70% האלה יעזבו, ושלא יחזרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש אזרחות אירופית, יש לי משפחה בהולנד, ואם אני רוצה אני יכול להיות על המטוס הראשון להולנד... אבל אני לא רוצה... ושכל ה70% האלה יעזבו, ושלא יחזרו

שלא יחזרו לאן? לדיקטטורה שנשלטת בידי מיעוט חרדי?

מה יש להם לחפש פה בכלל?

מה יש פה שאין באירן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת??

בוא נתערב שאם יהיה לך קרוב משפחה אחד שהולך בפיגוע או הורדה משמעותית בכלכלה שלך בגלל הארץ אתה אכן תהיה על המטוס הראשון להולנד ותברח!

זאת האמת המרה folks.

מי שיש לו אזרחויות, אתם יכולים לעזוב לפני שהמדינה תרושש אותכם, ובוסופו של דבר תהרוג אותכם.

חבל שהציונות זה דבר שכבר לא קיים, אם חושבים על זה, כל מדינה תיפול אחרי שתגמור את משאביה ותיכנס למלחמה עם אחרת או אזרחים.

פשוט התור שלנו בא יחסית מוקדם.

(פחות מ100 שנה עצמאות ואנחנו כבר עומדים על סף התמוטטות!)

אם הייתי יכול הייתי עף מפה, אבל למרות זאת אני יודע שבעולם, אחרי שהמדינה תיפול, יחזרו הרדיפות, ובגדול.

ולכן נסיעה לחו"ל היא אמצעי דיחוי מסוים לגורל שאינו ניתן למנוע.

BAH!

עריכה: אהה, כן! וגם חם פה מדי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהיום בערב אני מובטל, ואין לי שום עבודה אחרת בארץ הזאתי. לפני העבודה הזאתי אני במשך חודש וחצי חיפשתי עבודה ולא מצאתי כלום. הכל היה דרך חברות עושק אדם, דרך העיתון אי אפשר למצא שום עבודה נורמאלית ויש מקומות שאפילו הציעו לי לעבוד מתחת לשכר המינימום לאדם מבוגר מעל גיל 18.

אני עכשיו מדבר בשיא הרצינות, אני הולך לחפש בישראל עבודה בדיוק שבוע וחצי - אם אני לא אמצא עבודה נורמאלית בארץ אני פשוט מכפל את כל הדברים שלי ומתעופף מכאן. אני בהתחלה תכננתי לעבוד בארץ משהו כמו שנה ולצאת מכאן עם מספיק כסף, אבל המציאות הכתיבה דברים אחרים, ויש לי כרגע סכום כסף לא מבוטל שיכול לעזור לי להשתקע איפה שאני רוצה.

אני במשך חצי שנה ראיתי איך עושקים ממני 1000 ומשהו שקל רק על מיסי , ביטוח לאומי וכל מיני דברים, שאגב אי אפשר אף פעם לממש אותם כשצריך אותם זה סתם כסף שהולך למדינה. אני במקש מכל אדם מבוגר שקורא את הדברים האלה לנסות פעם לממש ימי מחלה מהביטוח הלאומי, הוא יצטרך להפסיד בערך חודשיים וחצי של עבודה רק כדי לקבל את היום-יומיים מחלה שצריכים לתת לו משם.

אני לא מצא שום סיבה להמשיך לגור כאן, בעיקר כאשר אי אפשר לעבור כאן ממקום עבודה למקום עבודה, וכל מקום עבודה/חברת עושק אדם מרשים לעצמם לעשות כעוות נפשם בעובדים שלהם, כי הם יודעים שאנשים לא עוזבים היום מקום עבודה בקלות.

לכל זה צריך להוסיף את העובדה שזה פחד אלוהים לעבוד בעיקר אחרת, בעיקר כשאתה תלוי על התחבורה הציבורית בארץ, כי אתה לא יודע אם תגיע בתוך שקית של החברה קדישא לבית הקברות במקום לעבודה. זאת, בעיקר כשהמטרה הסופית, היא בכל מקרה להסתלק מהחור הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...