מצעד הביטולים של וירוס הקורונה נמשך • HWzone
טכנולוגיה

מצעד הביטולים של וירוס הקורונה נמשך

הכתבה המקורית: אחרי MWC בברצלונה – גם אירועים בולטים של , ואחרות משנים כיוון בכדי לא לקחת סיכונים מיותרים

הדאגה הכלל עולמית מפני נגיף הקורונה ממשיכה לגדול ולהתפתח לצערנו – וזה אומר שעוד ועוד אירועי מסקרנים לא יתקיימו כמתוכנן ואפילו לא יתקיימו כלל בשנת 2020, בתקווה שבהמשך ניתן יהיה לחזור אל השגרה המוכרת.

NVIDIA הכריזה כי כנס ה-GTC (ר"ת GPU Technology Conference) השנתי שלה, שתוכנן להתחיל ב-22 במרץ 2020 בסן חוזה שבעמק הסיליקון – יהפוך לכנס מקוון אשר יועבר בשידור חי באופן חופשי ברשת. מנכ"ל החברה ג'ן-סן הואנג עדיין יעניק את נאום הפתיחה שלו כמתוכנן, בעוד ששאר האירועים שתוכננו לארבעת ימי האירוע יעודכנו בלוח זמנים חדש בתקופה הקרובה. אנחנו צופים כי הכרזות מתוכננות של מפתחת השבבים, אולי גם עבור ליבות הדור הבא שיחליפו את ואת , יגיעו כמתוכנן – פשוט באופן קצת פחות אישי מהמשוער.

אנחנו עדיין נזכה לראות אותו מספר על תוכניות העתיד של – בשידור חי ברשת

גם הכריזה כי תבטל את הכנס השנתי המרכזי שלה, I/O בקליפורניה – על אף העובדה שהוא תוכנן להתקיים בין ה-12 ל-14 במאי, כלומר בעוד מעל לחודשיים. גם האירוע הגדול הזה עתיד להפוך לאירוע מקוון חלופי, עם חשיפה רשמית אפשרית של מערכת האנדרואיד 11 ואולי גם מכשירים חדשים ממשפחת ה-Pixel – כאשר הנחמה עבור אלו שזכו לקבל הזדמנות לרכוש כרטיס השתתפות לאירוע היוקרתי היא בכך שיהיו זכאים לרכוש כרטיסים ל- I/O בשנת 2021 ללא צורך בהגרלה נוספת.

ביטול אירוע שמיועד להתחיל בעוד יותר מחודשיים מעיד על כך שהבלאגן סביב הקורונה לא עומד להיעלם לשום מקום בטווח הנראה לעין?

אחד מהאירועים הגדולים ביותר עבור מפתחים ואנשי מקצוע אחרים בתחום הגיימינג אשר מושך אליו עשרות אלפי מבקרים בימים כתיקונם, ה-GDC (ר"ת Game Developers Conference) שתוכנן להתקיים בין ה-16 ל-20 במרץ בסן פרנסיסקו, לא הועבר למצב אונליין כמו הכנסים הקודמים – אלא נדחה ללא מגבלת זמן בשלב זה, עם סיכון לכך שלא יתרחש כלל במהלך שנת 2020.

אנשי שוק משחקי הוידאו יזדקקו להמתין בסבלנות עד הפעם הבאה בה תהיה להם סיבה טובה להיפגש יחד במרכז גדול אחד

אירוע מאסיבי נוסף שדווקא מתוכנן להתקיים בשלב זה הוא – תערוכת הגיימינג הגדולה ביותר בתחום שאמורה להתחיל ב-9 ביוני במרכז הכנסים של לוס אנג'לס. המארגנים של האירוע אשר מושך מעל ל-60,000 מבקרים מרחבי העולם בשנים האחרונות נותרים אופטימיים אודות הסיכויים להסרת החששות והמגבלות עד שיגיע המועד, אך עם זאת מבהירים כי דברים עלולים להשתנות בהמשך הדרך. בהתחשב בכך שאירועים המוניים גדולים אפילו יותר כמו טורניר יורו 2020 ואפילו אולימפיאדת טוקיו נמצאים תחת סימן שאלה משמעותי כרגע – טבעי להניח שגם תערוכות כדוגמת או Computex נמצאות בסיכון. נמשיך לעקוב ולעדכן אתכם בתקופה הקרובה!

שלט מתערוכת בשנה שעברה שמבטיח כי נתראה שוב בשנה הנוכחית. האמנם? כרגע הכל נמצא תחת הרבה סימני שאלה

עדכון: גם סדרת אירועי SxSW (ר"ת South by Southwest) הפופולרית באוסטין, טקסס, שמשכה אליה מעל ל-400,000 מבקרים בשנה שעברה, בוטלה במלואה בשל חששות הקורונה המתגברים במהירות – וכעת נראה שהרבה עיניים מופנות אל תערוכת הגיימינג שאמנם מיועדת להתקיים רק בעוד כשלושה חודשים, אך נמצאת תחת סיכון וסימני שאלה משמעותיים כבר עכשיו. שנת 2020 בהחלט תבלוט בספרי ההיסטוריה של אירועי הבידור העולמיים, ולא במובן חיובי לצערנו.

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close