בעיה בהורדה מהאינטרנט......תוכנות הורדה יותר נכון - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהורדה מהאינטרנט......תוכנות הורדה יותר נכון

DXter

Recommended Posts

הורדתי ביטוררנט ואני רוצה להוריד קבצים........אני רואה תקובץ בתוכנה, כלומר הוא ברשימת ההורדות אבל מתחת לMESSAGES זה כותב לי:

problem connting to tracker (forbidden): the ISA server denies the specific URL

WTF??

איך אני פותר את זה??

דרך אגב!!!:

זה קרה לי עם הרבה תוכנות אחרות שניסיתי להוריד פה!! (שאני אומר פה אני מתכוון זמביה......כןכן אני עברתי לגור בזמביה בגלל עבודה של אבא שלי....)

כמו למשל אימיול זה לא התחבר לי (לפני שהורדתי ביטוררנט)........קאזה לא מתחבר לי.........

תוכנת הורדות אחרת לא מתחברת לי......... כלומר אני רואה connecting כל הזמן אבל זה לא מתחבר......

ומנהל הורדות FLESHGET לא מוריד לי כלום....כל הזמן ERROR,WAITING 5 SEC TO RETRY

עכשיו אני מנסה להוריד משהו בפלאש גט וזה כותב לי:forbidden: the ISA server denies the specific URL

זה קרה לי כל פעם שאני מנסה להוריד משהו ובכל תוכנה זה אומר לי משהו כזה שהקובץ או הURL נדחה ע"י משהו

אני מנחש שזה משהו בהגדרות של המחשב אם זה קורה לי בכל התוכנות האלה...

מה שכן אני יכול להוריד קבצים בצורה רגילה עם הדבר הזה של הווינדוס האיטי לאללה......זה שכתוב למטה close this box when download is finished-מבינים למה אני מתכוון?

אז קיצר איך אני מסדר את זה? נמאס לי שלוקח שעה להוריד משהו קטן......או שאני לא יכול להוריד שירים למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DXTER

1) תבדוק אם ה FIREWALL של הווינדוס עובד. אם כן אז תנסה להוריד אותו בתור התחלה.

2) אל תתייאש. כשתבוא לארץ לחופשה יחכה לך מחשב משחקים סבבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שם 2

אבל אחד מהם זאת הרשת הישנה שהייתה לי בישראל אני חושב

וכתוב מתחת לאחד מהם a network cabel is unplugged

והיה לי את החיבור הזה עוד לפני שהתקינו תרשת שיש עכשיו וגם אז זה כתב שהכבל לא מחובר אבל הכבל כן היה מחוב קיצור לא יודע מה קרה לזה

ולא לא הורדתי תעידכונים של כי זאת בעיה נוספת

כל פעם שאני מנסה זה מחםפש לי עידכונים במשך שעה ואז זה not responding

אז אני רוצה להיכנס לtask manager כדי לסגור תדפדפן אבל שאני לוחץ על ה אני רואה תשולחן עבודה ריק רק התמונת רקע ואני לא יכול לעשות כלום......רק להזיז תעכבר אבל שום דבר אחר

זה קרה לי כמה פעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...