אפשר לקבל פרטים על המבצע מצלמה של נטויז'ן ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר לקבל פרטים על המבצע מצלמה של נטויז'ן ?

Natan_Rozen

Recommended Posts

היי

ראיתי שנטויז'ן מחלקת מצלמת אולימפוס בתמורה להתחייבות לשנתיים. רציתי לקבל פרטים על המבצע הזה, במידה ואני לוקח את המצלמה אני צריך להוסיף תשלום כל חודש בנוסף להתחייבות לשנתיים? או שהמצלמה בתמורה רק להתחייבות לשנתיים ? האם זה כדאי ?

ואיזה דגם של אולימפוס הם נותנים? ???

תודה רבה לעוזרים. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא כדאי להתחייב למשהו מעל חצי שנה, ובודאי שלא לשנתיים. עוד שנתיים מחירי האינטרנט יהיו נורא זולים(וייתכן שתתחלף טכנולוגיה), וגם המצלמות יהיו נורא זולות, ככה שהכל מתקזז.

גם לא כדאי לקחת מהם את המצלמה מבעיה של אחריות. אם היא תתקלקל למי תציק? לנטויזן, שתפנה אותך למי שסיפק לך את המצלמה, או למי שסיפק לך את המצלמה שתפנה לנטויזן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור, הם לא אמרו שצריך להשאר באותה חבילה למשך שנתיים, צריך רק להשאר איתם למשך שנתיים, ולא ניראה לי שאני עומד לעזוב אותם בזמן הקרוב, אז למה לא לנצל את זה? אני לא מוכן להוסיף להם גרוש, אבל אם הם נותנים את המצלמה רק בהתחייבות לשנתיים ולא כלום מעבר לזה, אני בכיף מתחייב להם.

ולפני שאני אקח מהם את המצלמה אני כבר אשאל אותם למי אני פונה במקרה של תקלה במצלמה, מה חשבת? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא זוכר את המבצע של NETVISION, אני בטוח שהם ישמחו לשתף איתך כמה שיותר מידע כדי שתצטרף אליהם

אני כבר מנוי שלהם. ::) ככה שלא איכפת לי להתחייב לשנתיים ולקבל , במילא אין לי תוכניות לעבור מהם. אם אפשר לקבל און דה וואי, אז למה לא ? :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...