בקרוב אצלכם בבית: עוזרת חכמה בתוך המראה

הדור הבא של חדרי השירותים החכמים שלכם יכלול עוזרת דיגיטלית שתמליץ לכם על טיפולים לעור הפנים

למה לטרוח להגיע עד לקוסמטיקאית כשאפשר לקבל את ההנחיות המתאימות לטיפול עבורכם בבית – תודות לכוחה של הבינה המלאכותית כמובן? זו נקודת המוצא של חברה קוריאנית בשם Lululab שהביאה את המראה החכמה שלה (ועוד כמה מוצרים בז'אנר הטיפוח החכם שצומח לו) אל CES 2020.

בחברה פיתחו עוזרת חכמה משלהם שעונה לשם Lumini, ויודעת לבצע ניתוח של מראה העור עבור כל משתמש באמצעים ויזואליים – עם ציון עבור פרמטרים שונים כמו טמפרטורה ורמת לחות וסימון של האיזורים הבעייתיים ביותר. השלב הבא הוא המלצה על תוכניות טיפוח ועל תכשירים ואביזרים נדרשים על מנת להשלים אותו – כך שתוכלו לצאת לקניות ולהתחיל את תהליך ההתייפייפות האישי.

קוסמטיקאית בגרסת 2020
צילום: HWzone

Lululab החלה את דרכה אל פסגת הטיפוח באמצעות בינה מלאכותית באמצעות מכשיר ידני קומפקטי שסרק את פני הצרכן או צרכנית – וכעת מתכננת להסתער על השוק בצורה רצינית עוד יותר עם פתרון אלגנטי בדמות מראה ביתית חכמה שכוללת את העוזרת Lumini באופן מובנה. מצלמות בחלקה העליון של המראה (אל חשש, יש גם כיסוי עבורן לאלו שחוששים לפרטיותם) ינתחו את עור הפנים, וההמלצות וההוראות לטיפוח יוצגו באופן דיגיטלי על פני המראה עצמה.

כן, הקסדה הזו שתגרום לכם להיראות כמו אחד מחברי להקת Daft Punk היא חלק משגרת הטיפולים
צילום: HWzone

אם זה נשמע לכם יוקרתי ויקר, אתם כנראה בכיוון הנכון – מראת ה-LumiHome הביתית היא גרסה מעודכת ראשונה מסוגה עבור סדרת מוצרים תחת השם Lumini Tech ששווקו לבתי עסק בתחום, כך שגם ללא תג מחיר רשמי בשלב זה ניתן לנחש שזה לא יהיה משהו עממי שמתאים לכל כיס. בינתיים.

זה כנראה יהיה תענוג יקר בתחילת הדרך – אבל אולי בעוד כמה שנים לא נבין איך אי-פעם הסתדרנו ללא מראה שדואגת לבריאות שלנו בשלל דרכים ושיטות
צילום: HWzone