כתבה מ-BetaNews על מאבקם העיקש של הקראקרים במיקרוסופט/Windows Vista. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה מ-BetaNews על מאבקם העיקש של הקראקרים במיקרוסופט/Windows Vista.

ר

Recommended Posts

Hackers Find New Vista Activation Crack

תקראו את התגובות שלי שם תחת הניק extremely well להבין מדוע מיקרוסופט הולכת לנצח, לדעתי הענווה, במלחמה הזאת, ומדוע אפילו אנחנו בני ישראל (99% פיראטים בדם) נלמד להתעלות מעל עצמנו ולשלם על לפחות חלק מהתוכנות של מיקרוסופט בשנים הבאות. כן, כן, תתכחשו לאמת כמה שבא לכם. נדבר עוד 5 שנים, טוב פושפושים?

ועוד כתבה מעניינת בנושא:

lllll 25 Shortcomings Of Vista lllll

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 273
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני כבר נשברתי.

העותק של VISTA יהיה חוקי.

מה כל כמה חודשים לבצע אקטיבציה?

בכלל עברתי גם ל XP חוקי במחיר סוף עונה ..

לא מתקין יותר office.

משתמש ב למיל.

יש תוכנה Open Source לניהול יומן בדיוק כמו outlook

וכו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך עדין מיקרוסופט או כל חברה אחרת לא מצליחים להתגבר על כל האלה?!

מה הבעיה לקחת שתי ילדים לתת להם 50 שקל ביום ולתת להם למצואה את כל הפירוצות שעושים!

:nixweiss:

בכל מקרה רק כשהייתי בן 8 קנו לי WIN98 מקורי...

ד"א אני משתמש עכשיו בOFICCE 2007 ולא עשיתי כלום חוץ מלהתקין את הOFICCE...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ז'אקו, SciFi7, Keman: אתם חולמים. זהו, GAME OVER. מיקרוסופט עכשיו תחשוף שיניים ותיכנס באם-אמא של הפיראטים. לדעתי גם מבחינת תביעות של משתמשי-קצה תוך שנתיים-שלוש, בדיוק כמו ה-RIAA ושות'.

לפחות 60% מגנבי XP Pro (כולל אני) ישלמו כמו בוב'לה על במחשבם החדש (זה שירכשו מתישהו ב-5 שנים הבאות). אני אשדרג בתשלום מ-Home שיגיע על הלאפטופ/דסקטופ שלי ל-Ultimate כמו ילד טוב כי אני חולה מחשבים, ורוב המשתמשים הממוצעים בארץ ישלמו כמו ילדים טובים על גרסת Home ברוב המקרים...

המיעוט שישאר ינסו להילחם וכל חודשיים יאלצו לקרק מחדש את המערכת הפעלה שלהם ויסבלו הגבלות אחרות כמו אי אפשרות להשתמש במוצרי מיקרוסופט חביבים, אולי אפילו שירותים מקוונים, שאין להם שום קשר למערכת ההפעלה. בסופו של דבר הם יגיעו למצב שהם יצטרכו להריץ גרסאות מקורקות של טלאי למחשבם... בשלב זה כל השפויים יזרקו את המגבת וישלמו כמו שצריך או יעזבו בפרנציפ למערכת מתחרה (כמו או מקינטוש) רק לחזור על 4 בחזרה למיקרוסופט כעבור זמן מה (גם כמה שנים טובות)...

חבר'ה, אם לא שמתם לב, אני מדבר איתכם על רגע היסטורי. משנה את עצמה מחברה שמעודדת (ע"י עצימת עין) במגזר הפרטי לחברה שרוצה שתשלם על כל מוצר שלהם שאתה מחזיק, גם במחיר של איבוד נתח שוק. והם יאבדו אותו. זה גם יקל עליהם לעשות דברים אגרסיביים יותר בעתיד, כשהם כבר לא יהיו מונופול ולהיכנס לתחומים אחרים בתוכנה או תקשורת או בידור/מוסיקה או מה שלא יהיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייקרוסופט יימכרו משהו בארץ (ובכל מדינה בה לא מרוויחים משכורת בדולרים) אם יתאימו את מחירי התוכנה שלהם לשכר הממוצע במשק. כל עוד עלותה של היא כ 17% מהשכר החודשי הממוצע (בקירוב) אין להם סיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אני לא מסכים לא ינצחו המלחמה תימשך תמיד הם יעדכנו ואלו יפרצו מחדש

ולעכשיו אז 2007 עובד מצוין מתקינים ושוכחים, עובדת גם מצוין עם הפירצה של להחליף קבצים עם rc2....

