עבור לתוכן
 • צור חשבון

zone glide

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  221
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  238יום 7ש' 12דק' 50שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי zone glide

 1. שמע, עקרונית אם לומר את האמת, אני קצת מרגיש פראייר בגלל כל העלויות האלה של המשלוחים והייבוא שבטוח יגיעו לאיזה אלף ש"ח. מה גם שאני מתכנן לרכוש מחשב חדש רק בדור הבא וגם זה לא מאה אחוז בטוח, אז המארז סתם יישב לי פה סגור ואני כנראה אצטרך להרכיב את המחשב לבד בעצמי.. בעקרון אין לי בעיה להרכיב, למרות שלא תכננתי שאזמין מארז ככה פתאום כי ראיתי שיצאה מהדורה מוגבלת עכשיו וזה די גרם לי להזמין מארז לא ממש הבנתי למה חחחח בעקרון כי המארז הזה נראה טוב אבל גם הזכוכיות של המהדורה הזאת לא הכי שקופים, ככה שזה אולי קצת ייפגע ב-RGB.
 2. כן, אבל יש מהדורת PCMR שיצאה לפני כמה ימים, והמלאי שלה כמעט חוסל. עליה דיברתי.
 3. יוצא לי להזמין את מארז ה-LianLi O11 במהדורה המוגבלת שלהם מחו"ל. בגלל שלא היה משלוח ישיר לארץ, זה יוצא לי יקר. המארז עולה שם סביבות ה-600 שקל, ועם משלוח לארהב ואז משלוח ישיר לארץ אליי - סה"כ זה מסתכם באיזור ה-1100 שקל לדעתי. האם זה בהכרח שווה את זה? אם המארז עובר משלוח פעמיים ככה, יש סיכוי גבוה שהוא יינזק? במשלוח מסוג כזה רצוי רק אקספרס ולא דואר רגיל?
 4. ורצוי להעתיק את המערכת הפעלה ולהתקין אותה שוב על הכונן החדש? כדאי שוב לנסות את הסימבוליק לינק או שכבר לקנות מחדש? זוג קשיחים לא יעזור לו כי הם גם איטיים וגם צריך שהמערכת תהיה מותקנת שם.
 5. אז מה הכי מומלץ? הוא לא מבין בחומרה כל כך.. עדיף פשוט לקנות עוד כונן וזהו?
 6. יש לו כרגע רק כונן NVME אחד וקשיח רגיל. הוא לא חייב את אותו הדגם? אם הוא קונה SSD רגיל של חברה אחרת זה לא יעבוד עם RAID על מנת להרחיב?
 7. האם מלבד זה, קיימת דרך כלשהי להוסיף נפח לכונן ה-SSD או שלא?
 8. אנחנו מחפשים מדפסת אלחוטית לבית, שכוללת פקס ואת שאר הפיצ'רים הללו, כולל סורק. שתהיה צבעונית. אגב, על מנת לקבל פקס אני חייב למקם את המדפסת קרוב לקו הביתי? תקציב עד איזור ה-500 ש"ח. יצא לי לראות את הדגם החדש של HP, שהוא ה-8023. מה דעתכם עליהם? חלק המליצו וחלק לא.
 9. לא מדובר על הקבצים האלה, אלא על ה-Library Folder אני חושב. ניסיתי לעשות את הסימבוליק הזה, אבל כתוב לי שגיאה בשורת הפקודה: cannot create a file when that file already exists. לא הבנתי מה עשיתי לא נכון. אגב, מה ההיגיון שצריך קודם כל להעביר את כל התיקייה הזאת לכונן אחר ורק אז סימבוליק? צריך ממש להעביר את כולה ולא להעתיק אותה לכונן השני?
 10. מה אני בעצם אמור לעשות? מצאתי את זה: https://prnt.sc/sflbu1 השאלה מה בתכלס עושים? לא ממש הבנתי למה מתכוונים שם..
 11. כמו שאמרתי באשכול הקודם, שטויות במיץ לדעתי. כבר נאמר על הדור הקודם שלא ייתמך בלוחות A320 למשל. ומה נסגר בסוף? הוציאו עדכוני ביוס ללוחות הללו וזה כן נתן להם תמיכה. אני מאמין ש-AMD כן עומדת בהבטחות שלהם שהתושבת הזו תקבל תמיכה עד 2020.
