כנגד כל הסיכויים: סרט Matrix חדש עם הכוכבים המקוריים • HWzone
טכנולוגיה

כנגד כל הסיכויים: סרט Matrix חדש עם הכוכבים המקוריים

שני עשורים אחרי שהסרט הראשון בטרילוגיה הגיע אל האקרנים – אנחנו מקבלים חדשות מלהיבות מהאחים וורנר

The Matrix שהגיע אל האקרנים בשנת 1999 נחשב עד היום בעיני רבים לאחד מסרטי המדע הבדיוני הטובים והחדשניים ביותר שנוצרו אי-פעם – ממש כשם ששני פרקי ההמשך שלו נצרבו בתודעה של רבים בתור אכזבות עם התבססות על יותר מדי קלישאות וגישה יומרנית יתר על המידה. כיצד ייראה סרט רביעי במותג לאחר הפוגה של 17 שנים? אנחנו עומדים לגלות זאת בעתיד עם הכרזה בומבסטית של אולפני וורנר על קאמבק.

סרט מטריקס רביעי חדש נמצא בשלבי מוקדמים, ויציע לנו את קיאנו ריבס ואת קארי-אן מוס (ניאו וטריניטי) בתפקידים הראשיים, ממש כמו בטרילוגיה המקורית – כאשר גם לאנה וושבסקי (אותה הכרנו בתור לארי וושבסקי בעידן הסרטים המקוריים, לפני תהליך שינוי מין שהחליטה לעבור) תחזור אל כסא הבמאי להשלמת תחושת הנוסטלגיה וההתרגשות הכללית מהמיזם הזה.

שניים (מימין) חוזרים לעוד הרפתקה דיגיטלית – האם גם השלישי יהיה שם? בינתיים אין אישור לכך

מעריצי הסדרה כבר החלו להציע מגוון גדול של תיאוריות שונות ומשונות אשר יאפשרו את התרחשות העלילה בסרט חדש עם הדמויות המקוריות על אף מה שהתרחש בסיומה של הטרילוגיה המקורית – ובמקביל אנו פוגשים דיווחים על כך שהשחקן מייקל בי ג'ורדן יקבל את תפקידו של לורנס פישבורן, בתור גרסה צעירה של מורפיוס.

תאמינו או לא, יש מי שמאמינים כי סדרת סרטי ג'ון וויק בכיכובו של ריבס קשורה איכשהו לעולם של המטריקס. גם אם התיאוריה הספציפית הזו אינה נכונה – ייתכן בהחלט שעלילת הפרק החדש תהיה בלתי צפויה במידה דומה

טרם ידוע מתי עשוי הסרט החדש להגיע אל המסך הגדול או מה יהיה שמו – אך נשמח לשמוע האם אתם מתלהבים מתחיית המתים הזו, או שמוטב לו האולפנים היו עוזבים את היצירה הזו בשקט ופונים אל כיוונים חדשים אחרים.

תגיות

3 תגובות

 1. תלוי באיזה משקפיים רואים את הטרילוגייה!
  מי שראה אקשן אפקטים ואדרנלין… הוא די מוגבל מבחינת העלילה…
  מי שראה את עולם התוכנה….
  אבל זה לא פייר!
  הסרט מתחיל בכך שהמציאות היא לא המציאות האמיתית…. (וזה משהו שלדעתי כל אדם עם טיפה שכל תהה עליו בימיו העלומים, מה גם שזה לא חוטא ברעיון למכאניקת הקוואנטום) _ אז החלק הזה אי שם בסוף שנות ה90 היה הפיק שחיבר את הצופים לעלילה.
  נחזור להיום:
  הרשת השתנתה או יותר נכון התחכמה ב 20 שנה האחרונות…… אז למה לא להביע זאת בסרט?!
  לי זה נשמע מעניין!
  במיוחד אם הזאב הגדול הישנוני הוא אותו פרי שנבט מארץ הקודש ומטרתו הייתה הצנטריפוגות באירן _ (אבל הדרך אותה עבר ועדיין עובר…. אומרים שהיא עדיין לא ברורה?!)…
  ו ה כ ל ….. ל כ א ו ר ה !!!! _ (כי אפ'חד לא מודה, הודאה גם תעיד על אצבע בעין ובמקום אחר של ישראל לבנות בריתה)

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close