צפו: ככה נראה Doom במציאות מדומה

היצירה החדשה של חברת Bethesda תנסה לפתור אחת ולתמיד את הבעיות הבסיסיות עבור כותרי פעולה מהירים שמשוחקים ב-VR

תערוכת הגדולה בלוס אנג'לס נפתחה לה באופן רשמי, ומספק לנו עשרות הכרזות על משחקים חדשים ומסקרנים – וביניהם גם VFR, אשר יקח את סדרת משחקי הפעולה המפורסמת ביותר לחזית חדשה עבורה, המציאות המדומה.

Doom VFR (כן, סביר להניח שזה קיצור של Virtual Fucking Reality, למקרה שתהיתם) יציע למשתמשים קו עלילתי מקביל לזה של המאותחל שהושק בשנה שעברה, עם יישות ובינה של לוחם שהוזרקו אל תוך סייבורג אשר הופך להיות לסיכוי האחרון של ארגון ה-UAC למנוע הרס מוחלט של תחנת המחקר בכוכב מאדים שהותקפה בידי אינספור שדים מרושעים.

הטריילר הראשון והקצר לא חושף יותר מדי, אך מבהיר כי הכותר יעשה שימוש בטכנולוגיית הטלפורטציה, או "הזינוק" ממקום למקום, בשילוב עם שימוש במגוון כלי נשק מוכרים, בכדי להימנע מבעיות תחושת הסחרחורת והבחילה שבאות לידי ביטוי לעתים קרובות במשחקים בהם ישנן התרחשויות רבות ותזזיתיות מדי בבת אחת שאיתן צריך השחקן להתמודד. במפתחת id Software העדיפו, כך נראה, קונספט של תזוזה זריזה ממקום למקום בהתאם לבחירה מראש של השחקן, במקום קונספט של 'הופעה' יש מאין בנקודה חדשה (כולל רגע קצר שבו המסך מחשיך במעבר ממקום למקום) כמו זו שניתן למצוא בהרבה כותרי פעולה עדכניים אחרים בעולם ה-VR.

Doom VFR יושק מתישהו במהלך הרבעון האחרון של שנת 2017, גם ב-Steam עבור משקפי ה-Vive של וגם עבור משקפי ה-, כאשר באופן די טבעי משקפי ה-Rift של חברת Oculus (איתה Bethesda מנהלת מספר תביעות מרירות בשנים האחרונות) נעדרות מרשימה זו – והוא יעלה כ-30 דולר למעוניינים בכך, ולאלו שתהיה להם חומרה מתאימה על מנת ליהנות ממנו.

האם הקונספט האלים, המדמם והמהיר הזה ישרוד את המעבר למציאות מדומה? בעוד מספר חודשים נגלה את התשובה

ההמרה של צמד משחקי Serious Sam המקוריים למציאות מדומה כבר הוכיחה כי ניתן ליצור משחקי פעולה לעולם המציאות המדומה שכוללים תזוזה מלאה, אך נראה כי ב-id Software העדיפו לשמור על מתכונת שמרנית יותר, אם כי בשילוב של שעשויה לחזק משמעותית את ההבנה שכיום כבר אין צורך לחשוש מ-VR, גם עבור המותגים והכותרים הגדולים ביותר בשוק הגיימינג. שיהיה בהצלחה.

האם מחיר שהוא חצי מזה של כותר AAA "אמיתי" מעיד על כך שנקבל חוויית משחק מצומצמת וקצרה?

שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
Ancient1
משתמש

Grappling Hook is back

Eli Cohen-Nehemia
אורח

איך מקלידים ככה IDDQD..? 🤔

1stcowgirl
משתמש

שטויות……!
הייתי רוצה לראות את Alice Madness Returns בVR.
אני בדיוק בשלב 4 במשחק THE SURGE…. וגם אותו היה מעניין לראות ב VR.

OvO
משתמש

הgameplay הזה נראה כמו סתם עוד יום שגרתי בעבודה שלי.

wpDiscuz