איך מטפלים בשיכורים? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מטפלים בשיכורים?

nehmia

Recommended Posts

הפעם האחרונה שהשתכרתי היה בסילבסטר והרגשתי ממש רע, מאז אני לא נוגע בשתייה (חצי שנה).

פעם אחרונה שלי היתה לפני כמה חודשים.

שתיתי כמו מפגר 6 שוטיםרצוף.

הרגשתי בעננים חצי שעה ואז צנחתי לגהנום של שעתיים, בחץ מקיא את הנשמה ושוכב על הרצפה :kopfpatsch:.

מאז אני רק חושב על הריח של אלכוהול ובא לי להקיא (ממש עושה את התחושה הפיזית של לפני ההקאה, רק מלחשוב על זה!!).

לא נוגע בזה יותר :-X.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol:

עוד ת'ראד הזוי :smile1:

הדבר הראשון שצריך לעשות זה לתת לבנאדם לשתות מים, והרבה (ליטר לפחות!) כדי לנקות את הכליות והדם...

דבר שני- שינה, והרבה.

ובכלל, מי לעזאזל שותה כדי להשתכר??? זה הדבר הכי מטומטם שאפשר לעשות!

אני לא נגד שתייה, אבל בשביל הכיף, לא בשביל לדפוק את הראש (ואת שאר האיברים הפנימיים...)! מי בכלל מרגיש את התעם של הבירה הרביעית? או של הblack russion השלישי?

במיוחד שזה אחד אחרי השני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגשתי בעננים חצי שעה ואז צנחתי לגהנום של שעתיים, בחץ מקיא את הנשמה ושוכב על הרצפה  :kopfpatsch:.

מאז אני רק חושב על הריח של אלכוהול ובא לי להקיא (ממש עושה את התחושה הפיזית של לפני ההקאה, רק מלחשוב על זה!!).

לא נוגע בזה יותר  :-X.

כנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נראה לי חסין, במיסבה שהייתי שתיתי כל כך הרבה! משהו כמו 15 של וודקה רדבול ועוד כמה שלוקים טובים מהבקבוק של לא יודע מה (באו אלי עם הבקבוק והתחילו לשפוך.. זה היה משהו חזק!) וזה סתם רומם קצת את המצב רוח.. הייתי בשליטה לגמרי ואפילו חזרתי למחשב באיזה 5 בבוקר אחריי המסיבה וקמתי בלי הנג אובר ובלי כלום =/

אני רוצה להתשתקר ואני פשוט לא מצליח.. זה לא מזיז לי, ובקשר ללהשתקר מבירה? פחחחחחחחחחחח לא מזיז לי את הביצה

(ומה שתמוה שאני לא רוסי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמן כתיבת שורות אלה האלכוהל זורם לי בדם

לא הרבה אני לא במצב של שיכרות פשוט ככה חזרתי מהעבודה

וכל מה שהבנתי באיך לטפל בשיכור זה תימני/איתיופי/רוסי/מרוקאי/ערקי שיכור/מסריח/טיפש/מוכה פרעושים(מחק בבקשה את העדה שלך)

אז לפי דעתי צריך לסגור את העסק מפאת הגועל נפש שבו (אבל זו לא ההחלטה שלי)

וסתם ככה לפי דעתי הדרך הכי טובה לטפל בשיכור היא לתת לו להתעורר בקיא של עצמו שיבין כמה הוא מסכן(יבין מי שיבין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגשתי בעננים חצי שעה ואז צנחתי לגהנום של שעתיים, בחץ מקיא את הנשמה ושוכב על הרצפה :kopfpatsch:.

לא נוגע בזה יותר :-X.

6 שוטים?

אני צריך 15+ רק בשביל לקבל ראש, ובקבוק שלם בשביל לצאת משליטה

לשתות זה לא בהכרח טיפשי, פשוט צריך להכיר את עצמך בקטע הזה, וההברקות הכי טובות יוצאות כשאתה שיכור.

ואיך אפשר לשתות 2 ליטר של בירה? אחרי הליטר הראשון אתה כבר משתין את עצמך בשירותים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו שמע פעם על וודקה "אלסקה"?

זו וודקה שכולם שותים בסבבה כמו כל וודקה עם תפוזים רדבול משהו,

נהנים איזה שעה, ואז חצי מועדון מוצא את עצמו ברחוב בנהר קיא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...