adplus-dvertising

תשכחו מכלב שמירה: הרחפן הזה יגן על הבית שלכם

שימוש חדש ומעניין עבור הגאדג'טים המעופפים הפופולריים יסייע לכם לישון טוב יותר בלילה

בדומה לרובוטים השואבים שהפכו מגימיק מוזר למוצר שלאט לאט מוצא את מקומו כמעט בכל בית ובכל דירה, נראה כי היה זה רק עניין של זמן עד שהרחפנים המצויידים במצלמות יהפכו מצעצוע (או מציוד עבור מקצוענים בתחום הצילום) למוצר שיהיה רלוונטי ושימושי כמעט לכל אחד מאיתנו – ועכשיו אנחנו רואים את הצעד הראשון בדרך הזו, עם מערכת אבטחה חדשה של חברה בשם Sunflower.

חברת הסטארט-אפ האמריקאית חשפה מערכת המורכבת משני רכיבים – האחד הוא מעין אורות גינה סולאריים מתקדמים, אשר מתפקדים גם כאורות גינה צבעוניים סטנדרטיים אך גם כמערכת גילוי והתראה מקוונת עם חיישני תזוזה ב-360 מעלות, מיקרופון לקליטת סאונד וחיישן רעידה שמסוגל לזהות הליכה או זחילה בקרבתו, כל אלו מחוברים יחד למערכת שאמורה ללמוד את השטח ולהזין את בעל השטח בדיווחים רלוונטיים באמת, במצבים בהם אורח בלתי קרוי מגיע לאיזור בשעות חשודות.

המערכת אמורה להיות יעילה ואפקטיבית גם ללא הרחפן המאבטח
המערכת אמורה להיות יעילה ואפקטיבית גם ללא הרחפן המאבטח

אורות הגינה ההיי-טקיים יכולים לפעול באופן עצמאי בפריסה מסביב לבית או לשטח המיועד – אך אליהם ניתן להוסיף גם רחפן צילום ייעודי, שידע להגיע עצמאית לאיזור המותרע ולהעניק למשתמש שבקצה תמונה ויזואלית של המתרחש במידת הצורך. הדור הבא של האבטחה הביתית, כבר אמרנו?

הקונספט של Sunflower נשמע מכשנע למדי, וכעת יש רק בעיה אחת – טרם ידוע לנו כמה יעלה התענוג הזה, ומתי הוא עתיד להיות זמין לרכישה בצורה מעשית. כל מה שהחברה מציעה נכון לעכשיו הוא לבצע הרשמה מוקדמת לשמירה של יחידת אבטחה בעלות סמלית של 25 דולר (שניתן גם לבטל ולקבל עליה החזר במידה ותתחרטו), אך ללא פרטים נוספים.

הרחפן יהיה מסוגל לטוס עד כעשרים דקות ברציפות בעת הצורך, באופן אוטונומי או בשליטה מרחוק על ידי המשתמש
הרחפן יהיה מסוגל לטוס עד כעשרים דקות ברציפות בעת הצורך, באופן אוטונומי או בשליטה מרחוק על ידי המשתמש

אנחנו מקווים בשביל Sunflower שהמוצר שלהם יהיה זמין למכירה ולרכישה בהקדם האפשרי, אך גם אם לא – אין לנו ספק כי ישנן עוד כמה וכמה חברות אחרות בשוק שעומלות במרץ על פיתוחן של טכנולוגיות דומות, שיעניקו לתחום הרחפנים עוד נקודות זכות חשובות אצל הצרכנים הפרטיים.

אנחנו מנחשים שמחיר החבילה של Sunflower יעמוד על כמה אלפי דולרים, ובהחלט לא יהיה מתאים לכל אחד
אנחנו מנחשים שמחיר החבילה של Sunflower יעמוד על כמה אלפי דולרים, ובהחלט לא יהיה מתאים לכל אחד
 1. yw1971

  יש משהו יותר פשוט שהוא להיט באמריקה, ולא ברור למה אין כאן – מצלמה על הדלת, שכאשר מישהו מצלצל, מתקשרת לסמרטפון של הדייר ומראה תמונה של מי שמצלצל.

  הדייר יכול אז לדבר עם מי שנמצא בדלת, כאילו שהוא בבית. נוח לקבל הודעות, חבילות או להזהיר שלא להסתובב שם.

  13/11/2016 בשעה 18:13
 2. Guy950

  רק אני סקרן לדעת מה קורה אם לוחצים על האיקס במקום הווי? אם יוצא מהרחפן הזה מאשין גאן, אני לגמרי קונה

  13/11/2016 בשעה 18:30
  • kokomoko

   בגירסה האמריקאית יוצא משין גאן – כי לאמריקאים מותר לשאת נשק ללא הגבלה.
   לארצות שאסור (כמו במדינת ישראל) לשאת נשק יש גירסה אחרת שהרחפן יורה קקי של יונים על המטרה. ומה שכיף אפשר לרדוף אחרי הגנב ולמלא אותו קקי כמה שרוצים…..

   13/11/2016 בשעה 20:20
  • jackhammer

   חחחחח גדול

   14/11/2016 בשעה 09:54
 3. Natif Rahamim

  Shalev Morag

  14/11/2016 בשעה 17:41