תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V4

benor

Recommended Posts

גילו של הדיון הקודם כבר למעלה משנתיים, למען הסדר הטוב פתחתי נושא חדש.

לדיון הקודם: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=291245.msg2558827#msg2558827

למען נוחיות המשתשים,

השתמשו בשרת לאחסון תמונות כדוגמת זה:

http://www.imageshack.us

לאחר העלאת התמונה לאתר, העתיקו את הכתובת מהחלון "(1) Thumbnail for forums" והדביקו אותה ישירות בגוף ההודעה.

אני מדגיש אם אני יראה מישהו שמספים הוא יענש בחומרה, אם הדיון יהפך לספאם אחד גדול הדיון ינעל ולא יפתח דיון חדש

אין לצטט הודעה של משתמש עם תמונותיו , זה סתם יוצר בלאגן עם כפילויות של תמונות

אם רוצים להגיב על סביבת עבודה של משתמש מסוים יש לרשום את כינויו ולרשום את התייחסותו ללא התמונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 395
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי כדאי שתוסיף (למרות שכמו תמיד אנשים לא יתחשבו בזה)

לא לשים תמונה/קישור לתמונה ברזולוציה שמעל 800*600

לא להעלות באיכות ממש גרועה

לא להביא 200 קישורים, זה אשכול של סביבת העבודה, אנחנו לא מעוניינים לראות את המגירת תחתונים שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרים את הכפפה, ועושה קצת בבלגאן בסדר של הדיון החדש.

אז זה החדר שלי, אני חייב לעצב אותו מחדש ובאמת שאין לי רעיונות.. אני הולך לקנות מחשב חדש ולבנות מערך של 2 מסכי 17 LCD (לא רחבים) ו24 רחב (16:10) (כשכמובן הוא יהיה באמצע) כך שאני צריך שולחן ענק שיחליף את 2 השולחנות הקיימים.. מעבר לזה יש לי בעיה ענקית של מקום במעבר הצר (איפה שהמחשב כרגע)

ריועיונות יתקבלו בברכה ובהקשבה מלאה, אני באמת לא טוב בדברים כאלו.

החדר שלך מסודר בצורה פחות מטובה

כמו כן אני לא מבין מדוע יש לך בחדר גם מזגן , גם תנור וגם מאוורר , מה זה מחסן ?

תבדוק את האפשרות להעביר את המסך בצורה תלויה למקום שבו כרגע מצוי המחשב ותוזיז את המיטה לצד שמאל של חדר כאשר הפנים שלך הם מול המסך ( נכון למיקום עכשיו ) ואת עמדת המחשב תכניס לאזור היכן שמצוי התנור וכו' בתמונה , יש עוד אפשרות להעביר את עמדת המחשב לקיר שאליו דבוקה המיטה כעת .

על כל מקרה הייתי מציע לך לחשוב מחדש על מיקום הרהיטים בחדר , יש לך צורת חדר מיוחדת , דבר אחד כמעט בטוח אתה לא יכול לשים את עמדת המחשב במעבר כמו שכעת אתה עושה , במעבר הייתה יכול לאחזן דברים כאשר הם צמודים אל הקיר ומאפשרים גם גישה נוחה אליהם וגם מעבר ואיחסון .

טוב לא חשוב , העיקר תחשוב שוב על מיקום הרהיטים - זה מה שאני מציע ![br]פורסם בתאריך: 16.10.2009 בשעה 10:12:59

איפה שהלונג של הסוס ? שמה תתלה את המסך

ותוזיז את המיטה מול המסך

ככה יתפנה לך מלא מקום בפינה של החדר איפה שהמאוורר זו יכולה להיות הפינה השמאלית של עמדת המחשב שלך שיכולה להיות בפינת החדר וכך לתת לך את העומק הנחוץ לרגליים ואת השליטה מצד ימין ושמאל לידיים ועוד ישאר לך מלא מקום ליד הראש של המיטה אם אתה מעדיף את העמדה פרוסה אז פשוט תצמיד אותה לקיר שבו מצוייה המיטה כעת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממממ...

מה בדיוק השתנה פה מלבד המסך מחשב שהיה במדף העליון ונעלם? :nixweiss:

נראה די אותו דבר, צר לי אבל החדר שלך עדיין נראה כמו מעבדת מחשבים...

או שאולי זאת מעבדת מחשבים שמשמשת גם כחדר מגורים?

פ-ר-ד-ו-ק-ס ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בהחלט זה ניראה ככה אבל זה כי אין לי איפה לשים את המחשבים האלה

אני מקווה שבעוד כחצי שנה+ יבנו את הקומה השניה ונעבור לחדר החדש שיהיה שם מקום להכל.

החדר בהחלט ניראה על הפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשבים שיש שם הם בסדר גמור לשימושים שלי

וכו...

מחשב אחד( בקרוב יבנה בשבילו מארז קטן מפרספקס) בשביל ניסויים של קירורים וחומרה אחרת ( PRESCOT)

ואחד ( הלבן הסגור) זה השרת הורדות ששם יש 64X2 2.4GHZ

בתחתון הפתוח יש SEMPRON 2.0GHZ עם 2 ג'יגה PLATINUM עם לוח של אביט.

הרדיסק של 160+80 ג'יגה בסאטה

מחשב עם ביצועים בסדר גמור לשימוש יום יומי ואפילו למשחקים:) ( BF2 עובד עליו חלק)

זה מחשב שהורכב בערך מזבל (יותר נכון מחלקים שמצאתי אצל חברים)

ואז המארז מצאתי ליד הפח אומנם הוא עקום ובלי דתלול חחח אבל הוא בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...