100 אינץ' וגם יותר: מצעד טלויזיות הענק של CES 2013 • HWzone
CES 2013מסכיםטכנולוגיה

100 אינץ' וגם יותר: מצעד טלויזיות הענק של CES 2013

CES 2013: כמדי שנה, הציגו מיטב יצרני מסכי הטלוויזיה בעולם את מיטב תוצרתם בתערוכה ואנחנו כאן בכדי להביא לכם את המיטב שבהם. יהיה גדול

כל מהות תערוכת CES מתבטא בראשי התיבות עבור CES: שהן Consumer Electronic Show. התערוכה באה להציג הן את הקטלוג הנבחר של המציג בתערוכה והן את מוצריו העתידיים. אם יש דבר שעדיין לא השתנה בכל שנות קיום התערוכה, הוא הגודל והחדשנות של מסכי הקולנוע הביתי המוצגים שם ועליהם אנחנו הולכים לדבר בהרחבה. אנחנו ממליצים לכם בחום ללחוץ על כל תמונה במאמר זה, בכדי באמת להבין עד כמה ענקיים המסכים שראינו שם.
 
ככל, ראינו שם מספר מגמות: הראשונה היא באמת מסכים ענקיים, 50 אינץ" ומעלה, כמו גם הרבה שימוש בלדים אורגניים בתור התאורה האחורית של המסך (OLED) ורזולוציה עצומה של 3,840X2,160 הנקראת 2160P בשפה המקצועית ו-Ultra HD או רזולוציית 4K בשפת העם.
 
הקוריאנים באים: נתחיל מסמסונג
בסמסונג קיימו את ההבטחה להציג בתערוכה מסך ברזולוציית 4K בדמות מפלצת בגודל 85 אינצ' ששמה בעולם יהיה UN85S9. דבר יפה שנוסף במסך זה הוא הצבעים אותם הוא מסוגל להציג, בנוסף למסגרת מתכת המשמשת מעמד למסך, מזכירה כן ציור ומאפשרת לסובב את המסך אנכית בנוסף לאשליה האופטית כי המסך פשוט מרחף. ניתן לתמונות לדבר בעד עצמן, אך מה שלא רואים בהן בבירור הוא מערכת מובנית של 2.2 אלמנטים ובעוצמה של 120 וואט.
מסך או פסל?
עוד מסך שהציגה בתערוכה הוא מסך בגודל "צנוע יותר", של 55 אינצ', אך מכיל נורות OLED בתור תאורה אחורית ובניגוד לכלל מסכי ה-LCD שראינו עד כה יהיה קעור. הסבר שנותנים בסמסונג לעניין הוא שמסך כזה יספק חוויית צפיה פנורמית המתאימה במיוחד לסצנות טבע. כרגע מדובר באב-טיפוס בלבד, אך ישנה האפשרות כי יום אחד כלל המסכים הגדולים במיוחד יעברו משטוחים לקעורים.  
חוויית ביתי עוטפת


1 2 3 4העמוד הבא
תגיות

תגובה אחת

 1. מפתיע איך 4K כבר מגיע
  הייתי במחשבה שהוא יגיע רק בסביבות 2016
  ככה לפי הרבה כתבות בנושא לפי איך שזה נראה השנה יצאו דגמים ראשונים והייתי נותן כמה שנים בשביל שזה יהפך למיינסטרים
  האלמנט החסר שלא שומעים עליו עכשיו זה תוכן
  בקושי תפס בשוק הבלוריי והדיסקים שלו
  ועכשיו כבר יצטרכו ליצור איזה מדיום חדש שינגן 4K ? מה יעשו עם טלויזיות בלי תוכן

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close