מחר מתקינים לי כבלים, מספר שאלות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחר מתקינים לי כבלים, מספר שאלות

DJO

Recommended Posts

אהלן,

כן, אני קצת מתרגש. סוףסוף מהיר :)

לידע כללי: הלכתי על החבילה של ה 750KBITS, הספק כבלים הוא ערוצי זהב והספק הוא זהב. ולכל אחד מהם אני משלם 99 שקל לחודש ל 6 חודשים הראשונים, את המודם קיבלתי חינם.

יוצא לי בכלל לא יקר.

אקיצר כמה שאלות:

1) בקשר למודמים, אני בספק אם ישאלו אותי אבל אולי אוכל לשכנע את הטכנאי לתת לי אחד מסוים.. מה הכי טוב? יש גם מודמים פנימיים? או חיצוניים USB?

2) כרגע אני משתף את האינטרנט דרך HUB ו ICS, תיהיה בעיה לעשות את זה עם הכבלים?

3) הממ נראה לי היו לי עוד כמה שאלות אבל שכחתי :o . אני אשמח אם תגידו לי עוד כמה דברים שאני אדאג שיהיו בסדר מחר..

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ מקבלים את המודם שיש לטכנאי באוטו. אני לא יודע אם זה אקראי שפעם נותנים RCA ופעם מוטורולה. אני קיבלתי מוטורולה. הוא גם וגם ETHERNET. כנ"ל גם המודם של RCA. לא ידוע לי על מודמים פנימיים. אפשר לנסות לבקש מודם מסוים אבל אל תתפלא אם יגידו לך שזה בלתי אפשרי (נראה לי שהם ירדו קצת מהמודם של RCA ומתקינים בעיקר את המוטורולה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דני מזל טוב על הכבלים ;)

לא משנה איזה מודם יביאו לך, כולם פועלים אותו דבר...

שנית לא תיהיה לך שום בעיה ברשת, אבל איך שאני יודע חברות הכבלים לא נותנות תמיכה לבעיות (גם לא חברות ה ADSL למיניהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ מקבלים את המודם שיש לטכנאי באוטו. אני לא יודע אם זה אקראי שפעם נותנים RCA ופעם מוטורולה. אני קיבלתי מוטורולה. הוא גם וגם ETHERNET. כנ"ל גם המודם של RCA. לא ידוע לי על מודמים פנימיים. אפשר לנסות לבקש מודם מסוים אבל אל תתפלא אם יגידו לך שזה בלתי אפשרי (נראה לי שהם ירדו קצת מהמודם של RCA ומתקינים בעיקר את המוטורולה).

תודה על הפירוט גיל אבל לא אמרת איזה עדיף.. ובקשר ל - כמו באדסל הוא לוקח משאבים מהמחשב ולכן לא מומלץ להשתמש בו?

דני מזל טוב על הכבלים

שנית לא תיהיה לך שום בעיה ברשת, אבל איך שאני יודע חברות הכבלים לא נותנות תמיכה לבעיות (גם לא חברות ה ADSL למיניהם).

תודה :),

הממ בררו שבעקרון הם אוות הדבר אבל בטח יש משהו שעדיף.

ברור, אני פשוט אשתף את זה עם ICS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דני מזל טוב על הכבלים ;)

לכן יש את האתר הזה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנאי מגיע עוד חצי שעה.. מישהו יכול להגיד לי בכל זאת איזה מודם מומלץ? RCA/מוטרולוה? והאם לא מומלץ חיבור כמו באדסל בגלל זה לוקח משאבים?

ושאלה אחרונה פחות דחופה אני יודע שלכמה ספקיות יש קבצים לבדיקת מהירות, מישהו יוכל לתת לי כמה לינקים כאלה? על הtestspeed בחול אני יודע אבל ברור לי שאני לא אוריד מחול כמו בארץ.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא משנה איזה מודם אתה מקבל שתיהם ( motorola/Rca ) אותו דבר ! ( שתיהם טובים )

לגבי אתרים של בדיקת מהירות יש לי משהו נחמד !

http://www.dslreports.com/tweaks

אחרי הבדיקה האתר יגיד לך באחוזים כמה טובה ההורדה שלך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקינו של מוטרולה בסוף :)

טיפה מאוכזב מהמהירות הורדה שהיא בתיאוריה 750/8 שזה קצת מעל 90 ואני בינתיים לא ראיתי מעבר ל 70.

נקווה לטוב =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי התקינו היום, את המוטורולה נתנו... אני די מתלבט אם לעדכן ת'דרייברים או לא עכשיו.

בכל מקרה, אני עם קווי זהב ומשום מה מוריד מהרבה מקומות על 30 מקסימום (שרתי FTP בעיקר), אבל היו מקרים שהורדתי 80 יציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...