עבור לתוכן
 • צור חשבון

אלי ירדני

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  165
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1
 • זמן מחובר

  23יום 20ש' 10דק' 53שנ'

אלי ירדני last won the day on מרץ 24

אלי ירדני had the most liked content!

דירוג

20 טוב

אודות אלי ירדני

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. תוכנת שחזור עובדת בצורה כזו שהיא קודם כל סורקת את כל הכונן, בשלב השני היא נותנת לך לבחור מה אתה רוצה לשחזר ולאחמ"כ ב'שחזור' היא למעשה מעתיקה מהכונן למקום שהגדרת. שים לב בשום אופן לא להגדיר את המיקום של השחזור לאותו כונן כי זה דורס את הקבצים ופוגע בשחזור, - מה שאומר שתצטרך כונן אחר בגודל של כל הקבצים שתרצה לשחזר. לאחר כל השלבים הנ"ל ושאתה רואה שיש לך את כל הקבצים, פשוט תכנס לניהול דיסקים תמחק את כל המחיצות ותגדיר מחיצה אחת תאתחל ואז הוא יזוהה. שים לב שהתוכנה היא לא חינמית... !!
 2. בניגוד לתוכנות שחזור שמבצעות רק קריאה מהדיסק ולכן במצב שהדיסק תקין אין מה להפסיד בלנסות לשחזר, תוכנות לשיחזור מחיצות מבצעות גם שינויים וצריך זהירות רבה וניסיון בשביל לעבוד עם תוכנות כאלה שיכולות גם לפגוע בנסיונות שחזור הקבצים אם לא יצליח.
 3. הדיסק בגדול במצב טוב. מה שאומר שגם אחריות לא תקבל על זה, אולי בעל החנות יהיה נחמד ויאתחל לך את הדיסק ותוכל להשתמש בו - מה שגם אתה יכול לעשות.. בכל מקרה לגבי הקבצים תוכל להשתמש בתוכנות שחזור, אמור לשחזר טוב תלוי איזה קבצים ומה באמת קרה לדיסק. ממליץ על Active.File.Recovery בגירסאות ישנות- 16 ומטה החדשות סתם איטיות מידי ולא בהכרח אפקטיביות יותר, גם Wondershare_Recoverit אפשרות.
 4. לא הייתי ממליץ לרוץ לאחריות דבר ראשון כי במקרה הזה הדיסק כנראה תקין, דבר שני האחריות אף פעם לא על החומר כך שאפי' אם הדיסק מקולקל שווה לפני הכל להוציא את החומר! הבעייה כאן היא של המחיצות שמשום מה נמחקו יכול להיות מכמה סיבות, אבל יכול להיות שזה לא מזוהה טוב כי הביוס התאפס, לכן כדאי לבדוק במחשב אחר. בכל מקרה צריך להפעיל או תיקון מחצות או שחזור. לפני הכל כדאי לבדוק את תקינות הדיסק. עם תוכנות ייעודיות כמו CrystalDiskInfo - תעלה תמונה של הדיסק המדובר.
 5. ישנה אזהרה על כונן F בגלל הצטברות הרבה סקטורים פגומים כדאי מאוד לגבות הכל באופן מיידי לפני שיהיה מאוחר ויקר מאוד... כונן C תקין.
 6. תפתח מנהל התקנים תרחיב את 'התקני מערכת' ותעלה את הצילום שיראו את כל השורות
 7. תנסה קודם כל את מה שהציעו מעלי. הפתרון הפשוט. אני נתקלתי בחודשים האחרונים בתקלות דומות בכמה מחשבים [היו כאלה שבכלל לא עבד הסאונד דרך הרמקולים] העניין הוא שהיו גם כאלה שהיו אחרי התקנות חדשות!! כלומר שאין אפשרות למחוק עדכון בעייתי כמו שכתבו מעלי, וגם אחרי חפירה ברשת וגם אחרי ששאלתי פה לא מצאתי תשובה. בסופו של דבר עליתי על הבעיה - כל המחשבים שאני נתקלתי היו של דל ולכן הנחתי שאחד העדכונים של ווינדוס 'מתנגשים' באיזשהו דרייבר של דל דווקא, ההנחה התבררה כנכונה ולאחר מחיקה של הדרייבר Waves-MaxxAudio-Pro-Application שזה ניהול הסאונד של דל ועדכון הדרייבר או התקנה מחדש של הRealtek, הבעיה נפתרה. למרות שה Waves-MaxxAudio היא סוג של תוכנה אין לה הסרה מסודרת ברשימת התוכניות להסרה, וגם נטרול ההפעלה שלה באתחול לא פותר את הבעיה, וכן מסובך למחוק אותה דרך קבצי התוכנה [שגיאות הרשאה]. לכן אני עשיתי את המחיקה דרך תוכנה לניהול דרייברים (לא זוכר אם היא מופיעה ב'מנהל ההתקנים' ואיך.) בהצלחה!
 8. תנסה ללחוץ על כפתור ההדלקה למשך עשר שניות כשהמחשב מנותק מהחשמל ותנסה להדליק שוב, אם לא עזר אם יש כרטיס מסך תפרק אותו ותנסה, אם אין תפרק את כרטיסי הראם תנקה קצת במטלית יבשה ותחזיר אחד אחד. בכל מקרה כנראה זה לא הדיסק- לא בשלב זה.
 9. https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1045636 מחשב מעולה בשבילך. מסך 14 אינצ', לא הייתי ממליץ לך לחפש יותר קטן כי זה לא נוח בפתיחת תוכנות גם של תכנות צריך קצת מקום במסך, גם 14 הוא די גבולי. [אפשרות שדרוג לא גדולה - עד 16 ראם אבל לא תצטרך לשדרג יותר].
 10. קליק ימני על שורת המשימות 'מנהל משימות' ותעלה תמונה אחרי כשאתה עובד מהלשונית ביצועים
 11. המחשב קורס במאמץ שאתה מפעיל או מיד כשאתה פותח, בכל פרוייקט או דווקא בזה? אם זה לא מיד קורס תבדוק במנהל המשימות כשהוא מתחיל מאמץ אם הוא משתמש בכרטיס מסך.
 12. תלחצי על לשונית תצוגה ושם תסמני את האפשרות 'הצג קבצים ותיקיות מוסתרים' אם עדיין לא רואים תלחצי שם על 'אפשרויות'>תצוגה, ותורידי את הסימון ב'הסתר קבצים מוגנים של מערכת ההפעלה'. אם את רואה את הקבצים רק באפשרות השניה עדיף לתקן את זה ולהחזיר את ההסתרה של הקבצים של המערכת.
 13. למיטב ידיעתי אי אפשר לשנות את השם של תיקיית היוזר, אם בכל זאת אתה רוצה לשנות תפתח משתמש מנהל חדש ותמחק את הישן (לא לפני שהעתקת את כל הקבצים).
 14. תודה על התשובה. אתה צודק, אני באמת הורדתי גירסת דסקטופ למרות שבדף ההורדה כתוב שההורדה מתאימה גם לנטבוק (הקישור למעלה). שמתי לב לזה עוד לפני שראיתי את התגובה והורדתי שוב בדיוק כמו שהצעת אבל עדיין חזרה הבעייה הראשונה שיש תקיעות כאלה אפי' בוורד וכאלה, וגם HDMI לא נקלט.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close