אז תמיד יהיה פתרון לאנשים שהכיס שלהם לא פתוח לעוד 1000 שקל כדי שיוכלו להשתמש במחשב וזה גם ברור שכולם עוד מעט יעברו לויסטה כי זה תכלס העתיד ולא ישאר אקספי בדיוק כמו שזה היה לפני כמה שנים שכולם אמרו אקספי כבד אני ישאר עם 98 ובלה בלה ויש שם activation שאי אפשר לפרוץ בלה בלה בלה... :bash:הכל יהיה בסדר אז למה להגיד הכל נדפק :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מטבע יש שני צדדים ואת זה מייקרוסופט יודעת.

כמו שהיא דורשת תמורה על מוצריה ובצדק (רק לא המחירים הנוכחים)

כך היא תצטרך לוודא שאכן המוצרים שלה טובים.

אני לא חושב שמייקרוסופט העלימה עין מטוב לב, אלא מתוך אינטרס.

כנראה שהאינטרס הזה מיצה את עצמו או בא אל קיצו, ולכן החליטה לשנות מדיניות.

אני לא יודע אם מבחינה משפטית ניתן יהיה לתבוע אותה על נזק כזה או אחר, מה שאני כן יודע זה שהיא פתחה את הדלת לזה.

מייקרוסופט כייצרנית וכמשווקת מערכות הפעלה יודעת שאין זו תוכנה רגילה והדגש על טיב המוצר במקרה שלה

הוא כפול אם לא יותר.

לי נראה שהיא פשוט חיכתה למצב שבו עקב ריבוי מוצרים שלה בשוק

היא תהיה עובדה בשטח ברמה שאנשים יעדיפו לשלם ולא לעבור למע' הפעלה אחרת.

כאשר אתה משלם מחיר סביר או סימלי אתה יכול להרשות לעצמך לשדרג מע' הפעלה בתדירות של כל כמה שנים

ברגע שאתה נאלץ לשלם מחיר גבוהה אתה לא תשדרג. ממש כמו בעלי עסקים להם יש יותר מ-5 תחנות עבודה ובכלל.

הרבה מהם עדיין עובדים עם WIN2000 ומשפחתה האמינה ואפילו ישנות ממנה.

שוב אני מדגיש

למייקרוסופט מגיעה תמורה כספית מלאה על השימוש במוצריה רק לא המחירים הקיימים כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

R3tri8uti0n ו-Internal: זה לא יהיה 1000 שקל, Vista Home יעלה $50 בדיוק כמו שהוא עולה פה בארה"ב כשאתה קונה מחשב שולחני/נייד של Dell או HP ומערכת ההפעלה מגיעה עליו. 50 דולר זה העלות ליצרן (OEM) ממה שזכור לי. מי שרוצה לשדרג ל-Ultimate יוציא מהכיס $75. ברגע שיתחילו למכור יותר דגמים מוכנים בישראל (להבדיל מתרבות ה"תרכיב לי מחשב ככה וככה") שיקבלו את אותן הנחות ממיקרוסופט, אנשים יפסיקו לבלבל במוח ויתפשרו על איזשהו מחשב עם חומרה שנקבעה עבורך ואם אתה מתעקש תוכל בבית להוציא כרטיס מסך, למכור אותו למישהו, ולשדרג לאיזה כרטיס מסך חזק יותר. רוב האנשים לא בעלי כאלה דרישות מדוייקות. הם הולכים היום לבקש עזרה בהרכבת מחשב מאיזה פריק מחשבים. בעתיד פריק המחשבים יוחלף ביצרן מחשבים...

ז'אקו: אני מסכים - נחיה ונראה. אבל תחשוב על הנקודה הבאה: ביום בהיר אחד מיקרוסופט דורשת שכל משתמשי האימייל שלה (הוטמייל), או אלה שרוצים "אנטי וירוס חינמי" (שגם ימצא בדירוג מאוד גבוה מבחינת איכות) או מה שלא יהיה יצטרך לאשר שהוא משתמש לגיטימי. ככה יפזרו לך דברים מעצבנים עבור הפיראט וככה גם יפזרו כספים על מוצרים יקרים מאוד שהם כביכול יתנו בחינם כדי שתהפוך למשתמש לגיטימי. ברגע שמנטאלית אתה הופך למשתמש שרוכש תוכנה, הם יכולים אחרי זמן מה להפסיק לתת לך מתנות ולקחת גם עליהם כסף... למה מה תעשה להם?

zam: אף אחד לא ישלם מחיר retail. מיקרוסופט יצאו בכל מיני הנחות בדומה לאלה שהם נותנים למורים (119 שקל לווינדוס XP+אופיס 2003 חוקי לגמרי - מקרה קיצוני). לגבי טיב מערכת ההפעלה - בכל מערכת יהיו חורי אך כל הזמן משתפרת מהבחינה הזאת. בויסטה גם אם פרצת את הדפדפן לדוגמא, לא תוכל לעשות שמות בכל המחשב בזכות הרצת הדפדפן בחשבון מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...