אני חייב לספר איזה כיף עשו לי!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני חייב לספר איזה כיף עשו לי!!

idofr

Recommended Posts

אז ככה לפני כמה דקות התחיל לי בצורה רשמית היום הולדת

עכשיו אני לא טיפוס של ימי הולדת במיוחד אבל בכיף כאילו חוגגים והכול אבל בשבילי זה יום רגיל

הקיצר בידיוק ב12 שניה אחרי שאני יוצא מהמקלחת צלצול בדלת אני פותח אני קולט חבר ממש טוב שלי ואחת הידידות הכול טובות שלי בדלת

הם באו להגיד לי מזל טוב והביאו לי גלידה ישבו איתי כמה דקות והלכו (אבא שלה היה למטה לא נעים להשאיר אותו מחכה)

ו..............זהו זה עשה לי הכי שמח בעולם

אתם מכירים את זה שיש לכם חיכוך דבילי מרוצה על הפנים ? בידיוק זה!! חחחחח יאללה אני עפתי לי נקווה שלא יצעקו עלי (שוב) על זה שזה לא כ"כ קשור לפורום אבל לא נורא

יאללה הלכתי לי לישון שמח ו..........זהו לילה מעולה לכולם ו.....שתיהיה שנה בת בת בת ז*נה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח מזל טוב! גם לי עשו ככה רק שזה היה בפלאפון והוא היה על השתק ובחדר שלי בזמן שהייתי בסלון חח גמרתי לראות את הסרט פתאום אני קולט 9 שיחות שלא נענו וכולן בדיוק ב 00:00 זה היה מצחיק!

ואחי, למה התקלחת בשעה כזאת? חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פררררררררררננננננננננקקקקקקקללללללללללללללללללללללללללללללללללל

ממממממזזזזזזזזללללללללללל טטטטטוווווובבבבבבבבבבבבב ;D ;D ;D :-* :-* :-* :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :funn: :funn: :DJsmile: :spermat: :spermat: :lamer: :ladysman: :gorgeous: :beerchug: :beerchug: :biggringift::behead: :behead: :welcomeani::spam::birthday: :birthday: :elkgrin: :DJsmile:

וזהו חחח :D

מזל טוב, ודיי להספים.. חצי פורום כללי שלך.. לך מ'פה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, אין כמו "בקטנה", שיהיה לך מזל טוב, בקטנה ... ;)

למרות שלפי הכותרת "איזה כיף עשו לי", המוח שלי לקח אותי למקום אחר לגמרי ... :P

חחח :lol: גם אותי

ומזל טוב בנאדם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...