צפו: Nanoport מאפשר לחבר סמארטפונים יחד וליצור טאבלט

חברת Nano Magnetics מתכוננת לתצוגה חגיגית של הפיתוח המסקרן שלה, ממשק ייעודי שמחבר מספר סמארטפונים למעין טאבלט גדול, בתערוכת CES 2015

טכנולוגיית ה-Nanoport בפעולה

יש לכם כמה סמארטפונים ישנים שאוספים אבק בפינה? הגיע הזמן להדליק אותם. חברת Nano Magnetics, שהציגה מוצר הזוי שחיבר מספר מכשירי סמארטפונים למכשיר אינטרקטיבי אחד בתערוכת CES שהתקיימה השנה, מוכנה להציג לעולם את המוצר ה(כמעט) סופי.

בשם "Nanoport", החברה מצאה פתרון מגנטי לחיבור מספר מכשירי סמארטפון יחדיו בכדי ליצור יחידה אחת שחולקת מידע וסוללה בין כל חלקיה. כפי שניתן לראות בסרטון ההדגמה למטה, טכנולוגיית ה-Nanoport מתקיימת בעזרת מסגרת מתכתית שנמצאת בשני קצוותיה של המכשיר.

מספר מכשירים ניתן לקפל אחד על השני ממש כמו חפיסת קלפים, עם האפשרות לחבר בצורה מיידית עוד מכשיר תומך בכדי להגדיל את שטח המסך. כל המסכים מסוגלים להציג את האותו מידע בסנכרון, בנוסף לשיתוף אותו המידע כמו מגע, הטייה ותצוגה.

החברה הצהירה כי למרות שהיא הציגה דגם לא פעיל של הטכנולוגיה בתערוכת CES שהתקיימה בחודש ינואר של השנה, הטכנולוגיה כבר מוכנה בשביל הצגה חיה של חיבור מכשירי סמארטפון אחד לשני כמו לגו, כבר בחודש ינואר הקרוב.