מהיום מ-NVIDIA: משנים מראה של משחקים בלחיצת כפתור עם ReShade • HWzone
טכנולוגיה

מהיום מ-NVIDIA: משנים מראה של משחקים בלחיצת כפתור עם ReShade

מפתחת השבבים משלבת את היכולות הויזואליות המרשימות של יישום הגיימינג הפופולרי ReShade אל תוך הדרייברים אותם היא מספקת לצרכניה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


NVIDIA ללא ספק מובילה את שוק העיבוד הגראפי בכל הנוגע ליכולות ולאפשרויות שמעניקים מנהלי ההתקנים שלה והיישומים הנלווים אליהם, עם עדכונים ותמיכה תכופים יותר מהמתחרות, ביצועים יציבים יותר וגם יכולות מקיפות יותר ברוב התחומים. כעת ניתן להוסיף את הרשימה גם את התמיכה המובנית שלה בכלי ReShade, שצבר תאוצה בקרוב חובבי הגיימינג תודות ליכולתו לספק שלל אפקטים מרשימים של עיבוד ויזואלי לכותרים הפופולריים ביותר בשוק בקלות, באפקטיביות ובאופן חינמי לגמרי.

עם ההשקה הפומבית הרשמית של דרייבר Game Ready מגרסה 441.08, משתמשים בסביבת ה-GeForce Experience יוכלו ליהנות מעשרות הגדרות הצללה חדשות שנבנו בהתבסס על ReShade, במסגרת שירות ה-FreeStyle של ולצד 14 הגדרות הצללה ייעודיות לו שכבר היו שם בעבר. בחברה בחרו להבדיל בין משחקים סטנדרטיים למשחקים מקוונים בעלי אופי תחרותי שבהן אפשרות בחירת הגדרות ההצלחה תהיה מוגבלת יותר, בכדי למנוע מצבים בהם לשחק עם פילטר חזותי כזה או אחר יווצר יתרון יחסי בלתי הוגן אל מול מתחריו – ויאפשרו תמיכה ב-ReShade גם בשירות ה-Ansel, שמאפשר להפיק צילומי מסך מרשימים במיוחד מתוך כותרים נתמכים.

שדרוג משמעותי מבית שכדאי לכם להכיר, ולבחון

התוספת של הגדרות ה-ReShade היא אולי לא רעידת אדמה חסרת תקדים בעולם הגיימינג, אך היא בהחלט תוכל להפוך את החיים של גיימרים שכבר נוהגים להשתמש בהגדרות שכאלה לקלים ונוחים הרבה יותר עם שליטה ישירה על פרמטרים מתוך היישום של , ותסייע למספר גדול של נוספים להכיר את הטכנולוגיה ואת התחום כולו, שמאפשר לקבל מראה חדש לכותר בכל פעם בתוך כמה רגעים – כולל את שירות ה-FreeStyle המקביל שנותר אלמוני יחסית עד היום.

השפעה על איכות האפקטים בשלל כותרים בולטים – בתפריט שמופיע מעל למשחק באופן מידי

בונוסים נוספים בגרסה 441.08 של מנהל ההתקנים לכרטיסי ה-GeForce כוללת תמיכה בשבעה דגמי מסכים חדשים עם טכנולוגיית בתוכן, תמיכה בכרטיסי ה- GTX 1660 SUPER הטריים, מנגנון חידוד תמונה משופר למשחקים עם אפשרות לשליטה על מאפייניו ישירות מתוך יישום ההגדרות של מנהל ההתקנים, תמיכה במנגנון הקטנת זמני השהות בתצוגה (NULL) בשילוב עם סנכרון תמונה אנכי למניעת תופעת 'קריעת' תמונה במסך ועוד.

יש עוד שיפורים לאיכות התצוגה – שמבטיחים להיות יעילים יותר מבגרסאות קודמות של מנהלי ההתקן

אולי בקרוב נזכה לראות תמיכה מובנית ורשמית בתוצרי ReShade גם במנהלי ההתקנים של עבור כרטיסי ה- האישיים שלה? אנחנו בהחלט נברך על מהלך שכזה.

לחצו כאן למעבר אל עמוד ההורדה של ה-GeForce Game Ready Driver בגרסה 441.08 באתר של NVIDIA


תגיות

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close