תוכן About:blank - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

About:blank

צוות האתר לשעבר
 • מספר הודעות

  8,452
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  28

כל דבר שפורסם על-ידי About:blank

 1. תתחדש. אמאזון זה סיפור אחר (לא ידעתי שהם חזרו למכור אופיס 365). בחנות של מיקרוסופט עצמה יש יותר בעיה לקנות מישראל במחירי ארה"ב. לפחות מניסיוני (אקסבוקס וכאלה בשביל הילדים).
 2. המחירים בארה"ב מוצגים בדרך כלל ללא מיסים נלווים (כי הם משתנים בהתאם למדינה). הייתי מוסיף לסל ומגיע עד לשלב התשלום, בודק כמה מיסים מתווספים, אם בכלל, ומשווה את המחיר הסופי למחיר בארץ כדי להחליט אם זה שווה.
 3. לא יהיה מגבלות על השפה, אבל אני בספק שאתה תוכל לקנות דרך החנות לשוק בארה'ב. כשתגיע למועד התשלום תועבר כנראה לחנות בישראל בכל מקרה לפי כתובת ה-IP שלך. אני מניח שההפרש במחיר נובע בחלקו גם מעניין המע"מ. אני לא יודע איזו גרסה של אופיס 365 אתה מחפש, אבל הייתי בודק אצל משווקים בארץ כמו סנטיק. לפעמים המחירים שם נמוכים מהמחיר בחנות של מיקרסופט.
 4. @yotam, זה ממש לא לעניין לפרסם תוכן של הודעות פרטיות בפומבי, בטח כשלצד השני אין אפשרות להגיב, ואם כבר מפרסמים אז צריך לפרסם את כל ההתכתבות ולא לצטט רק משפט נקודתי. שום דבר לא קורה בוואקום. אתה בעצמך הודית שהתגובה הזאת (שגם היא לא במקום) באה בעקבות זה שנתת לו באופן שיטתי דירוגים שליליים. אז קל לצטט משהו שנאמר בלהט הרגע, אבל זה לא מספר את כל הסיפור. אני כבר שנים לא בפורום לפני כשנה וחצי-שנתיים חזרתי, בערך. אני בטח לא מודע לכל מיני דברים, אבל אני כן יכול להגיד שהרושם שנוצר לי הוא שיש בפורום יחס איפה ואיפה כשזה נוגע לאכיפה. כל הביקורת שמופנית למשתמש הנ"ל תקפה גם לגבי כמה משתמשים
 5. זה יעבוד. במקרה הלא סביר שזה לא יעבוד, תתקשר לתמיכה של מיקרוסופט.
 6. הנה ההוראות בעברית למקרה שזה אולי יעזור. לפי צילום המסך הרישיון שלך כבר מקושר לחשבון מיקרוסופט. כשתחליף חומרה אם האקטיבציה לא תעבוד אוטומטית תצטרך לפעול לפי ההוראות הנ"ל (שימוש בפותר הבעיות).
 7. כבר שאלת בדיון הזה. התשובה היא שאפשר (ברוב המקרים) וההוראות בתגובה האחרונה.
 8. עידוד משתמשים לעבור על החוק ולשדל אחרים לעבור על החוק הוא לא רק עבירה על חוקי הפורום, אלא גם עצה גרועה כי עלולות להיות לזה השלכות שלהן המשתמש לא בהכרח מודע. שכל אחד יעשה מה שהוא מבין, אבל עדיף לא לפזר המלצות כאלו בפומבי כאילו מדובר באיזה הליך לוגיסטי טכני גרידא.
 9. אפשר אם יש לך רישיון דיגיטלי וקישרת אותו לחשבון מיקרוסופט. הוראות להכנה ולאקטיבציה, כאן.
 10. בתקציב עד 800 ₪ אלה ^ באמת כוננים שייתנו את התמורה הט7בה ביותר בשקלול אמינות/שרידות (כמה אפשר לכתוב לשבבים במסגרת האחריות), ביצועים ומחיר.
 11. למחשב פרויקטים בבית ספר לא יודע אם הייתי מתעקש על NVMe, ובפרט כשהתקציב מוגבל וצריך לבחור מהמלאי שמחזיקה חנות מסוימת.
 12. עריכת וידאו פירושה פרנסה או תחביב (ואם תחביב אז רציני, כלומר מערכת שמרנדרדת אל תוך הלילה לעתים קרובות)? מה התקציב?