 12. זאת לא השאלה כרגע. השאלה היא אם שווה בכלל לעשות את זה או שלשמור את כל הכסף למחשב חדש.
 13. Camtasia Studio האמת זה רעיון, אפשר אולי לקנות כונן SSD רגיל. אך האם ה-CLONE הזה לא מביא בעיות? הקטע גם שחבל להפסיד את כונן ה-NVME בתור הכונן הראשי.
 14. כונן המערכת הוא M2 כן. הטרה זה קשיח רגיל. אז אתה אומר שהאופציה היחידה זה רק להחליף SSD?
 15. באמת שווה כבר להביא GTX1080 במחיר כזה? בטח הוא חזק בעשרות מונים מצד שני אני מעדיף שיהיה הכל חדש אז אני מתלבט.. כי נניח ואני קונה שילוש חדש זה יהיה כאילו אני בדרך לקנות מחשב חדש כבר..
 16. נייח.. B450 AORUS M מה ייתן לי להחליף את הטרה?
 17. לא אומר שיש לי בהכרח צוואר בקבוק.. אני לא יודע אם לשדרג או שכבר לחכות לדור הבא ולקחת הכל חדש
 18. המפרט הוא: i5 3470 8GB RAM HD7970 בתכלס, אני יכול אולי אפילו לקנות היום GTX1080 מאיביי או משהו כזה, סביב האלף ש"ח. ובמידה והמעבד באמת בעייתי, אולי אוכל לשדרג ל-3770 וגם לשדרג ל-16GB RAM. האם לדעתכם זה כדאי? מאמין שככה אקבל ביצועים טובים מאוד מבלי בהכרח לקנות מחשב חדש. כנראה שההשקעה הזו תעלה לי בערך - 1400 או 1500 ש"ח.
 19. המפרט הוא: i5 3470 8GB RAM HD7970 בתכלס, אני יכול אולי אפילו לקנות היום GTX1080 מאיביי או משהו כזה, סביב האלף ש"ח. ובמידה והמעבד באמת בעייתי, אולי אוכל לשדרג ל-3770 וגם לשדרג ל-16GB RAM. האם לדעתכם זה כדאי? מאמין שככה אקבל ביצועים טובים מאוד מבלי בהכרח לקנות מחשב חדש. כנראה שההשקעה הזו תעלה לי בערך - 1400 או 1500 ש"ח.
 20. שטויות - לוחות A320 למשל כבר קיבלו עדכוני ביוס שמאפשרים להם תמיכה בדור השלישי למרות שהטבלה כאן מציינת אחרת. מכאן ניתן להסיק שלוחות האם הנוכחיים גם יתמכו בדור הבא.
 21. יש מערכת כלשהי שיש בה כונן NVME של 256GB, וקשיח של 1TB. עכשיו הקטע הוא שהבנאדם משתמש בתוכנת עריכה כלשהי, וכל הפרויקטים נשמרים על הכונן הראשי של המערכת. ואין אפשרות לשנות את יעד שמירת הפרויקטים והסרטונים לכונן אחר, זה נבדק ולא אפשרי - מסתבר שהחברה משום מה ביטלה את האפשרות הזאת. מהי האופציה עכשיו לשדרג נפח? רק להחליף SSD? או שאפשר אולי לקנות SATA SSD ואיכשהו לשלב?
 22. לא בדיוק... כי אחרי הכל יוצא DDR כל כמה שנים. אם תקנה מחשב כשייצא בדיוק הדור החדש, אתה סוג של תשאר עדכני.
 23. אתה חושב שיש סיכוי שזה ייצא בשנה הבאה ה-DDR5? בטח אבל ייקח לזה זמן להכנס לשוק גם... וגם שמעתי משהו כזה שאולי יש לוחות שיתאימו ל-DDR5 בהמשך בנוסף ל-4.
 24. אם כשמדליקים את המחשב אז הוא נכבה בעלייה שלו, נדלק שוב לבד ואז נכבה שוב לבד ככה כמה פעמים.. עד שבסוף המחשב כן עולה כרגיל ואז אין כלום.. בהכרח קיימת בעיה בספק הכוח? חוץ מזה, התחילו להיות הרבה ארטיפקטים במחשב ואני חושש שהספק כוח גם דפק את הכרטיס מסך..
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close