להתראות למסנג'ר – שלום לסקייפ • HWzone
טכנולוגיה

להתראות למסנג'ר – שלום לסקייפ

לאחר שרכשה את סקייפ כמו שהיא, מוותרת על מסנג'ר לטובתה. מהלך חכם
 
בשנה שעברה, רכשה את סקייפ בעבור 8.5 מיליארד דולר, והפכה את החברה שכתבה את התוכנה ואחראית על תחזוקתה ושיפורה לחטיבה תחתיה. כעת עובדת במרץ על העברת משתמשי מסנג'ר לסקייפ, תוך הוצאה הדרגתית של מסנג'ר משירות.
 
"אנחנו נוציא את מסנג'ר לגמלאות בכלל מדינות העולם ברבעון הראשון של שנת 2013 (מלבד סין, שם תמשיך הפלטפורמה להתקיים" אמר טוני בייטס, לשעבר מנכ"ל וכעת נשיא חטיבת במיקרוסופט. "אנחנו מעוניינים למקד את מאמצינו העתידיים בהפשטת תהליכים עבור המשתמשים שלנו, תוך שיפור מתמיד של חוויית השימוש".
סקייפ משתלטת על העולם…
מיקרוסופט מעודדת את 100 מיליון המשתמשים הנוכחיים של מסנג'ר לעבור כבר עכשיו לגרסה מספר 6.0 של , שכעת גם בעלי חשבונות משתמש של מסנג'ר יכולים כעת להתחבר באמצעות שם המשתמש והסיסמה שלהם משם. משם פשוטה הדרך לשילוב בין משתמש הסקייפ הקיים למשתמש המסנג'ר הקיים, תוך שמירה על שתי רשימות הקשר. כמובן, אם השתמשתם מראש בשתי התוכנות, יהיה המעבר פשוט עבורכם.
 
המעבר לפלטפורמת תקשורת מקוונת יחידה שהיא סקייפ היא מהלך חכם והגיוני עבור . תומכת כבר הן באנדרואיד, הן ב-iOS, הן ב-Blackberry OS, הן בלינוקס, הן ב-OS X, הן בחלונות למחשב האישי והן בחלונות לסמארטפונים. כמובן, מרגע השקתה ב-2003, תוכלו להתקשר גם לטלפונים קוויים תמורת תשלום.
מכל פלטפורמה – לכל פלטפורמה. גם בטלויזיה
מאז רכישתה על ידי בשנה שעברה, צמחה כמות המשתמשים של ב-100 מיליון משתמשים. כרגע משתמשים בתוכנה באופן פעיל 280 מיליון משתמשים חודשיים, מתוכם 8.8 מיליון משלמים על השירות מדי חודש. אנחנו לא יכולים שלא לשמוח מהמהלך, שכן פלטפורמת המסנג'ר הייתה מסורבלת ומסואבת מדי לטעמנו, שלא לדבר על הבאגים.
 
 
מה אתם חושבים על המעבר של לפלטפורמת אחת מוצלחת? שתפו אותנו בתגובות!

תגיות

6 תגובות

 1. לדעתי סקייפ ממש לא יכול להחליף את מסנג'ר בהתכתבות
  על אחת כמה וכמה לא בעברית, כשסקייפ אלוף בהחלפה ושיבוש של טקסט עם סימנים.

 2. שתהיה אפשרות להתחבר בלי תוכנה זדונית
  ברגע שאני לא אצתרך להתקין ספייוור (סקייפ) כדיי להתחבר, נחשוב על זה

 3. סקייפ תוכנה גרועה
  לא אינטואיטיבית בכלל, מתנהגת בצורה מוזרה.

 4. צ'אט ההתכתבות של סקייפ הוא נוראי!
  למה לחברה הכי דומיננטית בשוק הצ'טים בקול/התכתבות (נכון לרגע זה) לא מנסה אפילו לשפר את ממשק ההודעות שלה עוד מלפני יותר מ3-4 שנים לפחות…
  כבר עדיף להשתמש בפייסבוק (ולא, לא בפייסבוק ש"דחפו בכוח" לסקייפ).

 5. אני מקווה שהמעבר ממסנג'ר לסקייפ
  יאפשר לי להמשיך להשתמש במירנדה כדי להתחבר לחשבון שלי. ולא יאלץ אותי לעבור לסקייפ. כיוון שפרוטוקול התקשורת של סקייפ הוא לא סטנדרטי (להבדיל מפרוטוקול המסנג'ר), והוא מוצפן כך שתוכנות אחרות לא יכולות להשתמש בו.

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close