סמנו ביומן: תאריך השקה רשמי לסרט Black Panther 2 • HWzone
טכנולוגיה

סמנו ביומן: תאריך השקה רשמי לסרט Black Panther 2

דיסני מספקת עוד הפתעות בכנס המעריצים השנתי הגדול שלה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


כנס ה-D23 Expo הדו-שנתי של הביא לנו מגוון רחב של הפתעות השנה, כולל הטריילרים הראשונים עבור שירות הסטרימינג של חברת הענק וטריילר מפתיע בהחלט עבור 'מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר' – ואל אלו ניתן להוסיף גם מידע חדש אודות הפרוייקטים העתידיים ביקום של מארוול, ובראשם 'הפנתר השחור 2'.

לכולם היה ברור כי בדיסני מפתחים המשך ללהיט האדיר משנה שעברה שגרף 700 מיליון דולר בצפון אמריקה בלבד ו-1.35 מיליארד דולר בכל רחבי העולם ועל כן הייתה זו הפתעה לא לקבל אזכור כלשהו שלו במסגרת חשיפת מפת הדרכים של החברה לשלב הרביעי ביקום הקולנועי של מארוול. כעת המעריצים קיבלו את מבוקשם עם הכרזה על ה-6 במאי 2022 בתור תאריך ההשקה הרשמי של הסרט המסקרן, ככל הנראה במסגרת השלב החמישי (Phase Five) ביקום של מארוול ודיסני.

הפנתר חוזר, לאחר הפסקה של קצת יותר מארבע שנים שללא ספק תתן הזדמנות לקצת געגוע בקרב הצופים

אנחנו כבר יודעים כי דיסני מתכננת השקה של שלושה סרטי מארוול חדשים בקולנוע בשנת 2022 ושלושה חדשים נוספים בשנת 2023, בנקודות זמן מוכרות עבורה בחודש פברואר, בחודש מאי ובחודש יולי, כך ש'הפנתר השחור 2' יהיה למעשה השני בתור במסגרת השלב העתידי הזה, וברשת רבים כבר מנסים להרכיב את חלקי הפאזל ולבנות את מפת הדרכים המלאה להמשך הדרך – עם פרק שלישי של שומרי הגלקסיה, פרק שלישי של אנטמן, פרק שני של קפטן מארוול, האתחול של Blade וכמו כן אתחולים ל-X-Men ולארבעת המופלאים שהגיעו מאולפני פוקס שנמצאים כולם בפוטנציאל.

אחד מתוך לוחות זמנים בלתי רשמיים רבים שמסתובבים להם במרשתת כרגע

בדיסני ניצלו את הבמה גם על מנת לבשר על שלוש סדרות חדשות בשירות הסטרימינג Dinsey Plus שנמצאות בפיתוח לשלב מאוחר יותר – עם She Hulk שתנסה להחזיר את הענק הירוק הזועם והמפלצתי אל מרכז העניינים בטוויסט טרי, Moon Knight שסובל מסכיזופרניה עם ארבע זהויות שונות ו-Ms. , גיבורת העל המוסלמית הראשונה בעולם של מארוול.

עוד סדרות שאפתניות נחשפות להן

סביר להניח כי למוחות הקודחים שמאחורי המותג הקולנועי המכניס ביותר אי-פעם יש רעיונות מרחיקי לכת אשר נמצאים בשלבי התהוות שונים לשנים רבות קדימה – ולנו נותר רק לתהות מה יהיו העיתויים בהם אנחנו נזכה לקבל את פיסות המידע המעניינות הללו.


תגיות
Back to top button
Close
Close