מתכוננים ל-Prime Day: בואו לקבל 20 דולר הנחה לקניות באמאזון

ענקית הקמעונאות מתכוננת במרץ לזוג ימי המכירות הגדולים שלה – ומציעה לצרכנים שלוש הזדמנויות שונות ליהנות מהנחה במסגרת הרכישה הבאה שלהם

חגיגת המבצעים והקניות העצמית של , ה-Prime Day ששניה בגודלה רק למיזמי המבצעים הענקיים לרגל הבלאק פריידיי והסייבר מאנדיי בסוף השנה האזרחית, תתקיים השנה למשך זמן מוגדל של 48 שעות בין ה-15 ביולי ל-16 ביולי – ואם תרצו תוכלו להגיע לאירוע הדיגיטלי הזה מוכנים יותר עם הנחה של 10 דולר או אפילו 20 דולר בכיסכם.


אמאזון ארצות הברית מציעה הנחה של 10 דולר לרכישה בסכום של מעל ל-50 דולר לכל אלו שיתקינו בדפדפן ה-Chrome שלהם במחשב האישי את ה-Amazon Assistant – תוסף שמספק הצעות והמלצות רכישה בפלטפורמה גם ללא גלישה אל האתר עצמו. כל שנדרש לעשות בתום ההתקנה הוא לפתוח את היישום ולדרוש בו את הדיל, שיהיה זמין למשך כחודש מהיום עבור כל רכישה שתבצעו דרך ממשק ה-Assistant עצמו.

מנסה לשכנע אתכם לבצע התקנה ראשונה של העוזרת המקוונת בדפדפן באמצעות הנחה עסיסית

טרם הורדתם את אפליקציית המובייל של אמאזון למכשיר החכם שלכם ולא ביצעתם התחברות בה עם המשתמש שלכם? תוכלו להרוויח עוד 10 דולר כהנחה אם תחליטו לבצע זאת לראשונה כעת – אין כפל של הנחות אלו אך תוכלו לנצלן בהזדמנויות שונות, בהתאם לזמינות שאותה ניתן לבדוק בקישור זה.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


גם אפליקציית המובייל תעניק לכם הנחה אם לא השתמשתם בה בעבר – רק אל תשכחו שאתם צריכים גם מינוי Prime לשם כך

שימו לב כי בכדי להיות זכאים לצמד המבצעים הללו עליכם להיות בעלי חשבון Amazon Prime – אליו תוכלו להירשם לחודש נסיון (עם צורך בהזנת פרטי כרטיס אשראי בינלאומי תקין, ראוי לציין) דרך קישור זה.

המטרה המוצהרת של אירוע מכירות זה היא לשכנע עוד ועוד צרכנים להירשם אל שירות ה-Prime בתשלום חודשי קבוע – על כן כדאי לכם לשקול ביצוע רישום לחודש נסיון כבר עתה, בכדי שלא תפספסו אף הזדמנות שתגיע. לאחר תקופה זו תוכלו להחליט האם ברצונכם להפוך למשתמשים משלמים או לבטל את המינוי

לקינוח, יש בידכם כרטיס אשראי בינלאומי מבית חברת לאומי או מ-Pepper (כרטיס הכולל לוגו של אחת מחברות אלו, להבדיל מכרטיס אשראי מבית מפעילה אחרת אשר הונפק דרך בנקים אלו)? מזל טוב – תוכלו להשתמש בקוד הקופון LEUMI20 בכדי לקבל 20 דולר הנחה בביצוע רכישה של מעל ל-50 דולר בחנות, מתוך מלאי המוצרים המוצע והמסופק באמצעות עצמה.


בעלי כרטיסי אשראי של לאומי או חברת הבת Pepper זכאים לדיל נוסף בלעדי

כמובן שאנחנו נהיה כאן ונדאג לעדכן אתכם בכל הדילים הכי שווים שיש, גם ב-Prime Day עצמו וגם אחיו – אז אל תשכחו להמשיך לעקוב!

אנחנו כבר מצפים לזה בקוצר רוח ותוהים אילו הפתעות חומרתיות נוכל לקבל, ואתם?