עבור לתוכן
 • צור חשבון

eliezer

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  168
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  28יום 8ש' 11דק' 40שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות eliezer

 • דרגה
  Zone Newbie
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. הוספת תמונה מתייתרת... לאחר בצוע ריבוט 3 פעמים ללא שום פעולה נוספת, כולל מבט על תפריט ביוס בתחילת כל בוט אולם ללא בצוע שום שינוי - ה- EDD מזוהה פתאום. לפני כן הוא לא הוכר לא ב- device manager ולא ב- storage --> disk management תודה בעד העזרה!
 2. יצרתי קובץ התקנה על USB ע"י media creation tool במחשב עם דיסק ישן. חיברתי דיסק SSD לפורט SATA1 ובצעתי בהצלחה התקנה נקייה של וינדוס מה- USB. כעת חיברתי את הדיסק הישן לפורט SATA2. הוא מחובר כהלכה כי הוא מזוהה ע"י UEFI (תמונה מצ"ב). אולם בשום מקום בוינדוס הדרייב לא מזוהה. האם אני מפספס משהו... ושאלה לגבי ה- AHCI: מסתבר שזו הגדרה גורפת; האם לדיסק ה- EDD זה לא מפריע?
 3. אני עומד לבצע התקנה כנ"ל, ועל כל המלצה ברשת להגדרה של AHCI בביוס, קיימת המלצה להשאיר אותו IDE. הדיסק הוא SDSSDA-480G של סאן דיסק, ולוח האם והביוס כמתואר במצ"ב. מישהו יכול תרום מנסיונו?
 4. בשלב ראשון - מכבים ומדלקים את המכשיר. השלב הבא תלוי במה שקורה אחרי הראשון
 5. נחוצות כמה הבהרות: 1. האם הטלויזיה פועלת כעת? (בתשתית מבוססת TV+INTERNET של הוט, לטלויזיה אין צורך בקיום אינטרנט כדי לפעול) 2. אני מניח שמותקנת אצלך קופסת HOT_BOX?? (כמו אצלי בבית...) כבר ניסית לכבות + להדליק אותה? ככה היא "תזמין כתובת IP חדשה" 3. בנוגע לשאלה על הפורטים של המצלמות: צייני כאן כיצד נהגת לגשת אליהן כאשר הכל תפקד (למשל, פרטי בדיוק את פירטי ה- URL )
 6. אחת האפשרות היא שמופעל fast startup, שווה לוודא שהוא לא: Search for and open “Power options” in the Start Menu. Click “Choose what the power buttons do” on the left side of the window. Click “Change settings that are currently unavailable.” Under “Shutdown settings” make sure “Turn on fast startup” is enabled.
 7. לא בטוח לגבי הפעלת הגבוי מהמחשב, אבל קיימים מתאמים שמאפשרים חיבור מסך חיצוני לפורט USB של טלפון נייד. הם אינם מהגאג'טים הכי זולים, אז השאלה היא כמה כסף שווה לך בצוע גיבוי עדכני.
 8. כל חברה של לוח אם מציינת באתר שלה את דגמי כרטיסי הזיכרון הנתמכים בלוח. בדקת? מה פירוש לא ניתן לשנות הגדרות דיסקים? בדקת במנואל של הלוח, בפרק על Integrated Peripherals? (צריך גם מס' עמוד?? 55)
 9. אני הייתי מנסה: לפרק את כרטיס המסך, ולחבר את המוניטור בחיבור VGA. ואגב מה בדיוק פירוש "לפרמט את הווינדוס"? ווינדוס זו מערכת הפעלה של המחשב - איך מפרמטים דבר כזה?