 13. אין כאן תשובה חד-משמעית כי זה מאוד סובייקטיבי. בכלל, ארגונומיה היא גישה ולא פיצ'ר. צריך שכל חלקי ומרכיבי סביבת העבודה יתאימו זה לזה. עכבר אנכי נוח לחלק ופחות לאחרים. כנ"ל לגבי כדור עקיבה, שגם לגביו יש מחקרים שהראו שכדור עקיבה ששולטים עליו עם האגודל לא ממש ארגונומי לעומת כזה שנשלט באמצעות האצבע והאמה (מופעל המון לחץ על מפרק האגודל), אבל יש משתמשים שנשבעים רק לכדור עקיבה מסוג אגודל; ומנגד יש מי שסובלים עם שניהם ועבורם נוח רק עכבר רגיל. ובמאמר מוסגר, לעבודה משרדית הפתרון הכי ארגונומי הוא כנראה שימוש בקיצורי מקלדת כי אין צורך להעביר את היד מהמקלדת לעכבר ובחזרה כל הזמן.
 14. לפעמים הבעיה היא בעיתוי (עדכון לא בשל, מתנגש עם עדכון קודם או נכשל על תצורת חומרה מסוים) ואם תמתין היא תיפתר. אולי לא, אבל זאת אפשרות. הרצת את הפקודה DISM כפי שכתבתי אותה? עם המתג RestoreHealth בסוף? נטסית למחוק את תיקיית SoftwareDistribution? אם כן ו/או זה לא עוזר. תתחיל מהסרה ידנית של כל העדכונים האחרונים. תברר בקטלוג העדכונים איזו גרסת עדכון מחליף העדכון החדש (אם יש כזאת), תחפש גם אותה ותסיר ידנית. אחרי ריסטרט תנסה להתקין ידנית את העדכון האחרון. אם כל זה לא עוזר אתה יכול לנסות לתקן את המערכת אבל לא בטוח שזה ישנה משהו. לדעתי כבר כדאי להמתין
 15. הייתי ממליץ לחכות כמה ימים ולנסות שוב (אחרי ריסטרט). לפעמים הבעיה היא לא אצל המשתמש. ואם זה לא עזר אז כדאי להתחיל מהרצת הפקודות sfc /scannow DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth הן כנראה לא יפתרו כלום, אבל כדאי להריץ אותן למען הסדר הטוב. השלב הבא הוא כבר לנקות את תיקיית SoftwareDistribution (יש מידע ברשת) ולנסות שוב (מציע להתחיל מהתקנה ידנית של העדכונים מקטלוג העדכונים). אבל כפי שאמר נפוליאון, העדכון הגדול הבא של Windows נמצא ממש מעבר לפינה אז אולי כדאי להמתין עד שישוחרר ואז לעדכן אליו ידנית (אחרי המתנה של איזה שבועיים-שלושה ולא מיד כש
 16. Symbolic link הוא הפתרון למצבים כאלה, או פשוט להעביר לאיזו תיקיית ארכיון בקשיח פרויקים שהסתיימו ככה שפרוייקט בעבודה עדיין יהנה מביצועי הכתיבה/קריאה של ה-SSD.
 17. Optane הוא בעיקר יח"צ. אין בו תועלת ולא תהיה בו תועלת לרוב המשתמשים. הוא לא DRAM והוא לא כונן אחסון. הוא משהו באמצע. היתרון שלו על פני DRAM הוא שהוא לא נדיף (ולכן יכול לשמש כזיכרון מטמון אבל לא משמש ככונן אחסון בהגדרה המסורתית) והיתרון שלו על פני SSD הם זמני גישה קצרים יותר (אבל לא כמו RAM). השימושים שמרוויחים מפרופיל הביצועים הזה הוא קטן מאוד (ואני לא יכול לחשוב באמת על אף אחד כזה) ובטח לא שימושים של משתמש ממוצע. מערכת בלי RAM לא תהיה עד שלא יפותח שבב זיכרון לא נדיף שמהיר לפחות כמו RAM. כרגע זה אפילו לא באופק (השבבים הכי מהירים שיש לנו הם NAND ומכווני הביצועים שבהם מואצים על יד
 18. אתה לא צריך Quadro. זאת משפחת כרטיסים שמתאימה לאדריכלות/הנדסת בניין, CGI, יישומים מדעים מסוימים ועוד (וגם בתחומים האלה אפשר להסתדר בלי הכל תלוי שימוש, נסיבות וצרכים).
