ADSL והמהרות (או "מספיק עם זה!") - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ADSL והמהרות (או "מספיק עם זה!")

MosheDo

Recommended Posts

טוב תקשיבו...יש פה מלא מלא הודעות על המהרת ADSL וכל מיני שטויות כאלו ואני מקווה שאוכל לסגור את העניין אחת ולתמיד.

נתחיל בקביעה אי אפשר לשנות את המהירות של המודם (אלא אם כן אתם מוכנים לשלם).

דבר שני, גם אם תשנו את הסינכרוניזציה של המודם עם המרכזיה של (שנקראת DSLAM בעגה המקצועית) ולא שמעתי עם שום דרך לעשות את זה אלא פיזית לפרוץ למרכזיה, להבין מה קורה שם ואז להתחיל לשחק עם העניינים, עדיין יש את ספק האינטרנט שמגביל אותכם בשרתים שלו.

זה לא משנה אם המודם הוא PRO או לא. למרות שיש דיווחים על ביצועים משופרים ב- PRO והסיבה היחידה לכך היא שהמחשב שיחרר משאבים והוא לא צריך ליצור VPNים ו-PPTPים למיניהם וגם זה קורה רק אם המחשב מיושן ועמוס.

אז דיי. חלאס לדבר על זה. לא מגיעים עם זה לשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה אני מסכים עם כל מילה שאמרת פרט לעובדה שספק האינטרנט מגביל אותך במהירות !

זה מגבילה אותך , כמה פעמים אני יכול להגיד שאני משלם לבזק על 2.5 ול 012 על 1.5 ומקבל 2.5 !!!

הרעיון הועלה על ידי אחת מהתמיכה שלהם שאמר לי שהם לא יכולים להגביל אותך וסומכים על לכן השאלה שהם שואלים ומבררים אצל זה כמה המנוי משלם (כלומר איזה חבילה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

סליחה אני מסכים עם כל מילה שאמרת פרט לעובדה שספק האינטרנט מגביל אותך במהירות !

זה מגבילה אותך , כמה פעמים אני יכול להגיד שאני משלם לבזק על 2.5 ול 012 על 1.5 ומקבל 2.5 !!!

הרעיון הועלה על ידי אחת מהתמיכה שלהם שאמר לי שהם לא יכולים להגביל אותך וסומכים על לכן השאלה שהם שואלים ומבררים אצל זה כמה המנוי משלם (כלומר איזה חבילה).

הרשה לי לתקן אותך.

ישנן ספקיות וישנן ספקיות.

לנטוויז'ן לדוגמא, יש ציוד הגבלה אכזרי במיוחד.

רק לאחרונה הם קלטו שהגבלת האפסטרים למשתמשי הקצה פשוט גורמת לשליחה להיות איטית ולא יציבה.

אז הם הבינו שעדיף להסיר את ההגבלה מן האפסטרים. הדאונסטרים, נשאר ויישאר מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לפי הגיון פשוט אמור להיות שיפור

הרי הקטע עם הACKS עובד שונה ברגע שעוברים מPPTP לPPP

(מיותר לציין שPPP הרבה יותר חכם)

בקיצור

ניהול יותר נכון של האפלואד בשירות הדאונלואד (שאגב לפי חישוב מהיר, בגלל ש1/16 מהמהירות הורדה=למהירות שליחה, ברגע ששולחים ביותר מ1/4 מהמהירות שליחה המקסימלית, מתחילים לאבד כוח הורדה - בעבודה עם PPTP.. אין לי מושג איך זה בPPP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה שני ת'רדים מציקים ומעצבנים: הראשון הוא הת'רד הנושא המהירות של ה-ADSL והשני הוא בנוגע להפיכת המודם של אלקטל ל-PRO.

שני הנושאים האלו טחונים יותר מהשירים של שאקירה ובריטני ספירס ביחד.

מספיק עם זה נמאס כבר!!!! :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15:

:bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה שני ת'רדים מציקים ומעצבנים: הראשון הוא הת'רד הנושא המהירות של ה-ADSL והשני הוא בנוגע להפיכת המודם של אלקטל ל-PRO.

שני הנושאים האלו טחונים יותר מהשירים של שאקירה ובריטני ספירס ביחד.

מספיק עם זה נמאס כבר!!!! :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15: :AR15:

:bash: :bash: :bash:

צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...