כותרת בוואלה: "קיילי זייפה את סיפור הסרטן" (בכתבה מתברר שזו בדיחה ושהיא כן חולה) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כותרת בוואלה: "קיילי זייפה את סיפור הסרטן" (בכתבה מתברר שזו בדיחה ושהיא כן חולה)

rangerman

Recommended Posts

אתר וואלה בכלל הפך כבר מזמן לזבל, ולא מעט בזכות המדור Walla Zone - למען האמת אין לי שום מושג למה הוא הוקם מלכתחילה או למה הוא עדיין קיים (מלבד הסיבה הברורה מאליה שהוא מכניס לוואלה הרבה כסף מכל הבאנרים על חצי עמוד שהם דוחפים בכל פינה). בגדול, עד כמה שאני מבין, וואלה לקחו את השם שלהם ונתנו אותו, חינם, לחבורה של ילדים בני 13 (אני חושב שלפי רמת הכתיבה ו"הכתבות" שמתפרסמות במדור הזה, זה בערך הגיל הממוצע של "הכתבים") ואמרו להם "יאללה, נראה עד כמה אתם יכולים להיות מפגרים".

כזכור, בעבר אף פורסם שם מדריך שמסביר איך לגנוב מחנויות - זה הופיע גם בתוכנית 6 עם עודד בן עמי, והם אירחו את העורך של וואלה שאמר שגם אם הוא לא מסכים עם הדברים וחושב שהם פסולים - הוא לא ימנע את הפרסום שלהם (אז למה לעזאזל הם משלמים לו?! כדי שהוא יעשה הגהה למדריך למאונן מול המחשב?!).

בקיצור, פשוט תתעלמו מ-Walla, בעזרת השם הוא יחלוף מהרשת שלנו בשנים הקרובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, זה כלום.

היום בבוקר הם העלו ידיעה על הנסיך הארי ששלחו אותו להסתפר בצבא.

הם הגדירו את התספורת כ"גזירת שיער שואתית".

רק כשאנשים התלוננו אז הם הורידו את המילה "שואתית".

פשוט בושה.

שלא לדבר על התמונות שהם שמים שם.

כמעט כל פעם שיש ידיעה טיפה סקסית או משהו בכיוון הם דוחפים שם תמונה של איבר מין. (של גבר)

כאילו שילדים לא יודעים להפעיל מחשב או משהו..

וחוץ מזה, אנשים באים לשם לקרוא חדשות, לא לשיעורים באנטומיה (שכוללים תמונות!).

ועוד לא דיברנו על הכותרות שלהם: (דוגמאות רק מהחודש הזה רק ממדור מחשבים)

"נגמר הבית זונות 2" - על הסגירה של אתרי BITTORRENT

"Fuck Film" - כתבה על דיגיטלית חדשה.

וכמובן שהם מרשים לעצמם לכתוב את הכתבות עצמן בשפה נמוכה כולל קללות והשמצות.

לא להאמין שהם שייכים ל"הארץ". (לא יודע עד איזה מידה, אבל הם בעיקרון שייכים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם דווקא מצליחים במשימה שלהם: מושכים קהל קוראים גדול. אולי לא בשביל לקרוא ולקבל ידע, אנשים פשוט נכנסים לוואלה לרוב לראות איזה

שטויות יש שם היום (זה לפחות מה שאני עושה כשמשעמם לי :nixweiss:).

אתר וואלה גם לחדשות הוא לא רציני, מביאים בכתבות המון פעמים מידע מוטעה.

Y-NET גם לא מושלם, אבל עדיף פי אלף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל באמת חבל פעם הם היו אתר טוב

ואז הדואר שלהם התחיל לא לזוז ואי אפשר היה לשלוח דואר עם השעול ואז הכתבות ניהיו ברמה הרבה יותר נמוכה פשוט חבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...