כדורים מסוג חדש הופכים רובים מודפסים לנשק קטלני אמיתי

אדם בשם מייקל קראמלינג מצא דרך ליצור בעבודת יד כדורים רבי-שימוש שאינם הורסים את החומרים המודפסים ועלולים לשנות את המציאות הביטחונית שבה אנחנו חיים

3d-gun-07
הכדורים המיוחדים של מייקל קראמלינג

כלי נשק מודפסים הם מתכון לאסון. גם בתצורתם הנוכחית, שמגביל אותם מלירות יותר ממספר כדורים מבלי שיהרסו, יריה אחת מהם מסוגל להיות קטלנית, בדיוק כמו אקדח רגיל. אבל עכשיו, ישנם אנשים שרוצים להפוך את עסק הנשקים המודפסים למציאות. מכונאי בשם מייקל קראמלינג המציא כדור בעבודת יד, שלוקח לעצמו את ההדף שנוצר מפעולת הירי, במקום המסגרת של האקדח, המונע ממנו להתפרק.

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


הכדור, בשם "314. Atlas" עשוי מעופרת והוא עטוף בתרמיל פלדה עבה, שסופג את האנרגיה הדרושה בכדי שהכדור יירה בצורה רגילה. על פי קראמלינג, הכדור לא רק סופג את האנרגיה האדירה במקום האקדח עצמו, אלא הכדורים ניתנים גם לשימוש חוזר, ההופכים את האקדח המודפס למכונת ירי בלתי נגמרת וקלה לייצור. אך למרות מחירם הזול של הכדורים, העומד על 27 סנטים (כשקל אחד), כל כדור לוקח גם שעה לייצר, כך שייצור המוני שלהם לא נראה, לפחות לא בעתיד הקרוב.

קראמלינג אומנם לא החליט למכור את הכדורים המיוחדים בעצמו, אך הוא פירסם את התכנון ואת דרך הייצור שלהם באתר הפרטי שלו. העליה בפופולאריות של כלי מודפסים היא בעיה רצינית לכוחות הביטחון, בעיה שרק גדלה וגדלה.

 3d-gun-013d-gun-033d-gun-02

חלקי האקדח של קראמלינג שהוא ייצר בכדי לירות את כדורי האטלס מתוצרתו