התפתחות מעודדת? iHerb מחזירה את המשלוחים החינמיים לישראל • HWzone
טכנולוגיהצרכנות

התפתחות מעודדת? iHerb מחזירה את המשלוחים החינמיים לישראל

אתר תוספי התזונה האמריקאי הגדול חוזר לפעולה מלאה אל מול הצרכנים הישראלים – ומעניק לנו תקווה לכך שהקאמבק עבור ואחרים עשוי להיות מעבר לפינה

הרגלי הצריכה המקוונים שלנו השתנו בצורה חדה ומשמעותית החל מאמצע החודש שעבר, זה לא סוד – ומספר חנויות מרכזיות אחרות צימצמו משמעותית ואף הפסיקו לחלוטין את המכירות והמשלוחים לישראל, ואנחנו ממשיכים להמתין בסבלנות לעדכונים והתפתחויות שיוכלו להעיד כי אנחנו בדרך הנכונה להחזרת השגרה המוכרת, שסיפקה תחרות בינלאומית איכותית לטובתם של הצרכנים.

בשורות מכיוונה של עצמה עדיין אין לנו בשלב זה, אך חנות מקוונת אחרת פופולרית בקרב הקהל הישראלי היא זו שמספקת לנו עדכון חיובי כעת: iHerb, שמתמחה במכירה מקוונת של ויטמינים ומזונות (ואף נכנסה לאחרונה גם לעסקי התמרוקים עם אתר נלווה ייעודי), הכריזה כי היא מחזירה את ההצעה שלה למשלוחים חינם לישראל – בכל קנייה בסכום שעולה על 60 דולר, כך שבעת רכישת סל בעלות שבין 60 דולר ל-75 דולר תהנו למעשה מעלות נטולת מע"מ ומס וגם נטולת מחיר משלוח, בדומה להצעה שהייתה קיימת עד תחילת החודש הקודם באמאזון האמריקאית.

iHerb הכריזה לפני כמה שבועות על צמצום של מגוון המוצרים הזמינים לרכישה בינלאומית באתר, ביטול אפשרויות המשלוח החינמיות וכמו כן על צמצום הכמויות שאותם יכול כל משתמש לרכוש, על מנת לעמוד בביקוש המוגדל הצפוי במסגרת מגיפת הקורונה באופן מיטבי – ועתה נראה כי בחברה מאותתים על כך שהם מעוניינים לחזור לשגרה בכל הנוגע להיקפי ההזמנות מישראל וממדינות אחרות בעולם. האם זה יכול להעיד על כך שגם באמאזון מתכוננים לחזרה אל השגרה ולפתיחה מחודשת של אפשרויות המשלוח למוצרים לישראל (עם או בלי המשלוחים בחינם)? נחזיק לכך אצבעות.

חוזרים לאפשרויות משלוח חינם ללא תוספת מע"מ, לפחות בחלק מהחנויות המקוונות

לחצו כאן למעבר אל החנות iHerb

במקביל להכרזה המשתלמת והתחרותית של iHerb קיבלנו בשורה שלילית נגדית, דווקא משירות הדואר האמריקאי (USPS) – שהודיע כי מחסור בקווי אספקה אוויריים בימי הקורונה ימנע ממנו לספק את שירותי המשלוח הבינלאומיים הסטנדרטיים שלו, לישראל ולמספר מדינות שונות אחרות ברחבי העולם.

מתי נזכה לקבל רסיסים של חזרה לשגרה גם מבית אמאזון?

ראוי לציין כי המצב הזמני החדש של שירות הדואר האמריקאי לא אמור להשפיע על המיזם מבית iHerb, אשר מתבססת על שירותי שילוח של DHL ו-BoxIt, אך עם זאת כן עשוי להשפיע תיאורטית על אשר נוהגת להתבסס על שירותי המשלוח של כל החברות הזמינות (כולל USPS), בחלוקה פנימית חכמה שנועדה להבטיח את הזמנים והעלויות הטובים ביותר.

הפסקה זמנית של שירותי הדואר האמריקאי מחוץ לגבולות המדינה עלולה להאט את תהליכי החזרה לשגרה – אך אנחנו ממשיכים לשמור על אופטימיות זהירה

נקווה כי הקשיים הנוכחיים יתפוגגו להם בהדרגה בתקופה הקרובה – ושכולנו נחזור ליהנות מהמבחר הגדול ביותר האפשרי של מוצרים שונים אותם אנחנו יכולים לרכוש בכמה קליקים קצרים דרך המרשתת.

תגיות
Back to top button
Close
Close