happy tree friends פשוט הזוי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

happy tree friends פשוט הזוי

sherlock1212

Recommended Posts

מוכר,ישן(נורא) ואהוב.

כמו בכל דבר גם פה יש דברים מפגרים,צפויים,לא מצחיקים וממוסחרים לגמרי בלי חוש יצירתי כלשהו,נעשה רק בשביל לסיים את הסרטון.

לעומת זאת יש שם גם סרטונים גאוניים,מפתיעים,קורעים ומלאי יצירתיות.

פשוט צריך לברור,אבל אני מניח שזה גם עניין של טעם.

מהקלאסיקות האהובות שאני זוכר,נורא אהבתי את הסרטון על חטיבת העצים(כשהעץ נופל לאייל על הרגל) והסרטון על הגלישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, בשביל מה להקפיץ את הת'רד הזה אחרי שעברו 5 ימים שאף אחד לא הגיב בו? מה גם אם לזה אתה קורא "קלאסיקות אהובות" אז יש אחלה של מרפאה פסיכולוגית בחיפה... בצוחק בצחוק אבל ברצינות למה היה צריך להגיב פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את השריטה שלי אף אחד לא יוכל לרפות 8)

אבל כשאני אומר "קלאסיקות אהובות" אני כמובן מדבר על מספר מוגבל של סרטונים מתוך מאגר לא קטן.השאר נעים בין "לא רע בכלל" ל"מפגר בטירוף" ויש אפילו אחד או שתיים  שיורדים לרמות מזוויעות של  "רוני סופרסטאר".

כמו שאמרתי זה הכל עניין של ברירה וטעם.

אבל הגבתי בעץ הזה כי לא נכנסתי לפורום כבר שבוע וחצי,וכשכן נכנסתי אז זה היה לאיזה 20 דקות.

עכשיו,כשיש לי זמן, אני יושב ובצורה יסודית קורא את כל  מה שפיספסתי בשבועיים-שבועיים וחצי האחרונים שלא הייתי פה.

ד"א לא אהבת את הסרטונים בכלל,מבחינה של "רעיון כללי מפגר" או שלא אהבת את הסרטונים הספציפיים שראית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהקלאסיקות האהובות שאני זוכר,נורא אהבתי את הסרטון על חטיבת העצים(כשהעץ נופל לאייל על הרגל) והסרטון על הגלישה.

הסרטון הזה(עם האייל)באמת היה מעולה....

הם לא הופיעו בסאות' פארק פעם ?

לא נראה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א לא אהבת את הסרטונים בכלל,מבחינה של "רעיון כללי מפגר" או שלא אהבת את הסרטונים הספציפיים שראית?

בוא אני יתן לך לבחור; יש דמיות מצוירות שנכרתים להם האיברים בטעונות מטומטמות ומישהו עד כדי כך טיפש ממש הקים אתר עם הרבה סרטונים כאלה, עכשיו, מה נראה לך יותר מתאים "רעיון כללי מפגר" או לא אהבת את הסרטונים הספציפיים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...