לא קלה דרכו: Uncharted הקולנועי נדחה שוב • HWzone
טכנולוגיה

לא קלה דרכו: Uncharted הקולנועי נדחה שוב

אחרי אובדן של עוד במאי – העיבוד הקולנועי לסדרת המשחקים המצליחה מבית כבר לא יגיע אל האקרנים במהלך השנה הנוכחית

להפוך משחקי לסרטים זה עסק קשה הרבה יותר ממה שזה נשמע – את זה כנראה שהרוב כבר יודעים, לאחר אינספור כשלונות בומבסטיים שדווקא נראו לא רע על הנייר. עם זאת, הצלחות איכותיות מסויימות (Detective Pikachu משנה שעברה הוא דוגמה טובה – תודות להכנסות יפות של 430 מיליון דולר ברחבי העולם) מבטיחות כי הנסיונות הללו לא ייעלמו בעתיד הנראה לעין.

את סדרת משחקי Uncharted המפורסמת של והמפתחת Naughty Dog מנסים להפוך לסרט עוד משנת 2008, במסגרת מאמצים של מפיק העל הישראלי-אמריקאי אבי ארד, אך בינתיים נראה שהצרות והתלאות בדרך עוד לא הסתיימו – למרות שנראה כי יש תסריט מוכן והשחקנים טום הולנד ומארק וולברג (בתפקידים של ניית'ן דרייק וויקטור סאליבן בהתאמה) יהיו אלו שיככבו בו, כעת כסא הבמאי שוב מיותם, ולא משאיר לזרוע הקולנועית של חברת ברירה אלא להכריז על דחייה בתאריך ההשקה המיועד.

שחקנים ראשיים כבר יש – אך הבמאי טראוויס נייט (שביים את הסרט Bumblebee וכמה מסרטי האנימציה הנהדרים של סטודיו Laika) נאלץ לנטוש בשל קונפליקט עם התחייבויות עסקיות אחרות שלו

Uncharted יועד להגיע אל המסך הגדול כבר במהלך השנה הנוכחית, ב-18 בדצמבר, אך כעת מקבל הארכה של שלושה חודשים נוספים ומיועד לנחות ב-5 במרץ 2021 – זאת בהנחה שאנשי האולפנים יצליחו למצוא את הבמאי המתאים שיהיו פנוי לצילומים זמן הנכון, רגע לפני שטום הולנד יחל בצילומים עבור הסרט הבא בסדרת ספיידרמן ויוכל להביא לטלטלה נוספת בתוכניות ההפקה.

רובן פליישר, שעשה עבור את הלהיט Venom ואת צמד סרטי Zombieland, נחשב המועמד המוביל לתפקיד הבמאי כעת – אם כי העניין עדיין לא סופי ורשמי

אנחנו ממש לא נתנגד לקבל עוד סרט שעושה חסד עם מותג הגיימינג עליו הוא מבוסס, אך דרכו הארוכה של Uncharted בהחלט לא מוסיפה לבטחון שלנו בכך שהוא יצליח לספק את הסחורה בתור מעין גרסה מודרנית לסדרת אינדיאנה ג'ונס לצערנו – וזה משאיר אותנו עם Sonic the Hedgehog בתור הסרט הבולט המרכזי לשנת 2020 אשר מבוסס על מותג מעולם המשחקים, כאשר דווקא במקרה הזה נראה כי הציפיות והתקוות הן בשמיים לאחר מקצה השיפורים המוצלח שעבר. שיהיה בהצלחה!

סוניק הקיפוד המשודרג (מימין) מגיע אל הקולנוע בקרוב מאוד – ולפי ההערכות העדכניות הוא מסוגל להפוך ללהיט כלכלי משמעותי

תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close