תנו לטלוויזיה לאמן את הכלב שלכם • HWzone
CES 2020טכנולוגיה

תנו לטלוויזיה לאמן את הכלב שלכם

לא מוצאים מספיק זמן להקדיש לחברו הטוב של האדם? פתרון טכנולוגי חדש מבטיח לעשות זאת במקומכם

אורח החיים המודרני המהיר והעמוס עשוי להפוך משימות פשוטות לכאורה כמו דאגה לבריאות של חיות המחמד לאתגר גדול – אז אם אתם מרגישים אשמה על כך שאתם לא מעניקים מספיק יחס לחבר על ארבע במהלך היום ומקום העבודה עדיין לא דוג פרינדלי, ה-Go Dogo הוא מוצר שעשוי למצוא חן בעיניכם.

מדובר בפרויקט מימון המוני שמקורו בדנמרק, ומתיימר להיות עדיף משמעותית על כל מיני פתרונות להאכלה ובידור בזמנים מוגדרים מראש עבור בבית ריק, וכלבים בפרט – מחשב קטן בצורת ביצה אשר מתחבר אל הטלוויזיה ומתיימר לאלף את הכלב וללמד אותו פקודות חדשות מדי כמה שעות, גם כשהבעלים אינם בסביבה.

המוצר הזה כן נוסה על – ולשם שינוי זה דווקא משהו חיובי
צילום: HWzone

Go Dogo כולל קדמית ומצלמת צד חכמות שמאפשרות לנתח את פעולות הכלב – ואז לחלק לו חטיפים שנטענו במוצר מבעוד מועד כאשר ביצע כהלכה את ההנחיות אשר הוצגו (ונאמרו בקול) על מסך הטלוויזיה. לבעלים נותר רק להגדיר דרך ייעודית את סוגי האימונים והשעות בהן יופעלו, ולשמוח על כך שיש שמבדרת ומאתגרת את החבר הטוב ביותר בזמן שהם עסוקים – ברמות אתגר שמשתנות ועולות בהתאם לביצועים כך שלעולם לא יהיה משעמם מדי.

נכון לעכשיו אין לצערנו תמיכה באפשרות להקליט סרטוני פקודות משלכם במקום אלו המובנות מראש במסגרת המוצר – אבל זו נשמעת לנו כמו הצעת שיפור טובה מאוד עבור גרסה עתידית
צילום: HWzone

Go Dogo נמצא בעיצומו של שלב המימון שלו באתר Indiegogo וצבר עד כה השקעות בהיקף של קצת יותר מ-20,000 שקלים, עם 49 ימים שעוד נותרו עד למיזם והבטחה לאספקת מוצרים החל מחודש דצמבר 2020. האם שיפור מצב הרוח של הכלב שלכם באמצעות מסך ומכונת חטיפים משודרגת מצדיק השקעה של כ-900 שקלים (כולל המשלוח לארץ)? בואו לדבר על זה בתגובות.

לא ברור כיצד המערכת תדע להתמודד עם מספר כלבים שנמצאים באותו בית ומעוניינים כולם בקבלת חטיף מהמכונה החכמה
צילום: HWzone

תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close