 10. כפי שציינתי: תלוי במידת הניצולת של ה- CPU ובאיזו מידה הוא מהווה bottle neck. אם בד"כ כלל ניצול ה- CPU באחוזים סבירים, לא תחוש בשיפור ניכר בביצועים.
 11. משום מה לוח האם הנ"ל פלוס מעבד I3 מריח לי כמו גוף קירור ארקטיק אלפין 11 GT אם אני טועה, סליחה והתעלם מההמשך. אם אני צודק, דע שגוף הקירור הנ"ל אינו מתאים מעל ל- I3 ובנוסף, שיפור או אי שיפור תלוי במידת הניצולת של ה- CPU הנוכחי. כלומר אם הוא צוואר הבקבוק שמאט את הביצועים, או משאב אחר כגון דיסק או זיכרון.
 12. המחשב פועל כיום עם WINDOWS על HDD ואני עומד להחליף את הדיסק ב- SSD חדש. התוכנית ליצור bootable USB drive במערכת הישנה, להחליף בין הדיסקים ולבצע התקנה חדשה מהדיסק און קי. ולהלן השאלה: בכל ההתייחסויות שקראתי ממליצים על בצוע גיבוי מוקדם של הקבצים שנמצאים תחת שם המשתמש. ההמלצה נמצאת גם כאשר מדברים על התקנה נקייה. מה מטרת גבוי זה - ואיני מתכוון כמובן לגיבוי של מסמכים וכד'
 13. לא הקפדת על שימוש במונחים מדוייקים, אבל אני מנחש שאת מתכוונת ליצירת bootable USB drive באמצעות Media Installation Tool ? כיוון שכרגע סיימתי להריץ את הכלי הנ"ל (על חלונות 10), מצ"ב התמונה שאמורה להתקבל ולאפשר לך ליצור דיסק און קי בוטאבל. אבל לא נראה שהפעלה על חלונות 7 תיצור לך גירסת חלונות 10... גם לא ברור מה תוכלי לעשות עם גירסה 10 (אפילו אם תיצרי אותה) על מחשב אחר שלא מורשה להריץ אותה
 14. להלן הסבר למה שהתכוונתי, ואין כוונה להגדרה בנתב: כרגע המחשב שלך מוגדר לקבלה אוטומטית של כתובת באמצעות DHCP. (רק אל תגיד לי שגם במחשב אתה נוהג להגדיר כתובת IP קבועה...) והצעתי לך להגדירו זמנית עם כתובת קבועה ברשת "10". לגבי שיטה ב': אם המצלמה והלאפטופ והנתב הישן יושבים על אותה רשת, לא יתכן שלא יהיה קשר למצלמה. האם המצלמה מגיבה ל- PING מהלאפטופ? בעצם מדוע שלא תבצע פקטורי ריסט למצלמה, תחבר אותה לנתב החדש (!) ותתחיל מחדש? בצורה כזו היא אמורה לקבל כתובת אוטומטית מ- DHCP של הנתב החדש
 15. להלן טיפ איך להיכנס למצלמה באופן חד פעמי, לצורך הגדרת שימוש ב- DHCP: 1. ממה שהבנתי, אתה יודע מה הכתובת הנוכחית המצלמה. 2. הגדר במחשב שלך באופן זמני כתובת IP קבועה, באותו NETWORK של המצלמה - למשל 10.0.0.1 3. חבר את המצלמה למחשב בכבל אתרנט (שאגב צריך להיות מוצלב, אבל השתמש במה שיש לך) כעת יהיה לך קשר מהמחשב למצללמה שיטה ב': תשנה באופן זמני את כתובת ה- IP של הנתב החדש לזו של הנתב הישן תוודא שהמחשב יקבל מחדש כתובת IP אמנם לא תהיה לך תקשורת החוצה, אבל המחשב והמצלמה יהיו על אותה NETWOR. אח"כ תחזיר את כתובת הנתב לקדמותה והשורה התחתונה: את קיבוע כתובת ה- IP של המצלמה מגדירים בנתב ולא במצלמה (כמובן שאפשר לבצע בדרך הנחותה יותר בה השתמשת עד עתה). כל הצרות שלך נובעות מכך שלא עבדת נכון
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close