יש לכם חשבון בבנק הפועלים? בואו לחטוף הנחה של 30 דולר באמאזון • HWzone
טכנולוגיהמבצעים מרחבי הרשת

יש לכם חשבון בבנק הפועלים? בואו לחטוף הנחה של 30 דולר באמאזון

בעלי כרטיסי אשראי מבנק הפועלים יכולים ליהנות מהנחה בלתי מבוטלת בקניות מסכום של 90 דולר ומעלה – אם יהיו זריזים מספיק

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


חודשיים אחרי שבנק לאומי ושירותי Pepper ו-Max שתחתיו פצחו במבצע שהעניק 20 דולר הנחה בקניות באמאזון בסכום של 50 דולר או יותר (מתוך רשימת פריטים מוגבלת ומוגדרת מראש) – מגיעה תורו של בנק הפועלים להמחיש לנו כי הוא מודע לפופולריות העצומה של החנות המקוונת בקרב הצרכנים המקומיים, עם הטבה דומה משלו.

בבנק הפועלים מציעים לכל בעלי כרטיסי האשראי תחת החשבון שלהם בבנק לקבל קוד הטבה חד-פעמי שיספק הוזלה של 30 דולר בעת קניות באמאזון ארה"ב בסכום של 90 דולר ומעלה, מכלל המוצרים הקיימים בפלטפורמה – כלומר חסכון של עד 33 אחוזים במחיר העסקה, במידה ותצליחו "לקלוע" אל סכום המינימום המהווה תנאי למימוש.

ככל שתהיו קרובים יותר ל-90 דולר ברכישה שלכם – כך ההצעה הזו תהפוך למשתלמת ומרשימה יותר

ראוי לציין כי רכישת מוצרים בסכום כולל של 90 דולר משמעותה ברוב המקרים מעבר מעל לרף של 75 דולר אשר יוסיף גם מע"מ עבור המוצרים, אך אם בכל זאת התכוונתם לבצע רכישה של מוצר גדול ויקר יחסית שעולה יותר מ-75 דולר בכל זמן ובכל מצב – מדובר בהנחה מרשימה בהחלט שלא כדאי להתעלם ממנה.

האותיות הקטנות והתנאים עבור ההטבה הטרייה, כפי שמופיעים באתר הרשמי של הבנק

האותיות הקטנות באתר הבנק מגלות כי החברה תספק אך ורק 2,500 קודים עבור לקוחותיה – אז למרות שהדיל מוצע רשמית עד ל-5 באוקטובר יש סיכוי לא רע בכלל לכך שהמלאי יאזל עוד קודם. נמליץ בחום לקבל את ההנחה לה אתם זכאים בהקדם האפשרי, ולבחון את האפשרות לנצל אותה כמה שיותר מהר, לפני שלאחרים תהיה הזדמנות לתפוס את ההקצאות הנותרות. שופינג נעים!


תגיות
Back to top button
Close
Close