תוכן Yossarian22 - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

Yossarian22

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  1,216
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

הודעות שנפתחו על-ידי Yossarian22

 1. אני כרגע עם 10 מגה בבזב"ל ותשתית של , חושב לעבור לHOT

  לא ממש מבין גדול בכל העניין אבל אני זוכר שפעם היו דיבורים על כך שאם אנשים בסביבת הבית גולשים כבדים זה פוגע בגלישה שלי.

  אם אני גר בבית פרטי בשכונה שאני יודע בוודאות שמסביבי אין כל כך אנשים שגולשים (בעיקר אנשים מבוגרים) זה יכול לתת אינדיקציה לאיכות האינטרנט שאני אוכל לקבל מהוט?

 2. לא הבנת אותי. כמה זמן הסוללה ברשותך? אני רוצה לדעת אם יש לך אותה מספיק זמן כדי להעריך אם האפקטיביות שלה ירדה עם הזמן.

  אז אתה לא עושה שימוש כמעט בכלל ובטח שלא מאומץ. הסוללה של הSGS2 חזקה אבל אל תגזים

  זה ששלך לא מחזיקה ככה לא אומר שאני לא עושה שימוש מאומץ ;)

  אני משתמש בו בצורה ממוצעת כשבערך בחצי מהימים אגדיר את השימוש כמאומץ.

  עוד לא קרה שהוא כבה לפני 16 שעות.

 3. האטריקס וה-S1 מכשירים מצוינים, אין לך מה להתבאס.

  חוץ מזה, אם אתה לא צריך את המכשיר ברגע זה, אתה לא חייב לקנות. בטוח שיתחררו עם הזמן עוד סמארטפוני 4" עם ICS.

  לא יודע מאיפה הבאת את זה..

  האטריקס חרא של מכשיר, מנסיון יומיומי, מלא תקלות (ואני לא מדבר על מכשיר אחד, כמעט כל אחד שנמכר חוזר אחרי כמה זמן למעבדה/ביטול עסקה). גם מעבודה איתו הוא פשוט לא כיפי, לא זורם, תצוגה מגעילה וצבעים דהויים ומכוערים. עולה כמו 2 ומגיב כמו defy.

  ובקשר לגלקסי 1... מכשיר ישן שאני בספק אם ירצה את פותח הת'רד שמעוניין בסמרטפון מתקדם ואם הוא ירכוש את הגלקסי הראשון יקבל סמרטפון שהיה מתקדם.. לפני שנה+.

 4. מי שאמר שעדיף לעשות 10 פעמים את הבחינה במקום לעשות קורס - תסלח לי אבל אתה מקשקש!

  א. אי אפשר לגשת לבחינה בזו אחר זו. אתה יכול לעשות רק כל בחינה שנייה. זאת אומרת שאם ניגשת באפריל, לא תוכל לגשת שוב במועד יולי אלא רק באוקטובר. טיים איז נוט דה אנמי? אולי אם אתה רוצה להתחיל ללמוד בגיל 40.

  ב. הקורס אולי לא הכרחי, אבל הוא מועיל מאוד להרבה מאוד אנשים בכך שהם מרכזים את החומר ועוזרים ללמוד אותו בסדר הנכון.

  ג. אל תשכחו שלא כל האנשים סיימו לפני רגע תיכון וסגורים על כל הנושאים (בעיקר במתימטיקה ובאנגלית), הרבה צריכים שיכוונו אותם קצת ו"יסגרו פערים" לפני הלמידה האמיתית - מה שעושים בקורס מצוין.

  ד. כפי שנאמר - שנה של עבודה עם תואר שווה הרבה יותר מ-5000 שקלים שעולה הקורס.

  ה. ולבסוף - דוגמא אישית. יש הבדל בין הקורסים ה"זולים" (לחמן, אנקורי וכל אלה עם הוואוצר) לבין ה"יוקרתיים" יותר (יואל גבע, היי קיו וכו'). מעבר למדריכים המקצועיים יותר (אני לא מתייחס לזה כי זה סובייקטיבי לגמרי), לקורסים היקרים יש ספרים פשוט מצויינים שעושים הבדל עצום. אני אישית למדתי ביואל גבע במקביל לחבר מאוד טוב שלמד בלחמן, והרגשנו טוב את ההבדל כשהוא לא הפסיק לבקש ממני את הספרים בשביל תרגול נוסף. רק לשם השוואה, ביואל גבע מקבלים ספרים נפרדים לכמה נושאים בחלק המילולי, כגון היגיון, הבנת הנקרא, ועוד ספר שמן מאוד שמכסה חלק מהנושאים האחרים. בלחמן הם קיבלו ספר אחד דקיק שכיסה את כל החלק המילולי (אגב - אני והחבר מלחמן לא כאלה שונים אחד מהשני מבחינה שכלית, והוא קיבל 660 בעוד שאני קיבלתי 750. לטענתו היה לקורס הבדל גדול בציון הסופי).

  לשיקולך.

 5. אני ממש בספק אם האייפון הנוכחי יצליח להשאר בפסגה מעל שנה כמו שעשה קודמו. אם ירצו להישאר בתמונה הם יצטרכו לחדש שוב בקרוב, מה שיוריד אותם מהפאסון של "המכשיר שלנו הכי טוב" ויצור ליין של מכשירים שמתחלפים ומשתפרים כל הזמן (בדומה לאנדרואיד..)

  כל זאת בהנחה שהם לא "יפציצו" בקרוב עם המכשיר שציפינו לו היום.

 6. אמנם לא ציפיתי למכשיר שעושה מסאג' ברגליים ומכין קפה, אבל כן ציפיתי לפחות לעיצוב חדש (מסך יותר גדול? יחס גודל מכשיר-גודל מסך יותר טוב? דק יותר?).

  מצלמה, מעבד, ומערכת הפעלה זה הבסיס. מבחינתי זה היה מובן מאליו.

 7. אני יודע בוודאות שהקווים 40, 42 של דן מגיעים מארלוזורוב לקניון איילון, התדירות שלהם בערך כל 5-10 דקות אתה תראה אחד מהם והם מגיעים לשם גם די מהר. משהו כמו 5-10 דקות נסיעה, תלוי בשעה.

  אני כמעט משוכנע שיש עוד די הרבה קווים שמגיעים לקניון איילון מארלוזורוב, וכשתהיה שם אתה תראה אותם.

  בכל מקרה אתה יכול להסתמך על 40 ו42, הם מגיעים כל הזמן.

×
 • צור חדש...