משקפי המציאות המדומה המוזלים של סמסונג נוחתים בחנויות

6 תגובות

הדור השלישי של משקפי ה-Gear VR המדליקים, אשר מבטיח להיות נוח וגם זול יותר לשימוש, החל להימכר בחנויות

Gear VR, משקפי המציאות המדומה של סמסונג שגרמו לנו להתאהב בקונספט המסקרן הזה, אשר מאיים להפוך לדבר הגדול הבא של עולם הבידור כולו, החלו להימכר בחנויות בגירסה שלישית במספר – עם תג מחיר של 100 דולר בלבד.


הדור החדש של משקפי המציאות המדומה, אשר בדומה לדורות הקודמים מסתמך על טכנולוגיה של אשפית התחום Oculus ועל סמארטפונים של בתור מנוע העיבוד והתצוגה, מציע עיצוב משודרג שקל בכ-20 אחוזים מהדגמים הקודמים, מוותר על רצועת ראש שלישית כעורה לטובה חבישה נוחה ונעימה יותר, וגם פשוט נראה טוב יותר עם חזות דומה לזו של משקפי המציאות המדומה העדכניים מבית עצמה.

הדור החדש (משמאל), לצד צמד דגמי ה-Gear VR הקודמים. שיפור מבורך
הדור החדש (משמאל), לצד צמד דגמי ה-Gear VR הקודמים. שיפור מבורך

מעבר לשיפורים אלו, הדגם החדש זכה כאמור לקיצוץ של 50 אחוז במחירו לצרכן, מה שהופך אותו לרכישה הגיונית ומתבקשת מאי פעם לכל מי שמחזיקים בידיהם מכשיר חכם של הענקית הקוריאנית – אשר מצהירה רשמית שה-Gear VR הנוכחי תומך במכשירי ה- S6, ה- S6 Edge, ה- Note 5 וה- S6 Edge+, אך הצהירה בעבר שהוא יפעל עם כלל הדגמים של החברה שהושקו במהלך שנת 2015.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


gvr5 gvr4

כנראה שידרשו עוד לא מעט קפיצות מדרגה טכנולוגיות במאפיינים הטכניים ובכוח העיבוד הזמין, אך בהתחשב בכך שמציאות מדומה עבור מחשבים אישיים עדיין לא ממש המריאה וגם עדיין מתבססת על אמצעים חוטיים, מציאות מדומה שמבוססת על סמארטפונים מרגישה כמו יישום בשל יותר בעל פוטנציאל בלתי מבוטל לרלוונטיות גם בטווח הארוך – ומבין כל השחקניות שמנסות את מזלן בתחום הזה, מרגישה בינתיים כמו אחת מהמשמעותיות והרציניות ביותר. נקווה לתמיכה רחבה הרבה יותר בסמארטפונים בדורות ה-Gear VR העתידיים, אך לעת עתה ה-Gear VR השלישי החדש מרגיש כמו מוצר מעניין ביותר.

זוויות הצפייה עדיין צרות למדי, וגם אלמנט התצוגה (כלומר, מסך הסמארטפון שלכם) אינו מסוגל לספק קצב רענון של 120 הרץ הנחשב חובה לצורך חוויה מיטבית, אבל היי - זה עובד, זה זול וזה זמין לרכישה כבר עתה
זוויות הצפייה עדיין צרות למדי, וגם אלמנט התצוגה (כלומר, מסך הסמארטפון שלכם) אינו מסוגל לספק קצב רענון של 120 הרץ הנחשב חובה לצורך חוויה מיטבית, אבל היי – זה עובד, זה זול וזה זמין לרכישה כבר עתה