כפל מבצעים זה כאן: בנק הפועלים מציע הנחה של 50 דולר בקניות באמאזון • HWzone
טכנולוגיהמבצעים מרחבי הרשת

כפל מבצעים זה כאן: בנק הפועלים מציע הנחה של 50 דולר בקניות באמאזון

הכתבה המקורית: הטבה נדיבה נוספת במסגרת ענקית הקמעונאות האמריקאית תהפוך לזמינה בסוף השבוע הנוכחי – ועד לסוף החודש

טירוף הקניות של חודש נובמבר לא מראה סימני האטה, ואולי אפילו להיפך – רק מגביר את הקצב לקראת הסיום הגדול שיגיע עם ימי הבלאק פריידיי והסייבר מאנדיי בסופו. בנק הפועלים מעוניין שכמה שיותר מלקוחותיו יצטרפו אל החגיגה, כך נראה, עם הכרזה על הטבה משמעותית נוספת לרוכשים באמאזון באמצעות כרטיסי אשראי המקושרים לחשבונות בו שתהפוך זמינה ביום שישי הקרוב, ה-22 בנובמבר.

במסגרת ההטבה החדשה, השניה של בנק הפועלים בשיתוף עם בחודשים האחרונים, כל חשבון יהיה זכאי לקוד קופון אחד שיעניק הפחתה של 50 דולר (כ-173 שקלים) בקופה, בעת קניית מוצרים שאמאזון עצמה היא זו שאחראית על הלוגיסטיקה שלהם (Fulfilled by Amazon) בסכום של 100 דולר ומעלה.

שופינג באמאזון האמריקאית מעולם לא נראה קורץ יותר לקהל המקומי

האותיות הקטנות בעמוד ההכרזה על ההטבה אשר עלה לרשת מוקדם מהמיועד, כך נראה, ומאז כבר נעלם לו – מבהירות כי ההטבה תהיה זמינה החל מה-22 בנובמבר ועד ל-31 בנובמבר, אך עם היקף מוגבל בכמותו שעשוי להיגמר עוד לפני תאריך הסיום המיועד (כך שמוטב לנצל את הדיל בהקדם עם עלייתו, במידה ואתם זכאים, לפני שייעלם לו). בנוסף, מחיר ההזמנה יגרור צורך בתשלום של מע"מ ומסים נוספים בהתאם לעלות המקורית, כאשר ערך ההנחה יופחת רק לאחר מכן – רכישת מוצרים בסכום של 100 דולר למשל תגרור תשלום תוספת של 17-20 דולר כבר במעמד הרכישה, כאשר מהערך הכולל הזה יופחתו 50 הדולרים של ההטבה העסיסית, מבלי שתהיה אפשרות "לגרור" מוצרים יקרים הדורשים תשלום מע"מ אל מתחת לרף פטור המע"מ.

למרות כל מה שנכתב בפסקה הקודמת, אם נניח כי הטבת המשלוחים החינמיים של תישאר איתנו גם בימים הקרובים – שילוב שלה יחד עם ההטבה מבנק הפועלים יוכלו להביא ליצירת מחירים תחרותיים באופן בלתי רגיל, עם הוזלה של 60 דולר, 70 דולר ואף יותר מהעלות המקורית (בתלות במחיר המשלוח שיופחת גם הוא בקופה). נמשיך לעדכן אתכם בנושא עם עלייתה של ההטבה לאוויר באופן רשמי!

עדכון: תאריך ההתחלה המיועד למבצע (לפי דף הנחיתה שעלה בתחילת השבוע) הגיע, ולצערנו בינתיים אין לנו פרטים נוספים. חשבון הפייסבוק הרשמי של בנק הפועלים הבהיר כי המבצע הוא אכן אמיתי ולא המצאה או שגיאה – אך יתכן שהבאזז שנוצר ברשת מוקדם מהצפוי הביא את הגורמים האחראים לשינוי תאריכי הזמינות או אולי אפילו לשינוי הקונספט ותנאי ההטבה. נמשיך לעדכן אתכם ברגע שנגלה עוד פרטים.

עדכון 2: למרות שכבר התחלנו להיות סקפטיים מאוד – באנרים ועמוד הסברים ייעודי עבור הדיל הייחודי הזה עלו לאתר הרשמי של האמריקאית, עם הבהרה על כך שזמינות הקופונים נמצאת ממש מעבר לפינה.

שימו לב כי הנחה של 50 דולר תהיה זמינה רק ל-6,000 המשתמשים הראשונים שינצלו את קוד הקופון שלהם, כך שיהיה עליכם להזדרז בכדי להספיק ולהשתמש בו לפני כל השאר. האפשרות לקבל את קוד הקופון עצמו עדיין לא עלתה רשמית לאתר של בנק הפועלים לצערנו – אבל אנחנו מבטיחים להיות כאן על מנת לעדכן אתכם ברגע שזה יקרה!

באנרים בעברית ובאנגלית כבר ממתינים לגולשים באמאזון – עכשיו רק נותר להמתין בסבלנות לצליל הגונג מכיוון יוזמת הדיל

עדכון 3: ההטבה עלתה רשמית לאתר בנק הפועלים עם מגבלת מימוש של 7,500 יחידות – אז אם אתם זכאים לה לא נותר לנו אלא לאחר לכם שופינג מועיל ומשתלם!

תגיות
Back to top button
Close
Close