מדריך: ביטול מינוי ב-Amazon Prime מבלי שיגבו מכם כסף • HWzone
טכנולוגיה

מדריך: ביטול מינוי ב-Amazon Prime מבלי שיגבו מכם כסף

נרשמתם לחודש נסיון בשירות הפרימיום של אמזון לקראת מבצעי ה-Prime Day? כך תוודאו שלא גובים ממכם 100 דולר בתוך 30 ימי התנסות חינמית

נרשמתם לשירות ה- Prime של ענקית הקמעונאות בכדי להשתתף במבצעי ה-Prime Day המדוברים, לא התרשמתם יתר על המידה ועכשיו אתם רוצים לבטל את כל העניין? להלן מדריך קצר שיסביר לכם איך עושים זאת – ומוודאים שבאמזון לא יגבו ממכם 99 דולר לאחר 30 ימים בהם התנסיתם חינם בשירות.

התהליך עצמו הוא פשוט למדי – במידה ואתם יודעים היכן לחפש. תחילה, היכנסו לעמוד הראשי באתר והיכנסו אל המשתמש האישי שלכם שאיתו נרשמתם לשירות ה-Prime (ובו סיפקתם את נתוני כרטיס האשראי שלכם בכדי לעשות זאת). לאחר מכן לחצו על לחצן ה-'Your Prime' שבצד הימני של העמוד.

amzpme3

עתה, בעמוד החדש לחצו על האפשרות 'Manage Prime Membership' שתופיע בין מספר אפשרויות נוספות במרכז.

amzpme8

בעמוד החדש, תוכלו לראות בצד שמאל את סטטוס חשבון ה-Prime שלכם – וגם אפשרות 'Do Not Continue' אשר תאפשר לכם לוודא כי לא תחוייבו ב-99 דולר (לשנה) בתוך 30 הימים הראשונים אשר מהווים את תקופת הנסיון שמוצעת בחינם לכל המעוניין.

amzpme6

לאחר הלחיצה, באמאזון יבקשו לוודא שאתם לא מעוניינים להמשיך ולהשתמש בשירות ה-Prime לאחר תקופת הנסיון – לחצו על לחצן ה-'Do Not Continue' פעם נוספת.

amzpme

עתה, תילקחו חזרה לעמוד הקודם בו הייתם – רק שכעת מצד שמאל אתם אמורים לראות הודעה על כך שתקופת החברות שלכם בשירות ה-Prime לא תימשך בתום תקופת ההתנסות, וכרטיס האשראי שלכם לא יחוייב. מזל טוב – במידה והגעתם למצב זה לא אמורות להיות בעיות נוספות.

amzpme4

נתראה בימי ה-Prime Day הבאים?

קישורים נוספים

תגיות
Back to top button
Close
Close