עבור לתוכן
 • צור חשבון

zone glide

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  183
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  215יום 20דק' 44שנ'

דירוג

4 ניטרלי

אודות zone glide

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אין לי פס לדים במחשב.. ולא פירקתי את הספק עצמו, פשוט החלפתי אותו באחד חדש.. לגבי העדכון ביוס - בגדול לא כתוב מהם השינויים... אולי רק תיקון בדרייבר של האודיו או משהו כזה.. זה לפחות רק מה שרשום.
 2. לא נראה שהביוס המקורי חזר לעבודה... בכל זאת עדכנתי את הביוס של הגיבוי כרגע ונראה שאני עדיין נמצא בו ולא החליף למקורי.. לגבי הלוחות היקרים זו הייתה שאלה כללית... נניח לוחות X570 משופרים כאלה אז האם בלוחות יקרים יש עמידות גבוהה יותר למתחים וכאלה... אגב... הביוס האחרון ללוח הזה הוא ביוס בטא.. שווה לנסות לעדכן אליו? תמיד עדכנתי לאחד שלפניו האמת הלוח הזה גם ככה ישן אבל די מתקדם..
 3. כן יש לי דואל ביוס. איך אני מחליף ביניהם כל הזמן ומחזיר למקורי? האם זה קשור לזה שזה בעצם הגנה נגד נזק בלוח? הכוונה שהוא ייהרס בעקבות כל הכיבויים של הספק? והאם זה נכון שללוחות יקרים וצ'יפסטים יקרים יש הגנות טובות יותר נגד כשל בלוח?
 4. גם שמתי לב שאחרי ההחלפה של הספק אז כל הביוס של הלוח התאפס לי.. ולא רק זה - גם הגרסה של הביוס השתנמכה וחזרה שתי גרסאות אחורה.. אולי זה קשור לזה איכשהו שהמחשב בקושי כבר נדלק עם הספק הקודם? אולי משהו קרה ללוח? יש לכם רעיון למה?
 5. טוב אז כרגע המחשב עובד והכל נראה תקין בינתיים לפחות.. הקבלים נראו תקינים.. בכל זאת אלו קבלים יפניים אז קשה לדעת.. היה רק קטע דפוק לגמרי עשיתי סידור כבלים עם הספק החדש.. ובכל פעם שהייתי סוגר את הדלת הימנית של המחשב אז זה היה מקצר והמחשב היה נכבה ישר.. רק אחרי ששיטחתי את כל הכבלים ופירקתי קצת מהסידור זה עבד אבל גם אז לפעמים עשה קצר משהו הזוי לגמרי וזה לא לחץ כל כך על משהו קריטי.. לצערי בגלל זה הרסתי קצת את הסידור אבל זה לא נורא כל כך... מאמין שאקנה מחשב חדש בדור הבא
 6. לאחרונה פתאום המחשב הפסיק להדלק... הוא נדלק ואז נכבה אחרי כמה שניות ואז נדלק שוב מחדש ככה כמה פעמים אז חשבתי שהלך הספק קניתי ספק חדש חיברתי אותו רק ללוח אם בלבד והמחשב שוב בהתחלה נדלק ונכבה כמה פעמים אבל אחרי כמה פעמים הוא כן נדלק קבוע ולא מתכבה גם יש לציין שהלד של הקירור מעבד נהיה מאוד חלש לא חושב שזה היה ככה פעם כרגע הלוח אם לא מורכב במארז מה זה אומר? יש בעיה בלוח? יש לי את הלוח רק חודש.. למה בהתחלה לוקח לו זמן להדלק ובהתחלה נכבה הרבה פעמים? אולי הספק הקודם לא היה דפוק בכלל למרות שהרעיש
 7. אני חושב שזה קרה רק לאחרונה לגבי הלדים.. לא עקבתי אחרי זה.. לא יודע בדיוק..
 8. איזה מתח אמור להיות? כתוב לי 12.200V משהו כזה. אגב אני לא בטוח שזה מאה אחוז מהספק אבל אני חושב שכן.. גם המארז אצלי נשאר פתוח.. כרטיס מסך גם יכול להשמיע רעשים כאלה? או הלוח אם?
 9. אתה מדבר לפרק רק את הברגים של הספק? מה הכוונה אובראול? הגיוני שזה קשור איכשהו ללוח ששמתי? זה לוח יד2... אגב לא יודע אם זה קשור, אבל אני חושב שהאורות של הלדים במאווררים במחשב קצת נחלשו..
 10. אולי זה אבק או משהו? הייתי מנסה לעצור את המאוורר שלו אבל לא יודע אם זה בטיחותי
 11. 4 טכנאים ביום? איך אתה מיוחד כזה? בכל מקרה - COVID.
 12. בימים האחרונים אמנם אין קפיאות אבל יש רעש מהספק רב הזמן..
 13. זה שיקול קטן כי כשאקנה מערכת חדשה אני ארצה שיעשו לי את כל הסידורי כבלים בחנות.. על פניו.. כנראה שלפי זה, אצטרך אולי לקנות ספק חדש יחד עם המערכת.. אבל גם בלי קשר לזה.. להוציא עכשיו 300 שקל על ספק למחשב שהוא ישן... לא שווה לי כבר... ואם אקנה משהו הייתי קונה מודולארי. חוץ מזה, זו יצרנית מעולה.. לא בטוח שבאמת יש בו בעיה...
 14. הלוח שקניתי והמעבד לא חדשים.. פשוט שדרגתי את המערכת.. המחשב עדיין נחשב די ישן.. נכון לעכשיו לא שומעים כלום וביומיים האחרונים לא צצה בעיה.. אבל כן מסקרן אותי לדעת אם יש בעיה איתו או לא.. קצת חבל לי להשקיע עוד על המחשב הזה.. שדרגתי את המעבד שלו בתור משהו זמני כנראה עד שאקנה מחשב חדש שיגיע הדור הבא.. בקשר לאינטרנט, בימים האחרונים כנראה היו ניתוקים שלא קשורים למחשב, היום טכנאי סידר לנו את זה וזה יותר טוב כרגע..
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close