פופקורן טיים הסוף: שירות הסטרימינג הפיראטי נסגר לצמיתות? (עודכן) • HWzone
טכנולוגיה

פופקורן טיים הסוף: שירות הסטרימינג הפיראטי נסגר לצמיתות? (עודכן)

אתר חדש שעלה לפני כמה ימים והציע את השרותים של פופקורן טיים, נסגר היום ואיתו גם השרות הוותיק

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


זה היה טוב מדי כדי להיות אמיתי – לפני כמה ימים הושק אתר חדש המאפשר לצפות בסרטים וסדרות בחינם, והיום הוא נסגר סופית. האתר החדש התבסס על השירות של פופקורן טיים, התוכנת הפיראטית לצפייה ישירה בסרטים וסדרות, ונראה שבעקבות הסגירה של האתר, גם פופקורן טיים המקורי נסגר.

האתר החדש הציע את כל התכנים של פופקורן טיים, בלי הצורך להורי ולהתקין את התוכנה – כל יכול לשמש כמערכת לתכנים. מי שזכה לבקר באתר החדש של השירות (BrowserPopcorn.xyz ולאחר מכן באתר החדש יותר BrowserPopcorn.gq) הבוקר, קיבל הודעה שאומרת "זאת הייתה חוויה נחמדה, אך הגיע הזמן להמשיך הלאה. אני לא אהיה מעורב יותר בפיתוח השירות BrowserPopcorn", כך הודיע מילאן קרגוזביץ (Milan Kragujevic), המחונן בן ה-15 שעמד מאחורי האתר החדש.

Popcorn_Time_Browser.0.0

התוכנה המקורית פופקורן טיים עדיין עובדת אם היא מותקנת אצלכם, אך לא ניתן להתחבר לשירות, והסטרימינג חדל לפעול. כמו כן, האתר popcorntime.io חדל לעבוד, וכן גם עמוד הפייסבוק, עמוד הגוגל פלוס וחשבון הטוויטר, ונראה שהפעם זה סופי.

שימו לב שהשירות החלופי popcorn-time.se המתיימר להיות הגרסה החדשה, הוא לא אותו שירות! מדובר בתוכנה חלופית דומה, אך בעלת נוזקות וכלי ריגול.

מניסיון עבר אנחנו יודעים שזה לא הסוף, והשרות כנראה יחזור לחיים בצורה כזאת או אחרת, אבל בינתיים אנחנו נמשיך לעדכן בכל התפתחות חדשה.

עדכון: נראה שהשרות צפוי לחזור בקרוב – מהודעה שנכתבה בקבוצת הרדיט של פופקורן טיים נראה שמתבצע שדרוג בשרתים (תודה לגולש שחר ס.). ניתן להתעדכן במצב השרות בעמוד סטטוס השרת שחזר לאוויר.

קישורים נוספים


תגיות
Back to top button
Close
Close