טסלה מציגה: הצצה אל תוך "המוח" של המכונית שנוסעת לבד • HWzone
טכנולוגיהוידאו

טסלה מציגה: הצצה אל תוך "המוח" של המכונית שנוסעת לבד

סרטון חדש של יצרנית הרכבים החשמליים נועד להעניק לצרכנים אמון מוגבר במערכות הממוחשבות שלוקחות מהם את השליטה בהגה

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


טכנולוגיות הנהיגה האוטונומיות באשר הן, ובראשן זו של חברת טסלה (Tesla) שנראית כמו הבשלה ביותר מבין כל המתחרות, ממשיכות לעורר הדים ברשת, כשנראה כי אף אחד לא נשאר אדיש להן – ובעוד שחלק מהאנשים מוכנים להיכנס כבר עכשיו לרכב שיודע לאן לנסוע בעצמו ולא דורש מהם שום התערבות, אחרים רואים ביכולת זו בעיה אמיתית שתביא לכאוס תחבורתי בהיקף חסר תקדים.

בטסלה עצמה מעוניינים להעביר כמה שיותר צרכנים למחנה הראשון והתומך בטכנולוגיה, באופן טבעי, בייחוד אחרי שהודיעו כבר כי כל רכב שיצא ממפעליהם יכלול את כל האמצעים הטכנולוגיים הנדרשים עבור יכולת ה-Autopilot המדוברת – ומציגים כעת סרטון רשמי חדש שמתיימר להסביר ולהמחיש כיצד הרכב שלהם חש ו'רואה' את כל העולם שסביבו, בתקווה שהבנה טובה יותר תעניק בטחון משופר עבור כל הספקנים.

תצוגת התכלית של טסלה – ותודה לחומרה הייעודית מבית שעושה את העבודה מאחורי הקלעים

בסרטון ניתן לראות את הקבוצות השונות לפיהן מערכת החיישנים ומערכת העיבוד הויזואלי והעיבוד המכ"מי מארגנת את העצמים שאותם היא קולטת בסביבה, עם יכולות עקיבה במרחקים שכנראה לא יהיו אפשריים עבור הנהג האנושי, ובזמני תגובה שללא ספק יהיו קצרים פי כמה וכמה מאלו של הגורם האנושי.

השתכנעתם?
השתכנעתם?

יתכן שהסרטון הזה עוזר רק לשכנע את אלה שכבר משוכנעים, ובכל זאת – אם אי פעם רציתם למצוא דרך להבין בצורה קצת יותר טובה ועמוקה את האופן שבו מחשבים ומכונות יכולים להחליף אתכם במלאכת הנהיגה, כעת יש לכם אותה.

בין אם נרצה בכך ובין אם לא ממש, נראה כי בשנים הקרובות נראה עוד הרבה יותר רכבים אוטונומיים שמתחילים לעלות על הכבישים המהירים סביבנו
בין אם נרצה בכך ובין אם לא ממש, נראה כי בשנים הקרובות נראה עוד הרבה יותר רכבים אוטונומיים שמתחילים לעלות על הכבישים המהירים סביבנו


תגיות
Back to top button
Close
Close