רמאות לשמה בנטוויזיון! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמאות לשמה בנטוויזיון!

huber

Recommended Posts

היום, חודש אחרי שנרשמתי למבצע החדש של נטוויזיון (הכולל מודם ADSL מתנה), התקשרתי לשירות לקוחות לשאל מה קורה עם המודם הנ"ל. ענתה לי בחורה מאוד חביבה שציינה שהיא רואה שאני כבר גולש בנימה די מאשימה. ששאלתי מה הקשר הגברת ציינה שמודם היא כבר לא תוכל לספק לי. לשאלתי מדוע, ענתה הגברת "אם לא מזמינים את החיבור ל ADSL דרכנו, לא מקבלים מודם". זועם שאלתי את אותה הגברת מה הקשר ולמה הדבר לא צוין בשיחה הראשונית עם נציג המכירות. הגברת טענה שכנראה אותו נציג הניח שאני מודע לכך... הניח?! האם אני אמור לדעת מראש את כל הפרטים ללא איזכור שלהם ע"י הנציג?!

מה גם שאת החיבור הישן שלי הם מסרבים בכל תוקף לנתק... זה כחודש אני רודף אחרי כל מיני אנשים שם רק בשביל לנתק מנוי שאני לא מחויב אליו יותר!

ON TOP OF IT ALL, צריך להמתין עד שכל נציג מקשיב לבעייה שלך ומחליט אחרי הסבר ארוך שלא הוא הכתובת הנכונה ושיש מחלקה מיוחדת לטיפול במקרה של אדוני... שלוש מחלקות הועברתי ועדיין הבעייה שנובעת מחוסר תשומת לב של החברה הביזיונית הנ"ל לא נפתרה! אז אני זועם ואישית אני מתכוון להזהיר כל מי שמוכן לשמוע מפני החברה החוצפנית הזו שמצפצפת על לקוחותיה.

מסתבר שכולם גנבים/נבלות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לומדים מזה?

כשקובעים בטלפון עדיף להקליט

ולפני זה לקרוא חוזה

אגב

תנסה לעשות להם בעיות של 14 יום ממועד הרכישה וזה

תגיד שאבא שלך עורך דין או משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון (לא עם נטוויזן) אבל עם חברות אחרות לשלוח פקס תמיד עושה את התלונה לדבר רישמי וגם מתייחסים אליך באופן יותר רציני. תנסח את הפקס הצורה תקיפה אך לא חוצפנית ותאמין לי שזה יעבוד. חברות גדולות לא אוהבות שמטרידים אותן בפקסים או מכתבים ויטפלו לך בבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אחי גם לי יש נטויזין ADSL 1.5

ולי אין בעיה כמו שלך ניראה לי זה בגלל הWINDOWS נסה להתקין אותו שוב

נו באמת..

אם אין לך פיתרון נורמלי, עדיף שתשב בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת..

מי שואל אותך בכלל!

יש לו בעיה בנטוזיון שלאחרים אין אז מה אתה מזיין את השכל יכול להיות שהבעיה אצלו!

שיעשה GHOST ואם לא עוזר ההתקנה מחדש שיחזיר את המערכת ההפעלה עם הGHOST

Ghost Dogg אם אתה גבר בוא תגיד לי בפנים עדיף שתשב בשקט! זה אז אתה מאחורי מסך יש לך מזל שלא אמרת לי בפנים הייתי שובר לך את כל העצמות בגוף ימניאק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת..

מי שואל אותך בכלל!

יש לו בעיה בנטוזיון שלאחרים אין אז מה אתה מזיין את השכל יכול להיות שהבעיה אצלו!

שיעשה GHOST ואם לא עוזר ההתקנה מחדש שיחזיר את המערכת ההפעלה עם הGHOST

Ghost Dogg אם אתה גבר בוא תגיד לי בפנים עדיף שתשב בשקט! זה אז אתה מאחורי מסך יש לך מזל שלא אמרת לי בפנים הייתי שובר לך את כל העצמות בגוף ימניאק

:nono:

(פראח אבו מרזוק !)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...