חבילה ללא הגבלה במחיר הכי נמוך: יבואנית סמסונג מסעירה את שוק הסלולר הישראלי • HWzone
טכנולוגיהצרכנות

חבילה ללא הגבלה במחיר הכי נמוך: יבואנית סמסונג מסעירה את שוק הסלולר הישראלי

חברת סאני הופכת למשווקת חדשה של חברת Hot Mobile בנוף המקומי – עם חבילה במחיר חודשי שובר שוק של 15 שקלים בלבד

שוק הסלולר הישראלי הפך לאחד מהתחרותיים ביותר בעולם כולו בשנים האחרונות, כאשר נראה כי יש גורמים מסויימים שמוכנים אפילו לספוג הפסדים על מנת לזכות בדריסת רגל כלשהי בתחום – עם הוכחה ותזכורת לכך שמגיעה כעת במסגרת שיתוף פעולה חדש של הוט מובייל (Hot Mobile) עם חברת סאני תקשורת, המוכרת בעיקר בתור הנציגה הישראלית הרשמית של בתחום הסמארטפונים ונגזרותיהם.

סאני תשווק חבילת סלולרית ללא הגבלת שיחות ומסרונים ועם 50GB עבור גלישה בחנויות הרשמיות שלה ברחבי הארץ ובמחיר חסר תקדים של 15 שקלים לחודש בלבד למשך השנה הראשונה – כאשר עדיין לא קיבלו פירוט אודות מה יהיה המחיר או ההיצע לאחר סופה של אותה שנה משתלמת עד מאוד.

החבילה הטרייה אינה זמינה ואף אינה מוזכרת בשום מקום ברשת – ניתן יהיה למצוא אותה רק בחנויות הפיזיות הרשמיות של , נכון לעכשיו

מה שכן ברור הוא שמאחורי הקלעים מדובר כאן בהצטרפות של הצרכנים המעוניינים אל חברת Hot Mobile, עם שירות באמצעות מוקד החברה והתבססות על תשתית התקשורת הפיזית שלה כמובן. מדובר בקונספט דומה לשיתוף הפעולה בין חברת פלאפון לרשת חנויות 'באג' תחת המותג Pmobile, או בשירות של 012 מובייל אותו מפעילה פרטנר – ובניגוד לחברות כמו רמי לוי תקשורת או 019 מובייל שמהוות מפעיל וירטואלי ממשי ללא תשתית עצמאית כלל אך עם מעטפת שירות וניהול נפרדות משלהן.

השירות יבוסס בשלב הראשון באופן מלא על התשתיות של Hot Mobile – ולא לגמרי ברור האם יש תוכניות כלשהן לשנות זאת במורד הדרך

גורמים מתחרים בעולם הסלולר הישראלי לא אהבו את הזינוק של סאני מובייל אל הזירה, בלשון המועטה, עם טענות על כך שהמחיר המוצע הוא הפסדי ופוגם למעשה בתחרות בשוק, כך שיהיה מעניין לגלות כיצד הדברים יתפתחו מנקודה זו – האם יהיו נסיונות רגולטוריים להפסיק את שיווק החבילה הייחודית, או שמותגים אחרים יאלצו לנסות וליישר קו אל מול המבצע למרות הכל.

תגיות
Back to top button
Close
Close