המיליארד הראשון של עולם הקולנוע בשנת 2019 • HWzone
טכנולוגיה

המיליארד הראשון של עולם הקולנוע בשנת 2019

קפטן מארוול משאירה אבק לכל שאר היצירות וחוצה רף הכנסות יוקרתי מאוד – מספר שבועות לפני שתגיע המנה העיקרית עם Endgame

קבלו עדכונים לפני כולם בטלגרםקבלו מאיתנו עדכונים לפני כולם - בטלגרםהצטרפו כבר עכשיו לערוץ הטלגרם של הזון


בתחילת הדרך נשמעו לא מעט קולות סקפטיים בסביבה, בין היתר בשל נסיון מקוון לארגן חרם שנבע מהתבטאויות שנויות במחלוקת של הכוכבת הראשית, אך כעת זה כבר ברור לכולם מעבר לכל ספק – Captain Marvel הוא להיט קולנועי אדיר, ואחד מהגדולים ביותר של ומארוול עד היום.

סרט הפעולה שהושק לפני ארבעה שבועות חצה לאחרונה הכנסות בינלאומיות של מיליארד דולר (!), והפך בכך לסרט השביעי שמגיע להישג זה ביקום הקולנועי הרחב של חברת (אשר כבר נהנה מהכנסות כוללות של 18.5 מיליארד, בדרך הבטוחה ל-20 מיליארד לפני סוף שנת 2019) ולאחד מ-40 הסרטים המצליחים בהיסטוריה.

מישהו אמר חרם? קפטן מארוול הכניס יותר מפי 2 מכל סרט הוליוודי אחר בשנה הנוכחית עד כה

מה שמרשים אפילו יותר מההישג הנוכחי הוא התחושה שיש לגיבורה הנשית הראשית החדשה של מארוול עוד לא מעט דלק במיכל – הסרט ממשיך להכניס סכומים בלתי מבוטלים מדי יום וניצב כרגע עם הכנסות של יותר מ-360 מיליון דולר בצפון אמריקה, עם צפי להכנסות סופיות של 410 או 420 מיליון דולר שיעקפו את אלו של גיבורת על נשית מצליחה מתחרה, וונדר וומן. בהיבט הבינלאומי נראה כי הסרט יסיים את ריצתו עם הכנסות של 1.1 מיליארד דולר או אולי אפילו 1.2 מיליארד דולר, אשר יקפיצו אותו למקום ה-18 ברשימת ההצלחות הגדולות אי פעם.

כל זה מתרחש כמה שבועות בלבד לפני ההשקה הקולנועית המיועדת של היצירה הבאה מבית מארוול את דיסני, Avengers: Endgame המלהיב שמציג פוטנציאל אמיתי לשבור את כל השיאים של הוליווד עבור סוף השבוע הראשון באקרנים – כאשר אפילו ההערכות המתונות חוזות הכנסות סופיות של מעל 2 מיליארד דולר עבורו. מדובר במספרים מטורפים לכל הדעות, שככל הנראה מבטיחים לנו עוד שנים רבות של עתירי תקציב עם גיבורי בקצב השקה של שניים-שלושה (ואולי גם יותר) מדי שנה.

כל העיניים נשואות כעת אל ההצלחה הכלכלית המיועד של Endgame, שגם בו ברי לארסון/קרול דנברס תשחק תפקיד מרכזי

אתם כבר צפיתם בקפטן מארוול? בואו לספר לנו מה דעתכם בתגובות.


תגיות

תגובה אחת

כתיבת תגובה

Back to top button
Close