לצחצח שיניים בכיף, בסיוע הסמארטפון שלכם

הכירו את מראת הקסם שתגרום לכם, ובעיקר לילדים שלכם, לצחצח שיניים באופן יסודי קצת יותר

לגרום לילדים לצחצח שיניים, ובעיקר לצחצח שיניים כמו שצריך, זו משימה שעשויה להיות מאתגרת מאוד – ויש מי שמאמינים כי דווקא גיוס של סמארטפון למשימה יוכל לסייע לה להפוך לקלה יותר. זוהי מברשת ה-Magik החכמה של חברת Kolibree המתמחה בפיתוח מברשות שיניים מהעידן החדש, אשר מגיעה עם אפליקציית מציאות רבודה ייעודית משלה.

האפליקציה המדוברת היא משחק שנקרא Magik Mirror, ומבוסס על שימוש במצלמת הסלפי הקדמית של הסמארטפון עליו תתקינו אותה – עם יכולת לזהות ולעקוב אחר תנועות מברשת ה-Magik, ומטרה לחסל חייזרים מרושעים באמצעות בועות, שנוצרות במקום המתאים בחלל הפה על ידי צחצוח כמובן. הכל באמצעות גראפיקה ססגונית ואמצעי גיימיפיקציה אחרים שנועדו להפוך את המטלה הבלתי אהובה לתחרות מועילה.

לצחצח בכל פינה ולפרק זמן מומלץ – מבלי להגזים

החברה מבטיחה לספק מידע רלוונטי אודות הצחצוח של הילדים להוריהם, וכמו כן כוללת הגבלות למשך הצחצוח, קצב הצחצוח ומספר הפעמים שבו ניתן לשחק (או במילים אחרות לצחצח) במהלך היום, בכדי לוודא שהכיף לא הופך לכפייתיות ומביא לאפקט הפוך של פגיעה בשיניים ובחניכיים – מה שמזכיר לנו כי ל-Kolibree כבר יש לא מעט נסיון בתחום הספציפי הזה, עם משחק דמוי Temple Run שהושק אי שם בשנת 2014 לאותה מטרה (אך לא כלל יכולות מציאות רבודה, אלא שימוש במברשת עם חישת תנועה ומרחב).

https://www.youtube.com/watch?v=s6oe4Jr8e5A

המברשת עצמה מיועדת להימכר בפחות מ-30 דולר ליחידה, מה שיהפוך את ההשקעה הראשונית וגם את החלפתה מדי ארבעה חודשים עד חצי שנה כמומלץ לכדאיות יחסית, והאפליקציה הנלווית תהיה חינמית – אז כל שנותר לנו הוא לתהות האם נראה את ההברקה הזו גם בחנויות הפארם השונות אצלנו בארץ.

תחילה מברשת ה-Magik תוצע יחד עם מעמד עבור הסמארטפון, להפעלה נוחה ללא צורך להחזיק את המכשיר ביד בזמן הצחצוח – אך בהמשך נוכל לראות את המשחק מובנה בתוך מראות חכמות ייעודיות בשירותים

כל הפיתוחים המיוחדים והמעניינים ביותר ישר מתוך תערוכת CES 2018 אצלנו ב-HWzone – המשיכו לעקוב!