קיאנו ילחם נגד עצמו: The Matrix 4 ראש בראש נגד John Wick: Chapter 4 בשנת 2021 • HWzone
טכנולוגיה

קיאנו ילחם נגד עצמו: The Matrix 4 ראש בראש נגד John Wick: Chapter 4 בשנת 2021

שני סרטי המשך מסקרנים בכיכובו של השחקן האהוב עתידים להיות מושקים באותו יום בדיוק בעוד כשנה וחצי

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חובבי וסרטי פעולה בפרט, סמנו לעצמכם ביומנים את יום שישי ה-21 במאי 2021 – משום שבסוף השבוע הזה צפויה לכם בחירה לא פשוטה בין סרט מבטיח חדש בכיכובו של קיאנו ריבס…לבין מבטיח חדש בכיכובו של קיאנו ריבס.

הפרק הרביעי בסדרת The Matrix, שעל הכרזתו כבר סיפרנו לכם כאן לפני כמה חודשים, קיבל תאריך השקה רשמי מאולפני האחים וורנר שאחראים על ההפצה שלו – והתאריך הזה זהה לגמרי, בטעות או שלא, לתאריך ההשקה המיועד של הפרק הרביעי בסדרת John Wick מבית חברת Summit Entertainment. המשותף לשתי היצירות, פרט לעובדה שהן משתייכות לז'אנר סרטי הפעולה, היא שבשניהן עתיד לככב (או לכל הפחות להשתתף) השחקן הקנדי-אמריקאי הפופולרי קיאנו ריבס שחגג לאחרונה יום הולדת 55 (!), ונראה לפתע כמו האדם הכי עסוק בכל הוליווד.

ימשיך להיות התגלמות הטוב והתקווה בגם במטריקס 4, או שיעבור צד ויגלם את הנבל? בינתיים יש רק תיאוריות מעריצים וניחושים

בעוד שברור לגמרי כי ריבס יהיה זה שיככב בתפקיד הראשי בסרט הבא בסדרת ג'ון וויק, אשר נהנית מהצלחה כלכלית תופחת ומרשימה עם כל פרק חדש מאז החלה את דרכה ב-2014 – טרם ידוע לנו האם דמותו של ריבס כניאו בסרט הרביעי של המטריקס תמשיך להיות זו שמובילה את העלילה קדימה או שתשמש כדמות צדדית, עם דמות חדשה בגילום השחקן יאיא עבדול-מאטין שתתפוס את ההובלה במקרה הזה. בכל אופן, אי אפשר להתווכח עם הקביעה שקיאנו הוא הפנים המוכרות ביותר בשני המותגים הללו, והשקה שלהם במקביל היא בהחלט לא משהו שרואים בעולם הקולנוע לעתים קרובות מאוד.

סדרת ג'ון וויק הפכה מיצירה קולנועית צדדית וצנועה להצלחה בינלאומית מאסיבית – האם יתכן שהפרק הרביעי שלה יצליח יותר מהתחייה של המטריקס?

עד ה-21 במאי בשנת 2021 יש עוד המון זמן ויש סיכוי לא רע לכך שהשקת אחד מהכותרים תוזז אל מועד אחר בכדי למנוע קניבליזציה של ההכנסות האפשריות, ובנוסף טרם ידועים לנו תאריכי ההשקה של שני הסרטים בשוק המקומי כך שיש סיכוי שלצופים הישראלים לא תהיה דילמה דומה בכל אופן – אך יהיה מעניין מאוד לגלות בסופו של דבר האם הסרטים הללו יצליחו להפוך לשוברי קופות עם המשכיות נוספת, או שאולי יאכזבו ויביאו לסיום הדרך של עולמות עלילתיים אלו על גבי המסך הגדול.

לריבס יש עוד כמה פרויקטים מעניינים בתכנון עבור השנתיים הקרובות – כמו סרט שלישי חדש בסדרת 'ביל וטד' לאחר הפסקה של כמעט שלושה עשורים, סרט נוסף בפיתוח שבמרכזו נהג מירוצי ראלי ותפקיד משמעותי במשחק החדש והמבטיח Cyberpunk 2077


תגיות
Back to top button
Close
Close