מערכת המפרטים המומלצים עודכנה!

4 תגובות
שלום לכל גולשי האתר!
 
לאחר פרק זמן לא קצר, אנו שמחים לבשר כי בוצע עדכון מאסיבי למדור המפרטים המומלצים באתר והם יעודכנו לעיתים תכופות, בהתאם לשינויי החומרה בשוק.
 
מערכת המפרטים המומלצים כוללת כעת כ-40 מפרטי מחשב עדכניים, כאשר 20 מתוכם כוללים חבילות ציוד-הקפי מותאמות (כמות המפרטים תשנה בהתאם לשינויים בשוק החומרה בארץ).
בנוסף, כל מפרט כולל אלטרנטיבות לחומרה המוצעת בו על מנת שתוכלו לבצע שינויים בהתאם למלאי בחנות הספציפית בה תרכשו את המחשב.
 
למי שעדיין לא מכיר את מערכת המפרטים המומלצים שלנו – אנחנו ממליצים בחום בחום לבדוק אותה. היא תוכל לחסוך לכם הרבה כסף, זמן ומאמץ בחיפוש אחר מחשב מתאים. בנוסף, המפרטים הורכבו על ידי צוות אתר HWzone וכוללים חומרה מצויינת שתתאים לצורך המיוחד של כל אחד מכם.
 
במערכת זו המפרטים מחולקים ל-4 קטגוריות עיקריות
  • גיימינג (משחקים)
  • מקסימום גיימינג במינימום מחיר
  • שימוש רב-תכליתי
  • מדיה סנטר (קולנוע ביתי)
  • שימושים ביתיים או משרדיים
ניתן לסנן מפרטים אלה על-פי קטגוריות אלה, מחיר וציוד-הקפי. לאחר מכן, ניתן פשוט להדפיס את המפרט הרלוונטי ולהזמינו בחנות בה אתם מעוניינים לבצע את הרכישה.
 
יש להדגיש כי המפרטים והמחירים לא כוללים עלויות הרכבה שזו משתנה מחנות לחנות וללא מערכת הפעלה או תוכנה כלשהי וללא הובלה. עם זאת, רוב החנויות מציעות הרכבה ובדיקה של המחשב תמורת כמה עשרות שקלים בלבד או אפילו בחינם ברכישה בסכומים גבוהים.  בנוסף, המפרטים אינם מותאמים ספציפית לכל אחד בגלל הדרישות המגוונות. על מנת לבקש מחשב מותאם אישית עבורכם בלבד תוכלו תמיד לפנות לפורום מפרטי מחשב וחברי האתר, יחד עם צוות המומחים שלנו, ישמחו לעזור.
 
לכל שאלה, בקשה או הערה ניתן להכנס לדיון שנפתח במיוחד למדור זה בפורום מפרטי המחשב שלנו אשר גם כולל מידע על המפרטים, מאגר שאלות ותשובות (FAQ) ופירוט על העדכונים האחרונים שבוצעו בעמוד הראשי.