 19. כשהתוכנה המסוימת רצה ברקע, תפתח שורת פקודה (CMD) ותריץ את הפקודה: netstat -an |find /i "established" זה יבדוק איזה חיבורים פעילים ודרך איזה פורט. אם אתה רואה ברשימה את מספר הפורט שהפנית, הכל בסדר.
 20. זה תקין. יש בשעת הבדיקה תוכנה שמאזינה בפורט הזה? גם אם כן, לא בטוח שהפורט יראה פתוח לסריקה חיצונית. יש לך איזו סיבה לחשוד מביצועי התוכנה שהפורט עדיין סגור?
 21. התוצאה על פניו תקינה. הפורטים צריכים להיות סגורים לסריקה חיצונית של כתובת ה-WAN IP (הכתובת שהוקצתה לך על ידי נספקית). זה המצב הרצוי מבחינת אבטחה.
 22. איזה פורט ניסית להפנות ולא עובד והאם יש תוכנה שמאזינה בו? אם סתם עשית בדיקה כללית אז התוצאה תקינה כי אני מניח שאתה לא מחובר ישירות למודם, אלא לנתב כך שאתה נמצא מאחורי מנגנון NAT. אם הגדרות הפניית הפורטים נראות תקינות (כולל בפיירוול) ועדיין יש בעיות, צור קשר עם 018, תשאל אם אתה מאחורי מנגנון NAT כפול (הנתב שלך נמצא מאחורי נתב שלהם והוא זה שחוסם את הפורטים) ותבקש שיוציאו אותך (חלק מהספקיות עשויות לדרוש תשלום על זה).
 23. איזה כונן SSD בנפח 500GB עולה פחות מ-50 דולר (סף המשלוח חינם)? זה נשמע קצת זול מדי.
 24. מבחינת ביצועים כל כונן SSD ייתן למשתמש הממוצע את אותה תמורה מבחינת תחושה. הבעיה עם Silicon Power היא לא הביצועים אלא שהאיכות (קרי שרידות) לא משהו לאורך זמן. בעיקר בגלל איכות השבבים. זה לא אומר שכל כונן שלהם יתקלקל, רק שבדרך כלל בתוספת תקציב לא מאוד גדולה אפשר למצוא כוננים יותר איכותיים. מי שהשיקול היחיד שלו הוא מקסימום נפח במינימום מחיר בדרך כלל לא מסתכל על אמינות כשיקול מרכזי ממילא. לגבי הביקורות באמאזון, אנשים נוטים לכתוב ביקורות זמן קצר לאחר שקנו את המוצר ולא במרחק של שנה נניח. לא אכנס לכל הפסיכולוגיה של הביקורות ברשת ועד כמה הן לא תמיד מציירות תמונה מלאה, רק אגיד שהן לא מק
 25. זה לא עוד 20GB. כל כונני חצי הטרה הם בנפח של 480GB ב-Windows בגלל הדרך שבה סופרים קילו-בתים. יש כאלה שקוראים לזה על האריזה 512, 500 או 480, אבל בכולם הנפח זהה בפועל. כל SSD יהיה טוב באותה מידה לשימושים ביתיים/משרדיים. לא תרגיש שום הבדל. ההבדל היחיד הוא באחריות, 5 שנים לעומת 3. האם זה מצדיק תוספת של 70 ₪? אין על זה תשובה חד-משמעית. מכיוון שלא היה לך ממש כוח להתעסק עם אחריות הפעם, הייתי אומר שעבורך האחריות הארוכה יותר לא מצדיקות כנראה את תוספת המחיר.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

מסך גיימינג G27QC של GIGABYTE בביקורת: המחיר יגרום לכם לשפשף את העיניים

מסך גיימינג G27QC של GIGABYTE בביקורת: המחיר יגרום לכם לשפשף את העיניים

בביקורת זאת נבחן מסך שולחני עדכני שמתיימר להיות בין המשתלמים ביותר בקטגוריה שלו, עם מספר תכונות מבוקשות מאוד בתג מחיר שפוי לשם שינוי - בואו לגלות האם ניתן לאכול את כל העוגה וגם לשמור עליה שלמה

קרא עוד

אמאזון מעלה הילוך: אלו המבצעים המובילים שצפויים לנו ב-Prime Day 2020

חג הקניות הרשמי של אמאזון סוף כל סוף מגיע לאחר שלל דחיות הקשורות בקורונה - ובחרה הענקית מקווים לגרור התעניינות מוגדלת מבעוד מועד עם הרשימה המסורתית של המבצעים הבולטים שיהיו זמינים עבור הגולשים בעוד ימים ספורים

חדש באתר